Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Salon urody

Ocena gry

Gra, w której musimy wykonać wyjątkowy makijaż, na specjalną okazje nastolatce,która ma problemy z cerą. Rozrywka dla tych z was, które kochają kosmetyki, makijaż i upiększanie urody. Jeżeli masz ochotę na eksperymenty ta gra jest idealna dla Ciebie. Sprawi Ci dużą frajde, ale i nauczy jak pielęgnować cere trądzikową oraz jaki makijaż pomoże zamaskować wypryski. Jeżeli chcesz zagrać kliknij Play. Z obu stron ekranu znajdują się narzędzia potrzebne do nałożenia maseczki, prysznic, zatrzyki, pęseta itp.


Meblowanie pokoju dla dzieci

Ocena gry

W tej grze jak już pewnie domyśliłeś/aś się po samej nazwie gry będziemy zajmować się meblowaniem mieszkania pokoju dla dzieci. Twoim zadaniem jest poustawiać meble w pokoju dziecka aby wszystkie pasowały do siebie jak najlepiej i razem tworzyły całość. Musisz dać z siebie wszystko aby pokój twojego dziecka my się spodobał.Mebluj myszką komputerową.


Randka Barbie

Ocena gry

Wybierz się razem z Barbie na randkę i flirtuj ze swoim partnerem. Przed randką musisz się bardzo dobrze przygotować aby wypaść jak najlepiej.Postaraj się zrobić jak najlepsze oczywiście pozytywne wrażenie na swoim partnerze. Do grania i randkowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Całowanie się

Ocena gry

Jesteś bardzo zakochany/a w swoim partnerze i właśnie teraz będziesz się całować w kinie tak aby nikt was nie zauważył jak się całujecie. Musisz całować się w ukryciu, ponieważ jak ktoś Was tylko zauważy to tracisz życie a masz ich trzy a grze. Postaraj się tak całować ze swoją drugą połówką aby nie stracisz żadnego życia. Do grania potrzebna będzie myszka. Podczas całowania jak tylko zauważysz że ktoś wyhula się zza krzesła to musisz natychmiast przestać się całować tak aby Cię nie zauważył.Szycie pluszaków dla dzieci

Ocena gry

Zabaw się w szycie i tym razem będziesz musiał/a uszyć pluszowego misia. Gra jest po polsku,więc znacznie łatwiej będzie Ci w nią grać. Dokładną instrukcję grania znajdziesz również w tej grze. Postaraj się postępować zgodnie z podpowiedziami, które wyświetlają się na ekranie w grze podczas grania i uszyj misia w jak najkrótszym czasie gry.Do szycia używaj tylko myszki komputerowej.


Pranie ubrań-Laundry Day

Ocena gry

Pracujemy w pralni, gdzie oczywiście jak sama nazwa mówi będziemy prali ubrania. Jednak oprócz prania ubrań musisz także wyprasować wyprane ubrania w późniejszej fazie gry. Postaraj się uprać ubrania tak aby po wyjęciu z pralki wyglądały jak nowe a potem idealnie musisz je wyprasować. Przed grą zapoznaj się ze szczegółową instrukcją w grze.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Mycie naczyć

Ocena gry

Po każdym posiłku w kuchni zalegają naczynia, które oczywiście trzeba pozmywać. Jeżeli zmywarkę to nie musimy się o to martwić a co zrobić jeżeli nie mamy zmywarki? Musimy oczywiście brudne naczynia pozmywać tradycyjnie pod bieżącą wodą. Twoim zadaniem właśnie w tej grze będzie zmywać brudne naczynia, które uzbierały się po całym dniu. Wymyj wszystkie naczynia w jak najkrótszym czasie gry.Do mycia zabrudzonych naczyń używaj tylko myszki komputerowej.


Czyszczenie zębów

Ocena gry

Przed tobą gra w której będziemy bawili się w dentystkę i naszym zadaniem będzie czyścić zęby naszym klientom. W każdej z rund tej gry musisz wyczyścić zęby pacjentowi. Postaraj się aby każdy pacjent, który tylko wyjdzie z twojego gabinetu był zadowolony ze swoich zębów. Dlatego warto abyś się poświęcił i dał z siebie wszystko, ponieważ pacjent, który będzie zadowolony z wizyty na pewno nie raz jeszcze odwiedzi twój gabinet, dzięki temu ponownie zarobisz pieniądze. Graj używając do czyszczenia zębów myszki komputerowej.


Strojenie gwiazd

Ocena gry

Ubierz gwiazdy mody grając w tą grę. W grze masz do wyboru bardzo wiele ubrań do wyboru. Wybierz te ubrania, które najlepiej Ci się podobają i ubierz w nie gwiazdy. Podczas ubierania zwróć uwagę na figurę kobiety,którą ubierasz, ponieważ ubranie musi idealnie do niej pasować.Do grania używaj myszki komputerowej.


Posprzątaj w pokoju

Ocena gry

Porządek w pokoju jak dobrze już pewnie wiesz z własnego doświadczenia nie jest taki łatwy w utrzymaniu.Sama pewnie wiesz jak to bywa w domu. Rodzice karzą sprzątać a tobie si niech.Dlatego właśnie w tej grze będziesz sprzątała aby potrenować jak szybko sprzątnąć swój pokój w domu.Do sprzątania pokoju potrzebujesz tylko wyłącznie myszkę komputerową.


Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1527 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 479 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 444 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 431 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 418 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie