Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Kosmetyczka

Ocena gry

Akcja gry toczy się tym razem w salonie kosmetycznym, gdzie będziesz pracowała oczywiście jako stylistka. Pewnie już się domyśliłaś o tym z samej nazwy gry. Postaraj się pracować jak najlepiej tak aby twoje klientki były zadowolone z pracy jaką wykonujesz. Tym razem akurat do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Stylistka dla dziewczyn

Ocena gry

Pracujemy tym razem jako zawodowa stylistka. Musisz tym razem wcielić się w rolę stylistki i wykonywać swoja pracę. Podejdź do każdej ze swoich klientek indywidualnie i ubierz ją jak najlepiej aby wyglądała modnie. Do grania potrzebujesz tylko myszki.


Robienie zakupów-kupowanie

Ocena gry

Jesteś w sklepie na zakupach. Twoim zadaniem jest kupować te rzeczy, które Ci się podobają. Przed zakupem jednak przymierz dane ubranie i sprawdź jak na tobie leży i jak pasuje do twojej figury. Musisz ubrać się jak najładniej.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Tom i Jerry na dwóch graczy

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra Tom and Jerry na dwóch graczy. Zagraj w kolegą lub koleżanką i poruszajcie się w grze myszkami. Zarówno jeden gracz jak i również drugi porusza się w tej grze myszką Jeryy. Waszym zadaniem jest grać wspólnie i pokonywać przeszkody oraz dotrzeć do mety czyli do celu w grze w jak najkrótszym czasie gry. Gracz 1 porusza się strzałkami, natomiast drugi gracz porusza się myszką używając klawiszy W,A,S,D.Bilard multiplayer

Ocena gry

Bilard multiplayer to gra w której masz możliwość zagrania za darmo w bilarda z przyjaciółmi. Zmierz się z przyjaciółmi lub zagraj w bilarda z komputerowym przeciwnikiem. Celem gry jest wbicie wszystkich bil w jak najkrótszym czasie gry a na końcu gry musisz wbić czarną bilę. Postaraj się wbić szybciej swoje bile niż przeciwnik zdoła wbić swoje. Do gry w bilarda używaj myszki komputerowej.


Piłka nożna mistrzostwa multiplayer

Ocena gry

Przed tobą gra w której to akcja toczy się na boisku piłkarskim. Pewnie już się domyślasz że będziemy grać w piłkę. Zgadza się! W tej grze masz możliwość zagrania ze swoim kolegą w piłkę nożna. Zasady gry w piłkę nożną już na pewno znacie więc nie trzeba ich przypominać. Do gry gracz jeden używa strzałek a drugi gracz klawiszy W,A,S,D.


Skakanie i zbieranie multiplayer

Ocena gry

Skakanie i zbieranie multiplayer to darmowa gra w której masz możliwość zagrania ze swoim przyjacielem lub swoją przyjaciółką. Zasady gry są bardzo proste. Twoim zadaniem jest skakać i zbierać złote przedmioty. W każdej rundzie musicie zabrać wszystkie złote przedmioty aby przejść do kolejnej planszy. Kto z Was zbierze więcej przedmiotów ten wygra. Do gry gracz 1 używa strzałek a drugi gracz klawiszy W,A,S,D.


Bilard na dwóch graczy

Ocena gry

Zagraj za darmowa w bilarda w którym jest możliwość grania we dwóch graczy. Możesz zagrać ze swoim przyjacielem lub przyjaciółką. Możesz także wybrać komputer jako przeciwnika. Celem gry jest wbić jak najszybciej jedne z dwóch rodzai bil. W grze dla przypomnienia występują połówki oraz całe bile. W zależności, które będziesz miał/a musisz je wpić a na kocu czarną bilę. Graj myszką.


Wydobywanie złota na dwie osoby

Ocena gry

Tym razem przed tobą gra w której będziesz wydobywać złoto razem ze swoim przyjacielem lub przyjaciółką, ponieważ ta gra jest przeznaczona na dwie osoby. Walczycie między sobą, ten kto wydobędzie jak najwięcej złota to wygrywa rundę w grze. Pokażcie swoje umiejętności, lecz niech walka będzie zacięta i wygra lepszy. Do gry jeden gracz potrzebuje tylko strzałek a drugi klawiszy W,A,S,D.


Gra ogień i woda na 2 graczy

Ocena gry

Gra ogień i woda na 2 graczy to darmowa gra z kategorii gry wieloosobowe w której to grze będziemy grali w grę ze swoimi przyjaciółmi. Zagraj ze swoim kolegą lub swoją koleżanką i cieszcie się darmową rozrywką na gierunie.pl. Jedna osoba porusza się czerwoną postacią a druga niebieską. Celem gry jest pozbierać wszystkie kolorowe diamenty i dotrzeć do mety w jak najkrótszym czasie gry. Jeden gracz używa strzałek a drugi klawiszy W,A,S,D.


Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1527 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 479 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 444 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 431 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 418 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie