Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn 182 gier

Hanna Montana makijaż

Ocena gry

Kolejna darmowa gra z cyklu gry makijaż w które to grze tym razem będziemy musieli zrobić makijaż bardzo znanej i sławnej osobie a wręcz prawdziwiej gwieździe. Tym razem będziesz musiała zrobić makijaż Hannie Montanie, która znana jest także jako Miley Cyrus. W grze masz pod ręką bardzo wiele pudrów i innych niezbędnych rzeczy do robienia makijażu, więc bez żadnego problemu powinnaś zrobić bardzo piękny makijaż.


Salon fryzjerski

Ocena gry

Salon fryzjerski to gra w której tym razem wcielamy się w profesjonalną fryzjerkę i naszym zadaniem jest pracować w salonie fryzjerskim jako fryzjerka. W drzwiach pojawiają się nowi klienci. Twoim zadaniem jest przyjąć każą klientkę i wykonać jej taką fryzurę jaką tylko chce. Uważaj, ponieważ nie każdej klientce musisz robić nową fryzurę, ponieważ niektórzy chcą tylko wymodelować lub uczesać włosy. Graj używając myszki komputerowej.


Fryzjer i makijaż

Ocena gry

Tym razem będziemy jednocześnie wykonywać fryzurę a także makijaż. Postaraj się i wykonaj jak najlepszy makijaż a także piękną fryzurę. W grze masz do wyboru przeróżne specyfiki do wykonania makijażu a także wiele specjalistycznych nożyczek do obcinania włosów. Postaraj się i przyłóż się do wykonania fryzury i makijażu. Graj myszką komputerową.


Praca w salonie fryzjerskim

Ocena gry

Praca w salonie fryzjerskim to gra w której to grze wcielamy się w profesjonalną fryzjerkę i będziemy pracować w salonie fryzjerskim. Twoim zadaniem jest przyjmować nowych klientów i klientki a następnie musisz wykonać im taką fryzurę jaką tylko sobie życzą. Postaraj się i wykonuj jak najlepsze fryzury, tak aby uzyskaj jak najwięcej nowych klientów. Do robienia fryzur potrzebujesz tylko myszki komputerowej.Miley Cyrus makijaż

Ocena gry

Tym razem w tej grze musisz wcielić się w zawodową stylistę i twoim zadaniem jest wykonać piękny makijaż znanej Miley Cyrus. Podczas wykonywania makijażu postaraj się i daj z siebie wszystko, ponieważ Miley Cyrus jak dobrze wiesz to prawdziwa gwiazda mody i musi wyglądać jak najlepiej i prezentować się przed ludźmi. Do ubierania potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.


Ubieranka Miley Cyrus

Ocena gry

Ubieranka Miley Cyrus to kolejna gra z cyklu gry Miley Cyrus w której to grze będziemy ubierać Miley Cyrus znają jako Hanna Montana. Wybierz najładniejsze ubrania z wielu dostępnych w tej grze. Wybieraj płaszcze, spodnie i ubierz w nie Miley Cyrus tak aby wyglądała jak najładniej.Do ubierania gwiazdy potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Miley Cyrus kolorowanka

Ocena gry

Zagraj w darmową kolorowankę z Miley Cyrus. Do kolorowania masz oczywiście kilka kolorowanek z postacią Miley Cyrus. Wybierz kolorowankę, która najbardziej Ci się podoba i zacznij kolorować. W grze tej masz bardzo wiele kolorów do wyboru, więc bez problemu znajdziesz odpowiednie kolory dla siebie, które Ci się spodobają aby pokolorować kolorowankę. do kolorowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Księżniczka Barbie ubieranka

Ocena gry

Przed tobą kolejna darmowa gra z serii gry księżniczki w której to grze tym razem będziemy ubierać księżniczkę Barbie. Wybierz najładniejsze stroje w grze, które najbardziej Tobie się podobają i ubierz w nie księżniczkę Barbie. Pamiętaj że Bardzie to bardzo elegancka lalka i zawsze musi wyglądać jak najlepiej. Do ubierania Barbie potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Kolorowanka księżniczka

Ocena gry

Kolorowanka księżniczka to darmowa gra z serii gry księżniczki w której to grze jak sama nazwa wskazuje będziemy kolorować księżniczkę. W grze masz dostępną całą paletę przeróżnych kolorów, więc na pewno wybierzesz kolory, które Ci się najbardziej podobają i pokolorujesz nimi księżniczkę. Do kolorowania potrzebujesz tylko i wyłącznie myszki komputerowej.


Ubieranka z księżczniczką

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra ubieranka z księżniczką. Tym razem w tej grze będziemy ubierać księżniczkę. W grze masz bardzo wiele dostępnych ubrać, wiec postaraj się i wybierz najładniejsze ubrania i ubierz w nie księżniczkę. Pamiętaj że księżniczka ma jutro bardzo ważne spotkanie ze swoim księciem i musi wyglądać jak najlepiej. Do ubierania księżniczki potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Popularne gry

 • Dla dziewczyn
 • Bilard na dwóch graczy

  Bilard na dwóch graczy

  Oglądana: 1295 ocena: 0.00

 • Czyszczenie krowy

  Czyszczenie krowy

  Oglądana: 455 ocena: 0.00

 • Sprzątanie salonu

  Sprzątanie salonu

  Oglądana: 424 ocena: 0.00

 • Szycie zabawek dla dzieci

  Szycie zabawek dla dzieci

  Oglądana: 405 ocena: 0.00

 • Sprzątanie w domu

  Sprzątanie w domu

  Oglądana: 403 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie