Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Łucznictwo

Ocena gry

Łucznictwo to sport, który wymaga bardzo dobrej celności. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję sprawdzić, czy podołacie temu zadaniu, gdyż właśnie wcielicie się w jedną z dziewczynek, które wybrały się na strzelnicę. Do dyspozycji macie trzy poziomy trudności, lecz na początku polecamy Wam wybrać ten najłatwiejszy, aby nabrać wprawy, która w późniejszym czasie zaowocuje celnymi strzałami. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Kręgle z Flinsotenem

Ocena gry

Flinstonowie, to chyba najbardziej popularni jaskiniowcy na świecie, a to za sprawą animowanej baji w której występowali. Ma ona fanów na całym świecie, więc na pewno spotkanie z nimi nie będzie Waszym pierwszym. Wcielicie się tutaj w postać Freda, a Waszym zadaniem będzie oczywiście zbicie wszystkich kręgli, najlepiej za pierwszym razem, gdyż wtedy dostaniecie najwięcej punktów. Do sterowanie użyjecie strzałek na klawiaturze oraz spacji. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba.


Wakeboardning na wodzie

Ocena gry

Wakeboarding - to określenie może wydawać Wam się obce, aczkolwiek jest to angielska nazwa sportu wodnego, jakim jest pływanie na desce, gdzie trzymając się linki przyczepionej do motorówki musicie utrzymywać równowagę. W tej grze właśnie to będzie Waszym zadaniem, a dodatkowo dla utrudnienia porozrzucane będą na wodzie różne przeszkody, które musicie omijać, gdyż każde zetknięcie z nimi przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła i powodzenia!


Surfing z atomówkami

Ocena gry

Atomówki to superbohaterki jednej z kreskówek, którą na pewno znacie i lubicie. Dziś jednak nie będziecie ratować świata, ponieważ wcielając się w jedną z nich przebywacie na zasłużonych wakacjach. Waszym zadaniem będzie surfowanie po oceanie i zbieranie różnych bonusów, które unoszą się na wodzie. Pamiętajcie, aby nie dotknąć dna, gdyż taki epizod zakończy Waszą grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!Ucieczka BMW

Ocena gry

Samochody niemieckiej marki BMW często występują w filmach jako środki transportów gangsterów. Nie inaczej będzie w poniższej grze, gdzie zasiądziecie za sterami jednego z takich wozów. Właśnie obrabowaliście bank i zaczęła Was ścigać policja. Oczywiście uciekacie, w związku z czym jedziecie bardzo szybko, a Waszym zadaniem będzie omijać wszelkie przeszkody na drodze jakimi są min. inne auta, zwierzęta, no i oczywiście jednostki policyjne. Każde zderzenie przybliża Was do rozbicia auta i końca gry.


Jeżdżenie buggym

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami pojazdu, który nazywa się Buggy. Jest to bardzo lekki samochód, który służy do pokonywania różnych przeszkód oraz jazdy dla zabawy. Bardzo popularny jest on w Ameryce, gdzie często komponuje się z krajobrazem niejednej plaży. Wy jednak jeździć będziecie po różnych wzniesieniach, które musicie pokonać, aby dotrzeć do linii mety. Początkowo nie powinniście mieć z tym problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, więc dajcie z siebie wszystko, powodzenia!


Pokaz kotów

Ocena gry

Ta gra przeznaczona jest głównie dla dziewczyn. Wcielicie się w niej w opiekunkę kotka, która wraz z nim wybiera się na wystawę tych właśnie pupili. Oczywiście musicie się tam odpowiednio ubrać i właśnie to będzie Waszym zadaniem. Do dyspozycji macie wiele sukienek, butów i inne części garderoby. Również od Was zależeć będzie w jakiej fryzurze się wybierzecie. Gdy już wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, to możecie zaprezentować się wraz ze swoim kontem na tejże imprezie. Do dzieła i powodzenia!


Pluto i Myszka Miki

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w postać Myszki Miki, którą na pewno znacie i lubicie. Ja wiecie jej przyjacielem jest wierny pies Pluto uwielbiający kości. W obecnej sytuacji myszka stoi na podeście, a Pluto znajduje się w pewnej odległości. Waszym zadaniem jest zbudowanie z dostępnych elementów takiej konstrukcji, aby rzucona gość trafiła wprost do miski Waszego przyjaciela. Nie jest to jednak takie proste, o czym przekonacie się na własnej skórze. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Gra Piotruś Pan

Ocena gry

Piotrusia Pana na pewno znacie z bajek Disneya, więc powinniście również kojarzyć jego przyjaciółkę, jaką bez wątpienia jest Dzwoneczek. To właśnie w jej postać się tutaj wcielicie. Na ekranie pojawi Wam się okrąg, a wśród niego gwiazdki. Waszym zadaniem jest posłać na nie magiczny pył, tak aby zniknęły. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ macie do dyspozycji tylko jeden strzał, w związku z czym musicie się zastanowić, co zrobić, aby za jednym razem trafić jak najwięcej gwiazdek. Do dzieła i powodzenia!


Zaspany Jerry

Ocena gry

Jerry bardzo uwielbia ser żółty, co nie powinno nikogo dziwić biorąc pod uwagę, że jest myszką. Fabuła tej gry rozgrywa się w nocy, a nasz główny bohater jest bardzo zaspany, a mimo to musi przejść z jednej dziupli do drugiej. Waszym zadaniem jest mu w tym pomóc a dokonujecie tego poprzez ustalenie trasy strzałkami dostępnymi na stole. Musicie ją tak zaplanować, aby po drodze mysz zebrała sery oraz klucz, którym otworzy drugie drzwi. Pamiętajcie również, że każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1019 20 następna »

Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 272 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie