Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Szukanie cyferek z Arielką

Ocena gry

Arielka to bardzo popularna syrenka, którą zapewne znacie z bajek Disneya. W tej grze na ekranie wyświetlać Wam się będą różne sceny z filmów, gdzie na tych właśnie obrazkach zostały ukryte cyferki. Waszym zadaniem jest je odnaleźć, aczkolwiek nie jest to takie proste, ponieważ są one doskonale zakamuflowane. Z pomocą przychodzi Wam jednak szkło powiększające, dzięki któremu a pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Na dole ekranu widoczne są cyferki, które musicie jeszcze znaleźć.


Robienie kanapek

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się jedną z postaci bajki \"Lilo i Stich.\" Znajdziecie się właśnie przy otwartej lodówce, gdzie będą z niej wypadały różne składniki. Dobrze się składa, gdyż właśnie postanowiliście zrobić sobie kanapkę, więc musicie je łapać. Uważajcie jednak, aby nie zbierać rzeczy, które do jedzenia się nie naddają, czyli takich jak np. śmierdzący but. Początkowo nie powinniście mieć z niczym problemu, aczkolwiek z każdym kolejnym poziomem gra stanie się coraz trudniejsza, powodzenia!


Hyzio, Dyzio i Zyzio na Halloween

Ocena gry

Hyzio, Dyzio i Zyzio, to siostrzeńcy Kaczora Donalda, których na pewno znacie z popularnej bajki. Tym razem chłopcu przebrali się, gdyż właśnie jest Halloween, a ich celem jest zbieranie cukierków. Wy musicie im w tym pomóc, ponieważ cukierki będą ukryte w jednej z trzech dyń, które zostaną pomieszane. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Wystarczy tylko być czujnym i mieć bystry wzrok. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Lilo i Stich na plaży

Ocena gry

Tym razem bawić będziecie się wraz z Lilo i Stichem. Zanim jednak zaczniecie musicie wybrać jaką postacią chcecie być. Gdy już to zrobicie, to możecie ruszać do akcji, a Waszym zadaniem będzie skakanie po bambusowych podestach, na których znajdują się diamenty. Musicie je zbierać, aby zdobywać cenne punkty. Uważajcie jednak, aby nie spaść, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelka cenę. Każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko.Kaczor Donald szuka cyferek

Ocena gry

W poniższej grze wraz z Kaczorem Donaldem będziecie się uczyli wymowy cyfr po angielsku. Wybierzecie się w różne miejsca, gdzie drzewa czy też inne przedmioty będą przypominały liczby. Musicie je odnaleźć klikając w nie. Ich zakres to od 1 do 9. Za każdym razem gdy jakąś odkryjecie, to lektor wypowie ją po angielsku, więc Wy róbcie to samo, aby poćwiczyć sobie wymogę, gdyż dzięki temu łączycie przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Hulk rozrabia w mieście

Ocena gry

Hulka na pewno znacie z komiksów, czy też kreskówek. W tej grze wcielicie się w jego postać i wybierzecie się do miasta. Waszym zadaniem będzie je zniszczyć i doprowadzić do tego, aby straty pieniężne sięgnęły jak największej kwoty. Musicie się jednak pospieszyć, gdyż robicie to na czas. Dodatkowo wojsko próbuje Was powstrzymać strzelając do Was z aut, czy też czołgów. Poruszacie się po ulicy i budynkach strzałkami, zaś niszczycie klikając spację. Do dyspozycji macie klika leveli i oczywiście każdy kolejny jest coraz trudniejszy.


Artur ratuje gwiazdkę

Ocena gry

\"Artur Ratuje Gwiazdkę\", bajka o takim tytule jest Wam zapewne świetnie znana, gdyż na pewno ją oglądaliście. W poniższej grze na ekranie wyświetlą Wam się różne sceny z tego animowanego filmu. Na dole ekranu widoczne będą przedmioty, które musicie na nim odszukać. Nie jest to trudne, aczkolwiek z każdym kolejnym poziomem może się to zmienić. Pamiętajcie również, aby nie klika w puste miejsca, gdyż każda taka sytuacja spowoduje utratę cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Jazda autem z Jasiem Fasolą

Ocena gry

Jasia Fasolę zna chyba każdy. Jest to bohater serialu, który rozśmiesza do łez każdego kto, go ogląda. Jest on kręcony w Anglii i właśnie tam rozgrywa się również akcja w tej grze, gdzie wcielicie się w postać Jasia i zasiądziecie za kierownicą jego auta. Musicie poruszać się nim po mieście, aczkolwiek nie jest to takie proste, ponieważ każda stłuczka z innym pojazdem doprowadzi do końca gry. Dodatkowo pamiętajcie, że jesteście w Anglii, gdzie obowiązuje ruch lewostronny. Sterujecie strzałkami na klawiaturze.


Podróżowanie po świecie

Ocena gry

W przedstawionej grze zasiądziecie za kierownicą kultowego Volkswagena Transportera i wyruszycie w podróż przez cały świat. Na drogach czeka Was jednak wiele przeszkód, jak i inne samochody. Waszym zadaniem będzie omijać je i nie doprowadzić do żadnej stłuczki, gdyż każdy taki incydent powoduje utratę jednego z bagaży, jakie przewozicie na dachu, a gdy stracicie wszystkie, to niestety gra zakończy się, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Plac zabaw

Ocena gry

Plac zabaw, to miejsce w którym wszystkie dzieci znajdą coś dla siebie. Nie inaczej jest również w tej grze, gdzie właśnie wraz z różnymi postaciami postanowiliście się tam wybrać. Waszym zadaniem będzie rozmieścić wszystkich na huśtawce, zjeżdżalni, jak i innych miejscach, tak aby każdy był szczęśliwy i zadowolony. Jest to bardzo proste, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 270 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie