Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Królik Bugs skacze po fasoli

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w postać Królika Bugsa, który bardzo wysoko skacze, jak zresztą każdy królik. Postanowił on to wykorzystać i sprawdzić jak wysoko dotrze skacząc po fasoli. I właśnie to jest Waszym zadaniem. Musicie przemieszczać się po stopniach znajdujących się coraz wyżej, aczkolwiek nie jest to takie proste, ponieważ po drodze czeka Was wiele niebezpieczeństw oraz przeszkód, przez które przedwcześnie może zakończyć się Wasza gra, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Timon i Pumba na deskorolce

Ocena gry

Znacie Timona i Pumbę? Na pewno tak, a jeśli nie, to zaraz nadrobicie te oto zaległości. Dziś wraz z tymi bohaterami Disneya jeździć będziecie na deskorolce w dżungli. Wasza rampa będzie utworzona ze starego drzewa, a jako zadanie macie wyskoczyć jak najwyżej i sięgnąć wyznaczonego celu. Aby to osiągnąć musicie się rozpędzić, a jest to możliwe tylko po kilkakrotnym powtarzaniu ruchu w prawo i w lewo. Sterujecie strzałkami na klawiaturze, zaś triki wykonujecie klikając spację. Do dzieła i powodzenia!


Zbieranie słodyczy z Goofym

Ocena gry

Goofego na pewno znacie z bajek Disneya, a w tej grze wcielicie się w jego postać. Waszym zadaniem będzie unieść się za pomocą trzech balonów ponad urwisko, przy okazji zbierając cukierki. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ każde dotknięcie skał wiąże się z przebiciem jednego z balonów, a chyba dobrze wiecie co się stanie, gdy pozbędziecie się wszystkich. Dodatkowo musicie również uważać na ptaki, które również mogą doprowadzić do końca gry. Sterujecie za pomocą myszki.


Jeżdżenie małym autkiem

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami małego samochodziku. Wasze zadanie jest bardzo proste. Musicie nim tylko jeździć po wyznaczonym na mapie torze i dojechać do celu. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogłoby się wydawać, ponieważ tor jest kręty, a pojazd bardzo szybki, w związku z czym łatwo w coś uderzyć, aczkolwiek nie martwcie się, ponieważ nie zakończy to Waszej gry. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!Gokarty dla dzieci

Ocena gry

Większość profesjonalnych kierowców swoją przygodę z wyścigami zaczynała od gokartów. Wśród nich jest min. Robert Kubica, którego na pewno znacie. Dzięki tej grze i Wy będziecie mieli świetną okazję, aby spróbować swoich sił w tych małych, ale bardzo szybkich autkach. Na samym początku dostępny macie jeden tor, aczkolwiek z biegiem czasu odblokowywać się będą kolejne, aczkolwiek pamiętajcie, że są one coraz trudniejsze. Najeżdżajcie na niebieskie pola, które Was przyspieszą, a zarazem omijajcie czerwone plamy.


Zapamiętywanie kolorów

Ocena gry

Przed Wami gra, dzięki której możecie ćwiczyć swój umysł oraz pamięć. Na ekranie pojawiać Wam się będą szare bloczki, które na chwilę zostaną zabarwione na różne kolory, po czym znów staną się szare. Waszym zadaniem będzie dopasować do nich właściwy kolor. Nie jest to trudne, tym bardziej na początku, aczkolwiek z biegiem czasu to się może zmienić, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Gra na pewno Wam się spodoba, ponieważ łączycie tutaj przyjemne z pożytecznym. Do dzieła i powodzenia!


Skok przez płot

Ocena gry

Jeśli oglądaliście bajkę Disneya \"Skok przez płot\", to na pewno znacie jej bohaterów. Jeśli nie, to dzięki tej grze macie okazję to nadrobić. Na ekranie pojawiać Wam się będą różne sceny z tego animowanego filmu, a Waszym zadaniem będzie odnaleźć przedmioty, które widoczne są na dolnym pasku. Nie klikajcie w puste miejsca, gdyż zostaną Wam wtedy odjęte punkty, a do tego nie możecie dopuścić, więc bądźcie czujni i pamiętajcie, że każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy. Do dzieła i powodzenia!


Budowanie robota

Ocena gry

Na świecie istnieje wiele robotów, które mają wiele zastosowań i służą do różnych celów. W poniższej grze Waszym zadaniem będzie zbudowanie takiego, który posłuży Wam do wspólnej zabawy. Po prawej stronie ekranu macie pokazane wszystkie elementy, które musicie odpowiednio dopasować, do konturów widocznych po lewej jego stronie. Nie jest to trudne, aczkolwiek pamiętajcie, że robicie to na czas, w związku z czym nie ociągajcie się i działajcie sprawnie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Kocia przyjaciółka

Ocena gry

Dziewczynki bardzo lubią kotki i nie ma się co dziwić, ponieważ są to bardzo słodkie zwierzątka. W tej grze wcielicie się właśnie w jedną z takich opiekunek, która wolny czas wraz ze swoim pupilem uwielbia spędzać na dachu mieszkania. Waszym zadaniem będzie ją ubrać w tych nieco niecodziennych okolicznościach, a gdy już to zrobicie, to możecie również zadecydować o kolorze dachu, czy też koca na którym siedzicie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Ubieranie lakli Barbie

Ocena gry

Nie ma na świecie dziewczynki, która nie znała by lalki Barbie. W tej grze wcielicie się w jej stylistkę, a Waszym zadaniem będzie ubrać ją na imprezę, na którą się właśnie wybiera. Do dyspozycji macie wiele sukienek, butów, torebek, jak i innych akcesoriów, takich jak np. biżuteria. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 270 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie