Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Układanka Spongebob

Ocena gry

Układanki ro świetne gry, ponieważ łączycie dzięki nim przyjemne z pożytecznym ćwicząc swój umysł. Tym razem dokonacie tego wraz z Spongebobem, którego na pewno znacie z kreskówek. Elementy we właściwe miejsca przemieszczacie poprzez klikanie ich myszką na siebie. Nie jest to proste, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, a nagrodą będzie fantastyczny obrazek przedstawiający scenę z bajki. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba i spędzicie nad nią trochę czasu.


Trening ninja

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w ninję, którego macie prawo znać z kreskówek. Udacie się na trening, gdzie liczyć się będzie przede wszystkim sprawność fizyczna oraz znakomity refleks. W Waszym kierunku będą leciały różne przedmioty, a Wy je musicie omijać. Do tego celu posłużą Wam strzałki na klawiaturze, które należy wciskać jak ich symbol na ekranie znajdzie się w granatowym pasku. Nie ma co czekać, w związku z czym zaczynajcie, gdyż trening czyni mistrza, a dodatkowo gra ne pewno Wam się spodoba.


Makijaż Barbie

Ocena gry

Barbie to bardzo popularna postać, którą kojarzą chyba nawet chłopcy. W tej grze Waszym zadaniem będzie ubrać główną bohaterkę oraz przygotować jej najlepszy makijaż, jaki tylko potraficie zrobić. Gdy już wybierzecie suknię, buty itp. możecie zabierać się make-up. Do tego celu posłużą Wam liczne cienie oraz tusze, które nadadzą całości idealnego wdzięku. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno się Wam spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Barbie Mariposa

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której trzeba ubrać lakę barbie, w związku z czym dedykowana jest ona głównie do dziewczynek. Tym razem Wasza bohaterka nazywa się Mariposa i możliwe, że ją znacie. Jeśli nie, to macie świetną okazję by to zmienić. Po lewej stronie ekranu widnieje Wam wielki panel z ubraniami za którego pomocą wybieracie wszystkie dostępne sukienki, włosy ja i inne przedmioty. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, a jeśli już wszystko wiecie, to nie czekajcie dłużej i zaczynajcie.Superman ratuje miasto

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w bardzo znanego bohatera kreskówek oraz komiksów, jakim bez wątpienia jest Superman. W bardzo wysokim budynku na samym górze właśnie wybuchła bomba. Odłamki spadają w stronę ulicy, a Wy lecąc w górę musicie je rozbijać wlatując w nie. One jednak nie są takie szkodliwe, jak to co czeka Was na końcu, ponieważ ku dołowi zmierza wielki głaz, a Waszym zadaniem jest nie dopuścić, aby dotarł on na ziemię. Aby go wyhamować musicie bardzo szybko klikać strzałkę do góry, powodzenia!


Tom i Jerry na taczkach

Ocena gry

Tom i Jerry to dwója przyjaciół i zarazem wrogów, którzy nie potrafią bez siebie żyć. W tej grze postanowili oni urządzić nietypowe zawody, a polegają one na zjeżdżaniu taczkami z góry. Wygrywa oczywiście ten, kto pierwszy zamelduje się na dole. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ po drodze czeka Was wiele przeszkód z którymi musicie się uporać przeskakując je. Należy jednak zbierać jedzenie które da Wam siłę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!


Kubuś Puchatek uprawia sport

Ocena gry

Kubuś Puchatek nie tylko jedzeniem miodu się zajmuje. W wolnych chwilach uwielbia pograć w futbol amerykański, o czym przekonacie się w tej oto grze. Sport ten polega na tym, że ktoś rzuca nam piłkę, a my musimy kijem odbić ją jak najdalej tylko potrafimy. Początkowo Waszym kompanem będzie Osiołek, lecz z każdym kolejnym poziomem inny przyjaciel będzie dołączał do rozgrywki. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Shrek puzzle

Ocena gry

Shreka, Fionę oraz Osła na pewno znacie, a jeśli nie to teraz macie świetną okazję, aby nadrobić te oto zaległości. Na ekranie pojawi Wam się jedna ze scen tego jakże popularnego filmu. Będzie ona bardzo słabo widoczna, ponieważ jest to tylko szablon na którym musicie ułożyć puzzle. W tym celu klikacie czerwony przycisk, dzięki któremu pojawiać Wam się będzie jeden element. Gdy umieścicie go już na swoim miejscu, to ronicie tak po raz kolejny i powtarzacie tę czynność do momentu, aż ułożycie całość.


Ubieranka Scooby Doo i przyjaciele

Ocena gry

Scooby Doo wraz z przyjaciółmi to bohaterowie znanego na całym świecie serialu, w którym łapią różne potwory. Tym razem Wasze zadanie będzie mniej straszne i o wiele bardziej przyjazne, ponieważ musicie Scoobiego i jego przyjaciół przebrać w różne stroje. Jakie? To już zależy tylko od Was, gdyż macie tutaj całkowitą dowolność, w związku z czym dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie oszałamiający. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Ben 10 ratuje świat

Ocena gry

Jak zapewne wiecie z kreskówek Ben 10 już wielokrotnie ratował świat przed złoczyńcami i nadal to robi. Tym razem wcielicie się w jego postać, a Waszym zadaniem będzie oczywiście pokonać wroga. W tym celu wybierzecie się na tajną misję, gdzie poruszać będziecie się po różnych planszach. Postacią sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś przyciskiem X zmieniacie się w różne stworzenia. Do strzelania użyjecie spacji. Początkowo nie powinno sprawić Wam to problemu, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie.


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 272 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie