Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Ubieranka z Kucykiem Pony

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z serii gry Kucyki Pony w której to grze tym razem naszym zadaniem jest ubrać kucyka pony. Zmieniaj w grze kolor skóry kucyka, grzywkę, dodatki oraz wiele wiele innych rzeczy. Postaraj się ubrać kucyka tak aby wyglądał jak najlepiej a także aby jak najlepiej prezentował się na wybiegu. Po ubraniu kucyka kliknij przycisk Show i zobacz jak ubrany przez ciebie kucyk się prezentuje. Do ubierania kucyka potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kucyki Pony ubieranka

Ocena gry

Tym razem będziemy ubierać kucyka Pony a także jego właścicielkę w tej grze. Dostępnych masz bardzo wiele ubrań w grze, więc bez problemu powinnaś wybrać idealne ubranie, które najbardziej Ci się spodoba.Masz możliwość także zmieniania koloru kucyka, więc bez problemy powinnaś stworzyć idealną parę kucyka wraz z jego właścicielką. Postaraj się aby obydwoje wyglądali jak najlepiej. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Monster High goowanie

Ocena gry

Tym razem z Monster High w tej grze będziemy gotować. Monster High jutro organizują bardzo duże przyjęcie urodzinowe na aż 50 osób. Dlatego też to właśnie ty jesteś proszona o pomoc w przygotowaniu potraw na przyjęcie urodzinowe, które odbędzie się jutro. Gotuj potrawy i postępuj zgodni z instrukcją w grze. Na samym początku musisz wsypać do dużej miski składniki z dwóch mniejszych miseczek a następnie dobrze wymieszać. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Ubieranka Monster High Dracula

Ocena gry

Ubieranka Monster High Dracula to darmowa gra z serii Monster High w której to grze jak sama nazwa mówi będziemy ubierać Monster High ale tym razem Dracule. w grze możesz zmieniać kolor oczów, kolor brwi, kolor skóry i inne inne rzeczy. Na półce leży bardzo wiele ubrań, z których musisz wybrać takie ubrania, które najbardziej Ci się podobają i przypadają do gustu i następnie ubierz w nie Dracule. Do gry używaj tylko myszki komputerowej.Monster High paznokcie

Ocena gry

Wciel się w rolę kosmetyczki, która zawodowo wykonuje paznokcie i zacznij robić paznokcie Monster High. W grze masz bardzo wiele tipsów różnego koloru do wyboru a także przeróżne kolory lakierów do paznokci.Zastanów się na początku i wybierz najładniejsze paznokcie a także tipsy, które najbardziej Ci się podobają. Postaraj się wykonać jak najładniejsze tipsy. Do robienia paznokci używaj tylko wyłącznie myszki komputerowej.


My Little Pony przygodowa gra

Ocena gry

Tym razem nie będziemy ubierać ani też malować Pony, lecz tym razem będziemy poruszali się kucykiem Pony po planszy i naszym zdaniem jest dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Po drodze do mety musisz pokonać przeszkody, które stoją na drodze a także zbieraj przedmioty, które przydadzą Ci się w grze. Poruszasz się strzałkami oraz klawisze Z skaczesz.


My Little Pony ubieranka

Ocena gry

Przed tobą darmowa ubieranka z serii My Little Pony w której to grze twoim zadaniem jest ubrać Pony w jak najładniejsze ubrania. W grze masz bardzo wiele pięknych ubrać do wyboru. Wybierz te, które najbardziej Ci się podobają i ubierz w nie Pony. Postaraj się, ponieważ Pony wybiera się dzisiaj na przyjęcie urodzinowe.Do ubierania używaj tylko myszki komputerowej.


My Little Pony znajdź różnice na obrazkach

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa gra z serii My Little Pony w której to grze tym razem musisz odszukać różnice, którymi różnią się dwa obrazki. Postaraj się tak dokładnie przyjrzeć obrazkom aby odszukać dokładnie wszystkie różnice, którymi różnią się dwa obrazki. Do szukania różnic potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Ubieranie Barbie

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa gra ubieranie w której tym razem będziemy ubierać Barbie. W grze masz bardzo wiele przepięknych ubrań do wyboru, więc bez żadnego problemu na pewno uda Ci się wybrać najładniejsze ubrania, które Ci się najbardziej podobają i ubierzesz w nie Barbie. Do ubierania Barbie potrzebujesz tylko i wyłącznie myszki komputerowej.


Ubieranie piosenkarzy

Ocena gry

Ubieranie piosenkarzy to darmowa gra z serii gry ubieranie w której to grze jak sama nazwa mówi za siebie będziemy ubierać piosenkarzy. Wybierz najładniejsze ubrania ze wszystkich dostępnych w grze według ciebie i ubierz w nie piosenkarzy. Pamiętaj żeby się postarać i dać z siebie wszystko, ponieważ piosenkarze muszą ładnie wyglądać na koncercie. Do gry potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1295 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 455 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 424 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 405 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 403 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie