Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Sprzątanie nie na czas

Ocena gry

Każdy dom wymaga odnowienia i czystości. W tej grze mamy przeróżne czynności do wykonania. Jedną z tych czynności będzie na przykład murowanie domu. Również będziemy musieli posprzątać i pomyć okna w budynku. Tam gdzie są rozbite szyby musimy wprawić nowe ładniejsze. Kliknij \"PLAY\". Na początku gry pokazane masz jakich przycisków używać, ponieważ gra sterowana jest klawiaturą. Mysz też będzie potrzebna. Na dole są wszelkie wskazówki. Nie musisz się spieszyć, ponieważ gra nie jest prowadzona na czas.


Sprzątanie szkoły

Ocena gry

Dzieci lubią rozrabiać, a przy tym niesamowicie bałaganią. W tej grze będziesz musiał posprzątać sale lekcyjną, która jest w opłakanym stanie. Jest to twój obowiązek jako pracownika szkoły. Na jutrzejszy dzień musi być znowu gotowa. Kliknij \"PLAY\". Śmieci wyrzuć do kosza, który znajduje się po lewej stronie przy biurku. Przewrócone książki, globus i inne rzeczy porozrzucane po sali odłóż na właściwe miejsce. Zadanie zakończone. Sala lśni i jest gotowa.Gra prowadzona jest na czas. Sterowana jest myszką.


Zmywanie talerzy

Ocena gry

Kazda Pani Domu ma swoje zajęcia, które musi wykonywać. Jednym z nich jest na przykład mycie naczyn. Niektóre to uwielbiaja drugie natomiast niekoniecznie. W tej grze masz za zadanie pozmywać. Kliknij \"PLAY\". Gra podzielona jest na poziomy. W pierwszym do zmycia masz dwa talerze, w drugim trzy, w czwartym pięć. Z każdym poziomem ilość naczyń, które trzeba umyć wzrasta. W lewym dolnym rogu znajduje się licznik zmytych talerzy. Im więcej tym lepiej. Gra prowadzona jest na czas. Gierka sterowana jest mysza.


Posprzątaj salon

Ocena gry

Wszystkie dziewczyny kochają wizyty w spa. Zazwyczaj kojarzone jest ono jedynie z przyjemnymi zabiegami pielęgnacyjnymi i masażami. Jednak to ciężka praca, którą wykonują pracownicy byśmy my czuli się wspaniale. W tej grze masz za zadanie uprzątnąć salon. Kliknij \"PLAY\". Gra podzielona jest na różne levele. Potrzebne rzeczy układamy na właściwe miejsce. Niepotrzebne wyrzucamy do kosza. Jeszcze wystarczy uprzątnąć zanieczyszczenia z podłogi i gotowe. Salon lśni i przyciąga klientów. Gra sterowana jest myszą.Nowa gra sprzątanie

Ocena gry

Akcja gry toczy się w zmasakrowanej pralni. Ktoś w nocy wkradł się do niej by ograbić drogie ubrania i zostawił okropny bałagan. W tej grze masz za zadanie posprzątać ten bałagan. Kliknij \"PLAY\". Potrzebne rzeczy z podłogi musisz ułożyć na odpowiednich półkach w ich cieniach. Niepotrzebne rzeczy należy wyrzucić do kosza. Na końcu musisz umyć podłoge, na której jest rozlana woda. I gotowe. Gra toczona jest na czas. Za każde właściwie wykonane zadanie przyznawane są punkty. Gra sterowana jest myszą.


Sprzątanie chodnika

Ocena gry

Jako prawowici obywatele powinniśmy dbać o nasze wspólne dobra. Niestety wiele osób o tym zapomina nie robiąc tego lub nawet zaśmiecając niektóre miejsca. W tej grze masz za zadanie sprzątać chodnik. Jednak poruszający się na nim ludzie nie ułatwiają nam zadania. Wręcz przeciwnie utrudniają je. Do wyboru masz dwa poziomy gry- normalny i trudny. Na początku wybierz najłatwiejszy. Kliknij \"START\". Gra sterowana jest przyciskami klawiatury. Przecinamy pole spacją, natomiast strzałkami poruszamy się po planszy.


Sprzątanie mieszkania

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w sprzątaczkę w ogromnym domu. Czeka cię wiele pracy. Dom wygląda katastrofalnie, a właściciele zażyczyli sobie, by na dzisiejszy wieczór był gotowy. Kliknij \"PLAY\" Najpierw wyrzuć śmieci do kosza. Pozostałe odstaw w odpowiednie miejsce. W dolnym prawym rogu znajdują się narzędzia, które ułatwią ci prace: gąbka, mop i podlewaczka do kwiatów. Następnie wyczyść gąbką i mopem podłoge. Podlej kwiaty. I zadanie ukończone. Właściciele na pewno będą zadowoleni. Gra sterowana jest myszą.


Myjnia samochodowa

Ocena gry

Samochód jest bardzo użytecznym wynalazkiem, ale by nadal cieszył oko tak jak w dniu zakupu trzeba o niego dbać. W tej grze wcielisz się w osobę odpowiedzialną za umycie drogiego, sportowego samochodu. Kliknij \"PLAY\". Po lewej stronie masz narzędzia potrzebne do wykonania zadania. Najpierw należy zmoczyć samochód. Następnie zanurz szczotke w detergencie i natrzyj nią samochód. Potem musisz wszystko spłukać. Na koniec pozostało ci wytarcie. Samochód cały lśni i wygląda jak z salonu. Gra sterowana myszą.


Sprzątanie rzeczy w pokoju

Ocena gry

Każda dziewczynka lubi obchodzić urodziny i bawić się ze swoimi koleżankami. Niestety po wczorajszej imprezie został wielki bałagan. Jej mama jest bardzo zła i kazała jej doprowadzić pokój do dawnego porządku. Do wyboru masz trzy poziomy gry. Czas jest ograniczony, a pokój w tragicznym stanie. A więc pośpiesz się. Ułóż rzeczy w wyznaczonych miejscach. Dopasujesz je do wyświetlanych kontur. Następnie odkurz zanieczyszczenia z podłogi i dywanu. Postęp w grze wyświetlany jest na pasku u góry. Gra sterowana myszą.


Sprzątanie salonu

Ocena gry

Gdy do salonu fryzjerskiego wchodzi klient, pracownik ma nie tylko obowiązek stworzenia na jego głowie zadowalającej fryzury, ale też zachowania czystości. W tej grze masz za zadanie pomóc fryzjerowi zajętemu swoją pracą w posprzątaniu salonu. Kliknij \"PLAY\". Na podłodze panuje wielki bałagan. Obcięte włosy, rozlana woda, przewrócone narzędzia, akcesoria i kosmetyki. Potrzebne rzeczy poukładaj na odpowiednich pułeczkach. Śmieci wyrzuć. Po prawej stronie znajdują się odkurzacz i mop, które pomogą ci w wypełnieniu zadania. Gotowe. Salon znów lśni i jest idealnie przygotowany na nowych klientów. Gra sterowana myszą.


Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1527 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 478 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 443 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 430 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 418 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie