Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Edukacyjna gra dla najmłodszych

Ocena gry

Kubuś Puchatek to bohater wielu bajek, którego na pewno znacie. Dziś z nim, jak i sową uczyć będziecie się literek. Miś, który uwielbia miód pod czułym okiem sowy w ulu szukać będzie literek z miodu. Gdy już jakąś wyjmie, to Waszym zadaniem będzie kliknąć na jej odpowiednik znajdujący się na ekranie, co jest bardzo proste, w związku z czym grać mogą nawet najmłodsze dzieci, tym samym łącząc przyjemne z pożytecznym, więc nie ma co się zastanawiać, tylko zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Biedronka dla 2 latka

Ocena gry

Przedstawiamy Wam świetną grę dla małych dzieci, które wcielą się tutaj w biedronki. Waszym zadaniem będzie pomoc świetlikom, które chcą dostać się do święcącej kuli. Droga do niej jest jednak odgrodzona wieloma przeszkodami, które biedronki muszą usunąć. Początkowo jest to łatwe, lecz z biegiem czasu ta postać rzeczy zmieni się, gdyż każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza. Pamiętajcie również, aby nie zbić święcących kul, gdyż to niestety zakończy grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Święty Mikołaj dla dzieci

Ocena gry

Święty Mikołaj dla dzieci to gra w której wcielamy się w prawdziwego Świętego Mikołaja i tym razem będziemy rozdawali dzieciom prezenty. Jak dobrze wiesz Mikołaj najczęściej rozdaje prezenty wchodząc do domu kominem lub zostawia je pod poduszką. Ty jako Mikołaj w tej grze będziesz praktykował ten pierwszy sposób czyli będziemy wchodzili do domów kominem i dawali dzieciakom prezenty.Musisz przeskakiwać z komina na komin i wrzucać prezenty do komina. Uważaj aby nikt Cię nie zauważy. Graj jako Mikołaj i sprawdź radość dzieciakom rozdając im wymarzone prezenty.Do grania potrzebujesz strzałek oraz myszki komputerowej.


Kolejowa stacja pociągów

Ocena gry

Kolejowa stacja pociągów to gra w której twoim zadaniem jest doprowadzić każdy z pociągów do celu. Trasy pociągów są bardzo zagmatwane i musisz rozszyfrować drogę każdego z pociągów i doprowadzić je do celu. Przyjrzyj się dobrze na samym początku gry jak przebiega trasa danego pociągu i wybierz odpowiednią drogę. Graj myszką.Myjnia samochodowa

Ocena gry

Tym razem pracujemy na myjni samochodowej i będziemy myli głownie autobusy szkolne. Twoimi klientami są najczęściej kierowcy autobusów szkolnych. Musisz każdy autobus, który przyprowadzi do ciebie klient wymyć tak aby wyglądał jak najlepiej. Do mycia autobusów na myjni przyda Ci się myszka komputerowa.


Plac zabaw dla dzieci

Ocena gry

Czas na zabawę na placu zabaw. Tym razem nie będziemy wykonywali żadnych zadań czy też wyzwań w tej grze, lecz po prostu będziemy bawili się na placu zabaw.Przed tobą zabawa na zjeżdżalni i innych urządzeniach do zabawy. Wybierz osobę i posadź na urządzeniu niech się bawi. Do zabawy używaj myszki.


Zabawa w chowanego

Ocena gry

Zabawa w chowanego to gra którą pewnie już znasz ze swojego dzieciństwa. W tej grze musisz znaleźć na obrazku ukrytą postać. Wpatrz się bardzo dobrze w obrazek i w momencie, gdy tylko na przykład zza krzaka czy drzewa wychyli się postać to kliknij na nią aby ją odnaleźć. Do szukania postaci w tej grze potrzebujesz myszki komputerowej.


Rebusy dla dzieci

Ocena gry

Rebusy dla dzieci to kolejna darmowa gra z serii gry dla najmłodszych w której to grze będziemy układali rebus z wyrażeń w tej grze. Gra została podzielona na wiele plansz. W każdej z plansz tej gry musisz układać rebusy. Postaraj się jednak aby wykonać to w jak najkrótszym czasie gry. Do układania rebusów przyda Ci się tylko myszka.


Prosiaczek ubieranka

Ocena gry

Na ekranie gry widzisz bardzo wiele ubrań w które musisz ubrać Prosiaczka z bajki Kubuś Puchatek. Masz tyle ubrań do wyboru, więc na pewno wybierzesz najładniejsze dla siebie, które Ci się najlepiej spodobają i ubierzesz w nie Prosiaczka. Do ubierania używaj tylko myszki komputerowej.


Figury geometryczne dla dzieci

Ocena gry

W tej grze będziemy uczyli się figur geometrycznych a będziemy robili to poprzez przestawianie figur w puste pola na ekranie gry. W dolnej części ekranu z grą masz poszczególne figury geometryczne, które musisz przesuwać na ekran z grą tak aby zapełniły puste dziury.Postaraj się wykonać tą operację w jak najkrótszym czasie gry w każdej z rund tej gry.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 269 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie