Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Uaztecka ubieranka

Ocena gry

Gry w których ubiera się księżniczki na pewno nie są Wam obce. Przed Wami kolejna tego typu rozrywka, aczkolwiek tym razem nieco różniąca się od innych, ponieważ osobą którą będziecie ubierać jest aztecka księżniczka. Do dyspozycji macie wiele strojów z którymi zetkniecie się zapewne dopiero pierwszy raz. Jest to jednak nowe doświadczenie i warto go zasmakować, gdyż na pewno Wam się spodoba. Oprócz ubrań do wyboru macie również wiele fryzur oraz krajobrazów. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Wyprawa na bal

Ocena gry

W poniższej grze Wasza przyjaciółka wybiera się na bal. Ma jednak problem z doborem odpowiedniej kreacji, w związku z czym musicie jej pomóc. Na sam początek wybierzecie suknię. Macie ich wiele w szafie, więc na pewno znajdziecie tę jedyną. Następnie ułożycie odpowiednio włosy. Ostatnią czynnością będzie dobranie właściwych i pasujących dodatków, tak aby świetnie komponowały się z całością. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Biurowe ściganie

Ocena gry

Ile to razy siedzieliście przy biurku odrabiając lekcje i bawiliście się czym popadnie, byle tylko nie patrzeć w książki? W przedstawionej grze ten scenariusz powtórzy się, a na biurku utworzycie tor wyścigowy z dostępnych na nim rzeczy, czyli spinaczy biurowych, monet, długopisów i innych. Za pomocą strzałek komputerowych sterować będziecie małym samochodzikiem, co niestety nie jest łatwe, ponieważ trasa jest bardzo wąska. Dodatkowo niekiedy po wjechaniu w daną przeszkodę trudno z niej wyjechać, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę.


Budowanie samochodu ze Smerfami

Ocena gry

Smerfy, to bardzo pracowite stworzenia, a dziś z jednym z nich skonstruujecie i zbudujecie samochód. Po prawej stronie macie dostępne wszystkie elementy, które musicie połączyć w jedną całość. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać ponieważ na ekranie nie pojawiają się żadne wskazówki, w związku z czym musicie liczyć tylko na siebie. Nie zrażajcie się jednak, gdyż na pewno dacie sobie radę. Nie czekajcie już dłużej i sprawdźcie się w nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Dla 10 latka chłopca super gra

Ocena gry

Jeśli kiedykolwiek marzyliście, aby usiąść za sterami samochodu rajdowego, to dzięki tej grze możecie spełnić swoje fantazje. Zanim jednak staniecie na linii mety, to musicie wybrać samochód jakim chcecie się ścigać oraz trasę. Z biegiem czasu odblokowywać się będą kolejne. Trasa nie jest jednak łatwa, ponieważ na poboczach są np. liczne kaktusy oraz skały. Dodatkowo wypadniecie z niej wiąże się z bardzo dużym spowolnieniem, przez co tracicie cenne sekundy. a do tego nie możecie dopuścić, powodzenia!


Znicz olimpijski

Ocena gry

Przed każdą Olimpiadą jest taka tradycja, że znicz Olimpijski musi przebyć cały świat, aby odwiedzić kraje biorące udział w tej jakże legendarnej imprezie. Dużym utrudnieniem jest jednak to, że nie może on zgasnąć. W tej grze będziecie mieli zaszczyt z nim pobiec, a właśnie dopilnowanie, aby płomień cały czas płonął będzie Waszym zadaniem. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ złośliwi ludzie będą Wam chcieli w tym przeszkodzić lejąc na niego wodę. Dodatkowo musicie uważać na auta poruszające się po drodze oraz burze.


Gra dla 10 latków na czasie

Ocena gry

Koszykówka to sport, który największą popularnością cieszy się w USA. To właśnie tam występują najlepsi zawodnicy na świecie, a hale są wielkości europejskich stadionów. W przedstawionej grze wcielicie się w jednego z zawodników, a Waszym zadaniem będzie rzucanie do kosza za trzy punkty. Nie jest to łatwe, ponieważ odległość jest spora, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę. Do sterowania w całości użyjecie myszki komputerowej, którą ustalacie moc oraz kierunek rzutu. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Strzelanie rzutów karnych

Ocena gry

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie i prawie każdy chłopak uwielbia grać w nią razem z kumplami. W poniższej grze spróbujecie swoich sił podczas strzelania rzutów karnych. Ich wykonywanie jest banalnie proste, ponieważ za pomocą myszki komputerowej wybieracie miejsce, gdzie chcecie strzelić. Starajcie się dopierać takie punkty w bramce, aby bramkarz miał jak najtrudniej odbić Wasz strzał. Jest on bardzo dobry w tym co robi, więc musicie dać z siebie wszystko, aby wyjść zwycięsko z tego pojedynku.


Dawno temu w trawie

Ocena gry

Animowana bajka pt. \"Dawno remu w trawie\" opowiada o mrówkach, których zadaniem jest zbieranie owoców. W tej grze wcielicie się w jedną z nich i latając na jednym z nasion dmuchawca, będziecie wykonywać takie właśnie zadanie. Pamiętajcie jednak, aby uważać na ptaki, ponieważ każde zderzenie z nimi przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Wróżkowie Chrzestni

Ocena gry

Wróżkowie Chrzestni, to bohaterowie, których na pewno znacie z bardzo popularnej kreskówki. W poniższej grze wcielicie się w jednego z nich, a Waszym zadaniem będzie dostanie się do wyznaczonych budynków. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ musicie uważać, aby nie zauważyli tego Wasi wrogowie. W tym celu chować się będziecie za różnymi przedmiotami. W górnej części ekranu macie wskazówki co należy robić, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 270 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie