Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Bitewna gra na dwie osoby

Ocena gry

Przed tobą prawdziwa walka aż do krwi ! Zagraj z przyjacielem lub przyjaciółką i walczcie w tej grze między sobą. Celem gry jest zniszczenie drugiego przeciwnika. Na samym początku musicie budować sobie schodzi aby dotrzeć do przeciwnika. Gracz 1 porusza się klawiszami W,A,S,D oraz buduje schodki klawiszem S. Drugi grasz porusza się strzałkami i buduje schodni używając spacji.


Spongebob na dwie osoby

Ocena gry

Spongebob na dwie osoby to gra w której będziemy grali w Spongeboba, lecz w specjalną wersję, która przeznaczona jest tylko na dwie osoby. Celem gry jest poruszanie się, omijanie przeszkód oraz zbieranie złotych dzwoneczków. Jedna osoba porusza się postacią Spongeboba, druga natomiast porusza się postacią Patrick\'a. Jeden grasz używa strzałek do poruszania się a drygi grasz klawiszy W,A,S,D.


Kółko i krzyżyk na dwóch graczy

Ocena gry

Przed tobą gra kółko i krzyżyk na dwie osoby. Zagraj w kółko i krzyżyk ze swoim kolega lub swoją koleżanką i spróbujcie swoich sił. Pamiętaj aby przed każdym wykonanym ruchem dobrze go przemyśleć nawet kilka razy, ponieważ w takiej grze jak kółko i krzyżyk każdy wykonany ruch jest bardzo ważny. Do gry zarówno jeden jak i drugi gracz używa tylko myszki komputerowej.


Pokój małej Barbie

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w projektanta, który projektuje i urządza pokoje i twoim zadaniem w tej grze jest umeblować pokój małej Barbie. Wybieraj obrazy, łóżka, krzesła, szafki i inne dodatki, które są niezbędne w pokoju. Szeroki wybór mebli i dodatków na pewno spełni twoje oczekiwania. Do meblowania domu Barbie używaj myszki komputerowej.Ubieranka z Barbie

Ocena gry

Ubieranka z Barbie to kolejna darmowa gra z serii gry Barbie w której to grze jak już się pewnie domyślacie po samej nazwie gry należy ubrać Barbie. Barbie wybiera się na małą imprezę,dlatego właśnie ty musisz ją ubrać. Postaraj się wybrać najładniejsze ubrania, które Ci się podobają i ubierz w nie Barbie. Do ubierania Barbie potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Ubierz lalke Barbie

Ocena gry

Tym razem twoim zdaniem w tej grze będzie ubrać lalkę Barbie. W grze masz dostępnych bardzo wiele przeróżnych ubrań. Postaraj się wybrać najładniejsze ubrania i ubierz w nie Barbie. Pamiętaj że Barbie jutro idzie na przyjęcie urodzinowe do swojej najlepszej przyjaciółki i musi się prezentować jak najlepiej. Dlatego musisz się postarać i ubrać Barbie jak najładniej. Ubieraj Barbie używając tylko myszki komputerowej.


Całowanie przed domem

Ocena gry

Całowanie przed domem to gra w której będziesz się całować się ze swoją ukochaną osobą przed domem. Postaraj się tak całować aby nikt Was nie zauważył. Zwróć uwagę na przechodniów i sąsiadów, którzy Was obserwują. Do całowania się potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Całowanie się po kryjomu

Ocena gry

W tej grze całujesz się ze swoją drugą połówką czyli ukochaną osobą. Nie jest to jednak zwykłe tradycyjne całowanie się, lecz całowanie po kryjomu. Twoim zadaniem jest się tak całować w tej grze aby nikt Ci nie zauważył. Postaraj się całować jak najbardziej dyskretnie aby nikt Was nie zauważył jak się całujecie. Do całowania się używaj myszki komputerowej.


Całowanie Jerrego

Ocena gry

Wciel się w małą myszkę Jerry z bajki Tom and Jeryy i całuj się w tej grze z drugą małą myszką, która jest twoją ukochaną osoba. Całujesz się ze swoją drugą połówką obok kota Toma, który nie może Was zauważyć. Postaraj się tak całować aby kot Tom Cię nie zauważył.Do całowania się z małą myszką potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Katty Perry ubieranka

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra ubieranka w której będziesz ubierała znaną piosenkarkę i gwiazdkę, którą jest Katty Perry. Postaraj się wybrać z ubrań dostępnych w grze najładniejsze, które Ci się tylko podobają i ubierz w nie Katty Perry. Do ubierania potrzebujesz tylko i wyłącznie myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1527 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 479 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 443 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 431 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 418 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie