Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Spongebob na ringu

Ocena gry

Spongebob to chyba najpopularniejsza gąbka na świecie. W tej grze wcielicie się właśnie w nią i udacie na ring, gdzie po przyjacielsku walczyć będziecie ze swoimi przyjaciółmi. Pojedynek toczyć się będzie do dwóch wygranych rund i pamiętajcie, że każdy kolejny przeciwnik jest coraz trudniejszy, więc musicie dać z siebie wszystko, aby okazać się najlepszym. Ne czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterujecie strzałkami na klawiaturze oraz przyciskami S i D, które są odpowiedzialne za zadawanie ciosów.


Trening z Aston Villą

Ocena gry

Aston Villa to piłkarski klub, który na co dzień występuje w lidze angielskiej. W tej grze udacie się na trening tego zespołu, lecz Waszym zadaniem nie będzie strzelanie bramek, a trafianie w słupki poprzeczki, ptaki, trenera oraz innych zawodników. Jest to więc trening na wesoło, który na pewno Wam się spodoba. Każdy cel jest punktowany inaczej w związku z czym postarajcie się na koniec gry mieć jak najwięcej punktów. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą spacji. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Gra w tenisa stołowego

Ocena gry

Na pewno kiedyś graliście w tenisa stołowego, a jeśli nie, to teraz macie świetną ku temu okazję. W tej grze zmierzycie się z przeciwnikiem z innego kraju, a cel jest prosty, musicie okazać się lepszym, co wcale nie jest łatwe. Tym bardziej na początku, aczkolwiek nie zrażajcie się początkowymi niepowodzeniami, gdyż trening czyni mistrza, a ciężka praca a pewno zaowocuje wygranymi meczami. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Biegi przełajowe

Ocena gry

Biegi przełajowe, to nic innego jak bieganie na długim dystansie i pokonywanie wielu przeszkód. W tej grze właśnie i Wy zmierzycie się z tym wyzwaniem, gdyż wcielicie się w taką właśnie biegaczkę. Na początku wybierzecie trasę po której chcecie biec, lecz na sam początek lepiej wybierzcie tę najłatwiejszą. Przeszkody pokonujecie za pomocą myszki komputerowej, gdyż to właśnie nią dobieracie siłę jak i kierunek wyskoku. Jeśli jednak zrobicie to źle, to niestety zakończy się to bolesnym wypadkiem. Powodzenia!Scooby Doo na BMX-ie

Ocena gry

Scooby Doo wraz z przyjaciółmi słyną z rozwiązywania tajemniczych zagadek. Nie samym łapaniem potworów jednak żyje pies, dlatego też bohater wielu bajek postanowił wybrać się na zasłużone wakacje na plaży. Scoobiemu znudziło się jednak opalanie i postanowił on pojeździć na BMX-ie. Czyli rowerze poświęconym do wykonywania różnych trików. Musicie przejechać wyznaczoną trasę bez wywrotki, co niestety nie jest łatwe, o czym sami się przekonacie, gdyż każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy. Triki wykonujecie klawiszami 1,2 oraz 3.


Skakanie Benem 10

Ocena gry

Ben 10 to bohater kreskówek, którego na pewno znacie. Jego głównym zajęciem jest ratowanie świata przed potworami, a w tej grze wcielicie się w jego postać i również to będzie Waszym celem. Skaczecie tutaj po półkach skalnych docierając za ich pomocą do wyznaczonego celu. Nie jest to jednak łatwe, ponieważ po zetknięciu się z nimi one znikają, a dodatkowo musicie tak sterować Benem za pomocą strzałek, aby ten cały czas trafiał w platformy, gdyż w innym przypadku spadnie i gra zakończy się, powodzenia!


Mario zbiera monety

Ocena gry

Gry z Mario w roli głównej zyskały już miano kultowych. Grał w nie chyba każdy, a jeśli nie, to teraz możecie nadrobić te zaległości, ponieważ w tej grze wcielicie się właśnie w tę popularną postać. Waszym zadaniem będzie dotarcie do końca planszy, co nie jest proste, gdyż musicie to zrobić skacząc po różnych półkach skalnych i innych. Jest z nich bardzo łatwo spaść, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Tweety skacze do basenu

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w w bardzo popularnego kurczaka o imieniu Tweety. Nad basenem rozwieszona została linka, po której będziecie się poruszała Wasz klatka. Musicie w niej wyskoczyć w takim momencie, aby po otwarciu parasola wylądować w kole ratunkowym. Jest to świetna zabawa, więc na pewno Wam się spodoba, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej poprzez klikanie na ekranie ikon JUMP oraz OPEN. Do dzieła!


Sportowiec Buttowski

Ocena gry

Buttowskiego na pewno znacie z wielu bajek, a w tej grze wcielicie się w jego postać. Przed Wami trasa po której musicie dojechać do wyznaczonego miejsca. Wiedzie ona przez wiele przeszkód i wzniesień, w związku z czym osiągnięcie celu nie będzie łatwe. Zanim jednak wystartujecie, to wybieracie środek transportu jakim chcecie jeździć. Do dyspozycji macie min. samochód, rower, czy też deskorolkę. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Porun zbiera monety

Ocena gry

Piorun, to bardzo popularny pies. Swój rozgłos zawdzięcza bajce, którą na pewno oglądaliście. W tej grze wcielicie się w jego postać, a Waszym zadaniem będzie dotarcie do wyznaczonego celu. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ trasa wiedzie rzez dachy budynków w związku z czym łatwo można spaść, a dodatkowo powstrzymać Was będą chcieli Wasi wrogowie. Walczycie z nimi klawiszem Z, zaś skaczecie X. Pamiętajcie, aby po drodze zbierać złote monety. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 269 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie