Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Zabawy dla dziewczynki i chłopaka

Ocena gry

W tej grze dzieci są na placu zabaw. Zarówno chłopczyk jak i dziewczynka będą się bawić na specjalnie przygotowanym plasu zabaw na którym nie brakuje wszelakich atrakcji takich jak karuzele, zjeżdżalnie i inne przedmioty przystosowane do najlepszej zabawy. Twoim zadaniem jest zająć się dzieciakami i placu zabaw i bawić się z nimi. Musisz zarządzać że na przykład chłopczyk ma się bawić na huśtawce a w tym samym czasie na przykład dziewczynka żeby jeździła na zjeżdżalni.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest w tej grze niezbędna.


Barbie fashion show

Ocena gry

Prawdziwy fashion show wraz razem z Barbie czeka na ciebie w tej grze. Zajmij sie modą już na poważnie, ponieważ pracujesz jako prywatna stylistka Barbie i twoim zadaniem, właśnie w tej grze będzie ubierać Barbie na każdą imprezę. Jutro Barbie ma bardzo ważne spotkanie odnośnie pokazów mody, więc musisz ją bardzo ładnie i modnie ubrać tak aby zaprezentowała się na pokazie mody jak najlepiej.Do ubierania potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze.


Barbie w świecie mody

Ocena gry

Tym razem zajmiemy się ubieraniem postaci Barbie. Zabaw się i ty w profesjonalną stylistkę i zacznij ubierać Barbie. W grze jak już pewnie widzisz na ekranie gry masz bardzo wiele pięknych ubrań do wyboru w które możesz ubrać Barbie. Twoim zadaniem jest wybrać te, które Ci się tylko najbardziej podobają a następnie musisz ubrać w nie Barbie. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej. Postaraj się aby Barbie wyglądała jak najlepiej i przede wszystkim Bardzo modnie.


Czyszczenie krowy

Ocena gry

W dzisiejszej grze musisz zająć się krową. To zwierze jest okropnie brudne i Twoim dzisiejszym zadaniem będzie doprowadzenie jej do pełnej czystości. Na początku gry zobaczysz obrazek jak krowa powinna wyglądać po Twoim zabiegu czyszczenia, następnie klikając ready musimy ją wyczyścić. Do tego mamy do wyboru kilka narzędzi oraz płyny do mycia. Postaraj się jak tylko możesz najlepiej ją wyczyścić, ponieważ po ukończonej pracy otrzymasz ocenę na jaką zasłużyłeś, lecz aby swą ocenę zobaczyć u góry ekranu należy kliknąć done. Powodzenia !Czyszczenie pieska

Ocena gry

Dziś przed Tobą w grze Czyszczenie pieska zajmować będziemy się, jak sam tytuł wskazuje myciem psa, o imieniu Reksio, który już czeka na Nas w specjalnym dla Niego pomieszczeniu, ponieważ podczas zabawy się bardzo ubrudził i wymaga starannego czyszczenia oraz pielęgnacji. Ten mały zwierzak to wręcz uwielbia, zobacz jak mycie pieska może stać się doskonałą zabawą również dla Ciebie, szczegółową instrukcję odnośnie tej gierki znajdziesz przed rozgrywką, sterowanie przy pomocy myszy komputerowej oraz klawiatury.


Czyszczenie Koni

Ocena gry

Doskonała gra dla dziewczyn i dzieci, w której wcielimy się w osobę myjącą koniki i zadbamy o naszego zwierzaka. Na samym początku naszej zabawy będziemy zajmować się rozrywką, czyli wybieramy się do najbliższego lasu na przejażdżkę, aby z naszym konikiem pobiegać. Po takiej zabawie jest on cały brudny i ukurzony dlatego będziemy zajmować się jego czyszczeniem oraz pielęgnacją. Mamy do tego na początku specjalną gąbkę, płyn oraz wodę. Co do reszty zagrajcie oraz przekonajcie się sami ! Powodzenia !


Czyszczenie auta

Ocena gry

Mycie aut to zadanie jakie na Was w tej grze czeka. Na początku mamy sportowy samochód który będziemy musieli umyć przy pomocy myszki. Strzałka wskazuje nam jakie przedmioty mamy w danym momencie używać do mycia naszego pojazdu. Drugim etapem będzie stuningowanie naszego auta, możemy wybierać kolor, zmianę świateł,alufelg oraz innych dodatków, następnym krokiem będzie dodanie uroku naszemu kierowcy , w tym przypadku będzie to kobieta, możemy zmienić u niej fryzurę, biżuterię, strój oraz dodać jej do rąk narzędzie do czyszczenia auta.


Czyszczenie okien

Ocena gry

Tym razem zagrasz w grę Mycie okien. Polegać ona będzie na tym, że w określonym czasie musisz umyć jak najwięcej okien. Nie daj się zwieźć pozorom, że to łatwe, do okien będą podchodzić właściciele mieszkań, którzy po otworzeniu okna,zrzucą Cie na ziemie lub spuszczą Ci na głowę cegłę i gra zostanie skończona, więc myjąc okna spoglądaj w którym kierunku poruszają się ludzie wewnątrz budynku. Sterowanie przy pomocy strzałek oraz spacji, aby umyć okno musisz kilkukrotnie nacisnąć spację przy danym oknie.


Czyszczenie zębów

Ocena gry

Przed Tobą gra Mycie zębów. Twoim zadaniem będzie umyć brudne zęby tak, aby lśniły od czystości. Gra będzie składać się z czterech etapów oraz trzech poziomów trudności, w których zgodnie z uciekającym czasem będziesz musiał umyć wszystkie zęby. Zadbaj o to, aby nie pozostał na nim żaden brud i bakterie! Po każdym posiłku będziemy musieli bardziej się postarać. Po ukończonych wszystkich etapach ukaże się Twoim moczom wynik jaki uzyskałeś, między innymi ile procent czystości zdołałeś osiągnąć podczas gry. Powodzenia !


Sprzątanie w domu

Ocena gry

Każda księżniczka musi dbać o porządek w swoim królestwie. Sprzątaczka dziewczyn się rozchorowała i one same muszą posprzątać wielki bałagan. Dobrze, że są jest ich dwie. Kliknij \"PLAY\". Porozwalane po pokoju rzeczy ułóż we właściwych im miejscach. Mopem umyj podłoge, na której porozlewana jest woda lub inne ciecze. Gąbką pościeraj kurze. I pokój gotowy. Czysty i piękny tak jak przystało na prawdziwe księżniczki. Gra prowadzona jest na czas. Masz tylko sto pięćdziesiąt sekund. Gierka sterowana jest myszą.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1018 19 następna »

Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1527 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 479 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 443 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 431 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 418 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie