Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Ubieranka Uroda-gwiazdy z Hollywood

Ocena gry

Ubieranka Uroda-gwiazdy z Hollywood to gra w której jak sama nazwa mówi za siebie będziemy ubierać gwiazdy z Hollywood. W grze masz dostępnych bardzo wiele pięknych ubrań, więc bez żadnego problemu wybierzesz najładniejsze ubranie i ubierzesz w nie gwiazdy. Postaraj się i aby ubrana osoba przez ciebie wyglądała jak najlepiej. Ubieraj za pomocą myszki komputerowej.


Moda i Uroda

Ocena gry

Moda i Uroda to darmowa gra dla dziewczyn w którym wcielamy się w stylistę od mody i ubioru i musimy ubierać kobiety, które są naszymi klientkami. W grze masz dostępnych bardzo wiele ubrań pod ręką, więc na pewno uda Ci się coś wybrać w co ubierzesz piękną damę. Postaraj się ubrać kobietę jak najlepiej, tak aby klientka była z ciebie zadowolona. Do gry używaj myszki komputerowej.


Hanna Montana puzzle

Ocena gry

Przed tobą do ułożenia puzzle z prawdziwą gwiazdą, jaką jest Hanna Montana. Postaraj się ułożyć puzzle w jak najkrótszym czasie gry. Układaj puzzle z rozsypanki puzzli tak aby wszystkie pasowały do siebie i razem tworzyły jedną całość czyli obrazek przedstawiający Hanne Montane. Do układania puzzli potrzebujesz myszki komputerowej.


Hanna Montana ubieranka

Ocena gry

Tym razem pracujesz jako profesjonalna stylistka od ubrań. W tej grze twoim zadaniem będzie właśnie pracować jako prywatna stylistka gwiazdy z Hollywood Hanny Montany. Pracuj dla Hanny Montany jako stylistka i ubieraj ją jak najładniej na każdy jest koncert czy też jakąś większą imprezę.Do ubierania Hanny Montany używaj tylko myszki komputerowej.Hanna Montana kolorowanka

Ocena gry

Hanna Montana kolorowanka to darmowa gra w której jak sama nazwa mówi będziemy kolorować kolorowankę, która przedstawia Hanne Montanę. W grze do kolorowania masz całą paletę przeróżnych kolorów, które możesz używać do kolorowania kolorowanki. Postaraj się jak najładniej pokolorować malowankę z gwiazdą Hanną. Do kolorowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Justin Bieber i Selena Gomez kolorowanka

Ocena gry

Przed tobą darmowa kolorowanka w której będziesz kolorować dwie prawdziwe młode gwiazdy, którymi są Justin Bieber oraz Selena Gomez.W grze masz bardzo wiele kolorów do wyboru, więc na pewno wybierze odpowiednie kolory, które Ci się podobają i pokolorujesz kolorowankę.Do kolorowania używaj myszki komputerowej.


Makijaż Justin Bieber

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w zawodową stylistę, która wykonuje makijaże tylko największym gwiazdom mody i gwiazdom filmowym. Jako stylistka będziesz musiała wykonać piękny makijaż Justinowi. Pamiętaj że Justin jutro ma bardzo ważny koncert na który przyjdą tysiące ludzi, dlatego też musi wyglądać jak najładniej. Wykonaj makijaż używając myszki komputerowej.


Całowanie Justina Biebera

Ocena gry

Całowanie Justina Biebera to darmowa gra w której to grze poruszamy się byłą dziewczyną Justina Biebera i naszym zadaniem w każdej rundzie w tej grze jest przedostać się po kryjomu do pokoju gwiazd, czyli tak gdzie spędza wolny czas Justin Bieber i go pocałować. Uważaj jak będziesz się przedostawał do pokoju, ponieważ jest bardzo wiele ochroniarzy, którzy mają Cię na oku. Graj za pomocą strzałek oraz myszki komputerowej.


Makijaż Lady Gaga

Ocena gry

Makijaż Lady Gaga to darmowa gra z serii gry makijaż w której to grze jak się już pewnie domyślacie po samem nazwie gry będziemy wykonywać makijaż prawdziwiej gwieździe, którą jest Lady Gaga. W grze masz do wyboru bardzo wiele przeróżnych kosmetyków, więc podejrzewam że bez problemu poradzisz sobie z tym zadaniem. Pamiętaj że musisz się postarać i dać z siebie wszystko, ponieważ Lady Gada jutro ma koncert. Graj myszką komputerową.


Makijaż Selena Gomez

Ocena gry

Wciel się w zawodową kosmetyczkę, która wykonuje makijaże tylko gwiazdą z Hollywood. Tym razem zostałaś zatrudniona przez Selene Gomez, które musisz wykonać makijaż. Używaj wszystkich dostępnych pudrów w grze.Masz na prawdę bardzo duży wybór kosmetyków, więc bez żądnego problemu wykonasz piękny makijaż Selenie Gomez. Do wykonywania makijażu potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.


Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1527 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 479 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 443 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 431 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 418 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie