Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Mole książkowe

Ocena gry

Książki to główny atrybut każdego ucznia. Niekiedy jednak tzw. \"kujony\" nie mogą się bez nich obejść. W tej grze nie będziecie jednak przewalać stosów kartek, a zabawicie się. Ustawicie książki w piramidę, podobnie jak Wasz przeciwnik. Następnie inną książką tak musicie odbijać piłeczkę, aby ta uderzała książki przeciwnika. Wygrywa ten, który szybciej doprowadzi do utraty całego zbioru przez rywala. Zróbcie wszystko, abyście to Wy byli zwycięzcami. Dużym atutem tej gry jest fakt, że można tut grać we dwie osoby.


Odnawianie starego misia

Ocena gry

Właśnie na strychu znaleźliście starego misia z którym wiążecie wiele wspaniałych, dziecięcych wspomnień. Niestety jest on zaniedbany, ponieważ przez długi czas się kurzył, a Waszym zadaniem jest przywrócić mu dawny blask. Na samym początku będziecie musieli oczyścić go ze wszystkich zabrudzeń za pomocą wody oraz szamponu. Następnie czeka Was jego suszenie, po czym zabierzecie się za szycie rozdartych miejsc. Na ekranie cały czas pojawiać się będą wskazówki co należy robić, więc na pewno dacie sobie radę.


Fineasz i Ferb na wyścigach

Ocena gry

Fineasz i Ferb, to bohaterowie świetnie Wam znanej kreskówki z ich udziałem. Jak zapewne wiecie potrafią oni zrobić niesamowite wynalazki, a tym razem stworzyli prawdziwe auta na sterowanie, ponieważ nie mają jeszcze prawa jazdy. Wybrali się więc nimi na tor, aby się ścigać. Używacie do tego strzałek na klawiaturze oraz przycisku Ctrl, który odpowiedzialny jest za przyspieszanie. Wielkim atutem tej gry jest fakt, iż można w nią grać we dwie osoby, więc zaproście swojego kumpla i sprawdźcie kto okaże się lepszy.


Łapanie jedzenia

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w Diabła Tasmańskiego, który powinien być Wam świetnie znany z bajek Disneya. Znajdujecie się tutaj za murem, a Wasi przyjaciele, tacy jak np. Królik Bugs po drugiej jego stronie. Zrzucać Wam oni będą jedzenie, które musicie łapać, ponieważ jeśli spadnie ono na ziemię to pasek znajdujący się po prawej stornie zacznie się wypełniać, a gdy zrobi to w całości, to gra niestety zakończy się, a do tego nie możecie dopuścić. Uważajcie również, aby nie zbierać bomb i dynamitów.Ubieranie Alvina

Ocena gry

Alvina zapewne znacie z takiego filmu jak \"Alvin i wiewiórki\", który jest popularny na całym świecie. W tej grze jego główny bohater znajduje się na scenie, a Waszym zadaniem jest go międzyczasie odpowiednio ubrać. Do wyboru macie całą masę bluz, spodni i różnych dodatków takich jak okulary, czy czapki. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni, a efekt końcowy będzie na pewno oszałamiający. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Szukanie gwiazdek

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawiać się będą sceny z jednej z bajek. Przeważnie w takich sytuacjach trzeba na nich znaleźć literki lub cyferki, aczkolwiek nie tym razem. Teraz celem Waszych poszukiwań będą gwiazdki, co jest niesamowicie trudne, ponieważ są one bardzo małe. Musicie wykazać się tutaj sokolim wzrokiem, którym koniecznie wychwytujcie pobłyski oznaczające gwiazdkę. Gdy już taką zlokalizujecie to klikacie na nią myszką, aczkolwiek zróbcie to celnie, gdyż jeśli nie traficie, to komputer odejmie Wam cenne punkty.


Owocowa zuma

Ocena gry

Zuma to seria gier, która jest Wam zapewne świetnie znana. Głównym atrybutem jest tutaj armata, która jest otoczona przez swego rodzaju tor. Poruszają się po nim kolorowe kule, a wy strzelając do nich z armaty kulami tego samego koloru doprowadzacie do ich rozbicia, dzięki czemu długi sznur skraca się, a o to właśnie chodzi, gdyż nie możecie dopuścić do tego, aby całość dotarła do mety, którą jest dziura. W tym przypadku zamiast kul są owoce, więc jest to owocowa odmiana tej popularnej gry, powodzenia!


Ubieranie Garfielda

Ocena gry

Nie m tutaj chyba osoby, która nie znałaby Garfielda, czyli najpopularniejszego kota na świecie, który swoją sławę zawdzięcza kreskówce, gdzie był głównym bohater. Ten charyzmatyczny i bardzo lubiany kot zawsze przechadzał się w pomarańczowym futerku, lecz czy wiecie, że ma on również bardzo pokaźną garderobę? Dzięki tej grze przekonacie się o tym na własnej skórze, gdyż Waszym zadaniem jest właśnie ubranie go w jeden ze stroi . Nie będzie to łatwe, gdyż wybór jest ogromny, lecz na pewno dacie sobie radę.


Klub Myszki Miki

Ocena gry

Jeśli oglądacie lub oglądaliście bajki z udziałem Myszki Miki, to zapewne wiecie, że ma ona swój klub. W tej oto grze macie okazję zaprojektować go od podstaw, o co poprosił Was właśnie Miki, a jemu chyba nie odmówicie, prawda? Do dyspozycji macie wiele rzeczy, którymi możecie przyozdobić Wasz budynek. Są to między innymi drzewa czy oświetlenie. Również kolor zależy od Was. Gdy już skończycie to całość możecie zwieńczyć niezbędnym logiem klubu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Tom i Jerry

Ocena gry

Często spędzają razem przyjemnie czas, a innym razem walczą zaciekle. O kim mowa? Oczywiście o Tomie i Jerrym, których na pewno znacie z wielu kreskówek. W tej grze wcielicie się w postać myszki, czyli Jerrego, która musi przenieść ser do wyznaczonego miejsca. Trzeba to jednak zrobić tak, by nie zorientował się Tom, w związku z czym dokonujecie tego podczas jego nieobecności. W prawym górnym rogu widoczna jest mapka, która pokazuje, gdzie w danej chwili znajduje się kot. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 270 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie