Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Strzelanie z czołgu

Ocena gry

Czołgi to jedne z głównych pojazdów na każdej wojnie. Ich duża wytrzymałość oraz siła rażenia powodują, że są znakomitą bronią. W tej grze zasiądziecie za sterami jednej z takich maszyn, a Waszym zadaniem będzie ostrzelanie zasieków obronnych wroga. Znajdujecie się od nich w pewnej odległości, więc musicie odpowiednio dobrać moc oraz kierunek wystrzału. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz pamiętajcie, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Strzelanie z działa

Ocena gry

W poniższej grze znajdziecie się w samym środku wojny i zasiądziecie za sterami wielkiego działa. W Waszą stronę zmierzać będą wrogie jednostki, a Waszym zadaniem jest oczywiście do nich strzelać i nie dopuścić do tego, aby dojechały do Was na niebezpieczną odległość, ponieważ w takim wypadku wysadzą działo i niestety, ale gra zakończy się, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomoc myszki komputerowej.


planszowa gra dla 7 latka

Ocena gry

Szachy to królewska gra w którą grają na całym świecie miliony. Są nawet organizowane Mistrzostwa Świata w tej dyscyplinie. Wy jednak jak na razie nie zmierzycie się z czołowymi graczami globu, lecz z komputerem. Początkowe nauczenie się ruchów wszystkich figur jest dosyć trudne, aczkolwiek z biegiem czasu nabierzecie wprawy. Szachy to gra w której trzeba bardzo myśleć, jak i przewidywać, więc ćwiczycie tutaj swój umysł. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


edukacyjno matematyczno gra dla 7 latka

Ocena gry

Matematyka jest dosyć trudnym przedmiotem w szkole, który sprawia problemy wielu uczniom. Nie ma się jednak co poddawać, tylko trzeba zrobić wszystko, aby tę postać rzeczy zmienić. Najlepszą metodą jest trening, wiec nie czekajcie już dłużej i zagrajcie w tę oto grę. Na ekranie pojawiać Wam się będą różne działania matematyczne, Wy zaś musicie wybrać właściwą odpowiedź spośród tych podanych po prawej stronie ekranu. Starajcie się nie popełniać błędów i nie spieszcie się, gdyż czas nie jest tutaj najważniejszy.gra o motorach dla 7 latka

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w prawdziwego kierowcę wyścigowego. Dosiądziecie motocykla o potężnej mocy, a Waszym zadaniem będzie oczywiście dojechanie do mety przed rywalami. Wydawać by się mogło proste, aczkolwiek tak nie jest, ponieważ opanowanie motocykla przy tak dużej prędkości jest bardzo trudne, w związku z czym musicie dać z siebie wszystko. Ścigać się będziecie na torach całego świata. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyścig motocykli

Ocena gry

Ścigacze to bardzo szybkie motocykle, którymi jazda nie jest łatwa. Przekonacie się o tym w tej grze, gdyż będziecie tutaj kierowcami jednej z takich maszyn. Staniecie tutaj na linii startu z rywalami, a Waszym zadaniem będzie oczywiście wyjść zwycięską ręką z tego oto pojedynku. Na samym początku do dyspozycji macie jeden tor wyścigowy, aczkolwiek z biegiem czasu to ulegnie zmianie. Sterujecie nietypowo, gdyż nie strzałkami, a myszką. Poprzez jej ruchy wybieracie kierunek jazdy, a przyspieszenie to przytrzymanie jej lewego klawisza.


Ubieranie Shreka

Ocena gry

Shreka na pewno znacie z animowanych filmów w jakich występował. W tej grze Waszym zadaniem będzie go ubrać. Do dyspozycji macie wile strojów, aczkolwiek Waszymi doradcami są Kot i Osioł, więc ubiór ten niekoniecznie musi przypaść do gustu Waszej ukochanej, czyli Fionie. Musicie przebierać się do momentu, aż Pani Shrek zgodzi się na takie rozwiązanie. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdy gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Tworzenie wymarzonego kotka

Ocena gry

Poniższa gra jest dedykowana głównie dziewczynkom, ponieważ polega ona na stworzeniu swojego wymarzonego kotka. To od Was zależeć będzie jaką będzie miał buzie, ogon czy futerko. To również Wy wybierzecie mu kolor i ewentualne łatki. Istnieje nawet możliwość dodania mu skrzydełek. Gdy już skończycie, to wybieracie krajobraz, gdzie chcecie znaleźć się ze swoim przyjacielem, a następnie pozostaje Wam się już tylko cieszyć wspólnymi chwilami. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Opieka nad reniferem

Ocena gry

Jesteście tutaj małą dziewczynką, która marzyła o tym, aby jej zwierzątkiem domowym był mały renifer. Jako, że są święta, to Święty Mikołaj postanowił spełnić jej marzenie i podarował jej małego reniferka. Waszym zadaniem jest oczywiście się nim jak najlepiej zająć, a wszelkie wskazówki co należy robić będą się Wam pojawiały na bieżąco na ekranie, więc na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Instruktorka Fitness

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w dziewczynę, która pracuje na siłowni i jest instruktorką fitness. Waszym zadaniem będzie pomagać klientom w prawidłowym wykonywaniu ćwiczeń. Za każdą obsłużona osobę dostawać będziecie pieniądze, w związku z czym jest to Wasza praca. Początkowo klientów będzie mało, lecz z biegiem czasu ta postać rzeczy zmieni się, więc będziecie mieli pełne ręce roboty. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 270 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie