Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Łapanie marchewek

Ocena gry

Największym przysmakiem Kubusia Puchatka jest miodek, aczkolwiek jego przyjaciel Królik za to nie może obejść się bez marchewek. Do jego ogrodu właśnie wtargnął świstak i ukradł mu całe zbiory. Wy za pomocą siatki na motyle musicie łapać pomarańczowe warzywa gdy tylko się one wychylą z kilku podziemnych dziur, które pojawią Wam się na ekranie. Nie jest to trudne aczkolwiek liczy się tu bardzo dobra sprawność i refleks, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą myszki. Do dzieła!


Kubuś, Tygrysek i miodek

Ocena gry

Kubuś i Tygrysek to bardzo znane i lubiane postacie, które na pewno znacie z bajek. W tej oto grze wraz z nimi zdobywać będziecie ukochane jedzonko Kubusia, czyli miodek. Wcielicie się w Tygryska, którą skacząc na wyrzutnię musi doprowadzić do tego, aby wybity miś sięgnął ula. Jest to bardzo proste, musicie tylko odpowiednio ustalić siłę wybicia, a potem wszystko już pójdzie zgodnie z planem, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranie dziewczyny

Ocena gry

\"Dziewczyny lubią brąz.\" Slogan z tej jakże znanej piosenki, w tej grze obowiązuje jak w żadnej innej, ponieważ Waszym zadaniem jest ubrać pewną dziewczynę, która uwielbia ten kolor i w jej szafie królują tylko i wyłącznie sukienki w różnych odcieniach brązu. Oprócz tego musicie również dobrać odpowiednie buty oraz czapkę wraz z biżuterią. Na sam koniec weźmiecie jedno ze swoich zwierzątek i udacie się na spacer. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Stylizacja kucyków

Ocena gry

Poniższa gra dedykowana jest głównie dziewczynkom. Wcielicie się w niej w stylistkę kucyków. Zanim jednak przystąpicie do pracy musicie wybrać konika, który ma być Waszym klientem, Gdy już to zrobicie możecie zabierać się za robienie fryzury. Czyli barwienie, kręcenie włosów, a następnie ich dekorowanie różnymi wstążkami i kokardkami. Do dyspozycji macie również lakiery do paznokci, jak i puder i kredki do oczów. Macie całkowitą dowolność, więc dajcie ponieść się swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej.Piłka ręczna

Ocena gry

Strzelanie karnych zawsze kojarzyło Wam się zapewne z piłką nożną i nie ma co się dziwić, gdyż to najpopularniejsza dyscyplina sportu na świecie, aczkolwiek w tej grze rzuty karne wykonywać będziecie w piłce ręcznej. Zanim jednak zaczniecie musicie wybrać drużynę. Gra ta została stworzona z okazji Mistrzostw Świata w Chorwacji w 2009 roku, gdzie nasza reprezentacja zajęła 3. miejsce, więc zapewne jako biało-czerwoni będziecie chcieli spróbować swoich sił. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Sporty zimowe

Ocena gry

Zima to czas kiedy uprawiać można wiele sportów związanych z tą porą roku. Są one bardzo ciekawe i wciągające, o czym przekonacie się w tej oto grze, ponieważ będziecie brali udział min. w biegach narciarskich, czy też skokach narciarskich. Prawidłowe wykonanie wszystkich zadań nie jest łatwe, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę. musicie tylko dać z siebie wszystko i bardzo się starać. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Skakanie w dal

Ocena gry

Skok w dal, to bardzo popularna dyscyplina lekkoatletyczna. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję jej zasmakować, ponieważ to właśnie ją tutaj uprawiacie. Aby wykonać dobry skok musicie spełnić wiele warunków. Na samym początku musicie rozpędzić się do jak największej prędkości. Następnie wybijając się musicie uważać, aby nie przekroczyć niebieskiej linii, ponieważ skok będzie nieważny. Dajcie z siebie wszystko i sprawdźcie się w nowej roli. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej oraz spacji.


Skakanie monster truckiem

Ocena gry

Monster Trucki, to maszyny, które budzą podziw nie tylko w fanach motoryzacji. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję usiąść za sterami takiego potwora, a Waszym zadaniem będzie wjechanie na rampę i przeskoczenie innych pojazdów, które się za nią znajdują. Wydawać by się mogło łatwe, lecz wcale takie nie jest, ponieważ musicie dobrać odpowiednią prędkość, aby po wykonaniu zadania zdążyć wyhamować, gdyż w innym wypadku uderzycie w końcową ścianę i niestety zadanie nie zostanie Wam zaliczone. Przyspieszacie naciskając myszką na pedał gazu znajdujący się w prawym, dolnym rogu.


Powitrzne ściganie

Ocena gry

W poniższej grze ścigać się będziecie motocyklem lub samochodem marki Caterham po różnych torach. Nie są one jednak takie normalne, ponieważ znajdują się nad ziemią, w związku z czym musicie uważać, aby z nich nie wypaść, o co jest bardzo łatwo biorąc pod uwagę dużą prędkość. Dodatkowo każde kolejne plansze są coraz trudniejsze, więc miejcie się na baczności. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, zaś klawiszy X oraz Z używacie do wykonywania trików i włączania nitra, powodzenia!


Myszka Miki muszkieterem

Ocena gry

Myszka Miki jest bardzo zakochany w Daisy, o czym zapewne świetnie wiecie. W tej grze główny bohater jest muszkieterem, a jego sympatia została uwięziona w klatce przez zbirów. Waszym zadaniem jest poruszanie się po labiryncie i zebranie wszystkich kluczy, ponieważ któryś z nich psuje do klatki znajdującej się na samym środku ekranu. Uważajcie jednak, aby nie wpaść na wrogów, gdyż poskutkuje to straceniem jednego z żyć, a każdy taki incydent przybliża Was do końca gry. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 270 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie