Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Sprzątanie ogrodu

Ocena gry

Przychodzi okres wiosny, gdy nasz ogród po zimie jest w katastrofalnym stanie. Wraz z roztapiającym się śniegiem odkrywamy coraz to nowe zanieczyszczenia. Puszki, butelki, torebki i inne śmieci niewidoczne pod przykrywą śniegu uwidaczniają się proporcjonalnie do roztapiania. W tej grze masz za zadanie posprzatać ogród. Kliknij \"PLAY\". Śmieci wyrzucaj do kosza, który stoi po prawej stronie. Dzięki tobie ogród znów będzie wyglądał tak jak poprzedniego sezonu. Czysty i zadbany. Gra jest sterowana myszą.


Sprzątanie basenu

Ocena gry

Każdy z nas uwielbia poddać się nocnemu szaleństwu zapominając o konsekwencjach. W tej grze masz za zadanie posprzątać po szalonej imprezie. Kliknij \"PLAY\". Ogród z basenem jest w katastroficznym stanie. Musisz powyjmować rzeczy z basenu. Wyrzuć je do kosza na śmieci. Reszte wyłowionych i pozbieranych z otoczenia basenu rzeczy musisz umieścić w odpowiednim miejscu. Na koniec pozostało ci tylko zamiatanie. Podwórko jest gotowe i całe lśni. Na pewno znów oczaruje kolejnych gości. Gra sterowana myszą.


Sprzątanie kuchni

Ocena gry

W tej grze pomożemy Dorze posprzątać kuchnie. Po śniadaniu jej młodsze rodzeństwo pozostawiło okropny bałagan, a to niestety ona odpowiedzialna jest za porządek w domu. Musimy posprzątać, lodówke, zlew, pułeczki, stół, podłoge, kuchenke gazową i zmywarke. Zużyte rzeczy należy wyrzucić do kosza. Pozostałe odkładamy na odpowiednie miejsce. Czeka nas wiele pracy. Musimy się pospieszyć, ponieważ niedługo wrócą rodzice Dory, a kuchnia ma lśnić. Gra dedykowana jest dla dziewczyn i dzieci. Sterowana jest myszką.


Sprzątanie auta

Ocena gry

Zaczynamy prace w myjni samochodowej, gdzie każdego dnia będziemy wykonywali usługi na zlecenie klientów. Tym razem musimy pomóc misiowi w sprzątaniu i myciu jego brudnego auta. Klikamy \"PLAY\", a następnie \"START\". W pasku na dole mamy przyrządy potrzebne do wykonania zadania. Najpierw myjemy auto, by pozbyc się zanieczyszczeń. Potem je szczotkujemy. Następnie zabieramy się za polerowanie, które nada mu pięknego blasku. Na koniec je wycieramy i suszymy. Auto wygląda jak nowe. Gra sterowana jest myszką.Sprzątanie na zamówienia

Ocena gry

Z pewnością każdy z nas uwielbia imprezy, ale nie każdy zdaje sobie sprawy z ich konsekwencji na drugi dzień. Właściciel tym razem tego nie przewidział. Dlatego to my jako jego pracownicy musimy posprzątać pomieszczenie po szalonej, świątecznej imprezie. Kliknij \"PLAY\". Czeka nas sporo pracy, a niestety czas do powrotu rodziców nieubłaganie się zbliża. Na podłodze znajduje się mnóstwo porozrzucanych rzeczy. Naszym zadaniem jest odłożyć je na właściwe miejsce. Za każde dobrze wykonanie zadania dostajemy punkty. Gramy za pomocą myszy.


Sprzątanie lodówki

Ocena gry

W tej grze musimy wybrac i posegregować produkty w lodówce. Pamiętamy, że mamy ograniczone miejsce. Produkty umieszczamy w sześciu przegródkach. Oczywiście wybieramy te najlepsze i najpotrzebniejsze według nas. Do wyboru mamy: soki, napoje, mleko, jajka, sery, masło, różne owoce i warzywa, mięso, fast-foody, ryby, ciasta i ciasteczka, jogurty, grzyby. Po prawej stronie widnieją magnesy- litery, które możemy umieścić na swojej lodówce. Możemy ułożyć z nich jakiś napis. Niżej znajdują się talerze i miski. Gra sterowana myszą.


Sprzątanie na święta

Ocena gry

Nadchodzą święta Bożego Narodzenia, a z nimi czas wielkich porządków. Pomóż nastolatkom w świątecznej niespodziance skierowanej do rodziców. Odłóż rzeczy na właściwe miejsce. Prezenty pod choinkę, skarpetkę z prezentami nad kominek, a śmieci z podłogi wyrzuć do kosza. Dziewczynom bardzo zależy, by ich dom lśnił w tym wyjątkowym czasie, ponieważ chcą mile zaskoczyć swoich rodziców. Również w te święta przyjeżdża do nich cała rodzina. Dlatego motywacja dziewczyn jest ogromna. Gra jest sterowana myszą.


Sprzątanie po imprezie

Ocena gry

W tej grze musimy posprzątać basen po szalonej imprezie. Czeka na nas różnego rodzaju praca. Kliknij \"PLAY\". Najbardziej zanieczyszczona jest woda w basenie. Będziemy z niej musieli wyłowić wiele rzeczy. Porozrzucane rzeczy segregujemy do odpowiednich koszów. Niepotrzebne wyrzucamy do kosza na śmieci. Następnie zabieramy się za odkurzanie. Później zamiatamy pozostałe zanieczyszczenia. Gra ma określony czas i za poszczególne czynności dostajemy punkty. Sprzątamy za pomocą myszki. Miłego sprzątania.


Sprzątanie stajni

Ocena gry

Tym razem musisz posprzątać w stajni na farmie. Klikaj w cytaty dziewczyny, by przejść dalej. Później kliknij \"PLAY GAME\", następnie \"READY\" i możesz przystąpić do pracy. W tle widnieją przyrządy, środki i akcesoria, które pomogą ci w wypełnieniu zadania m.in woda, mydlo, szczotki, spray czy obcinacz paznokci. Masz cztery minuty by umyć i wypielęgnować krowe. Po prawej stronie widnieją zadania, które musisz wykonać. Gdy je wypełnisz kliknij \"DONE\". Wykonane zadanie oznaczone jest zielonym znaczkiem. Gra jest sterowana myszą.


Sprzątanie dla dziewczyn

Ocena gry

Pomóż kobiecie w ciąży posprzątać pokój. Kliknij PLAY. Najpierw zajmij się zabawkami leżącymi na podłodze. Kliknij w niebieskie pudełko z napisem \"TOYS\". Wrzucaj do niego zabawki. Następnie odłóż je na miejsce. Potem powrzucaj ubrania do kosza z napisem \"CLOTHES\". Odłóż je na miejsce. Po tej czynności musisz oczyścić dywan i podłogę. Zrób to odkurzaczem, który znajduje się po prawej stronie. Pokój lśni i błyszczy. Dzięki tobie jest gotowy na przybycie nowego członka rodziny. Gra sterowana myszą.


Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1296 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 455 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 424 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 405 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 403 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie