Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla najmłodszych 192 gier

Zwierzęcy dentysta

Ocena gry

Nie tylko ludzie potrzebują pomocy dentysty, gdyż zwierzęta również posiadają zęby. W poniższej grze to Wy wcielicie się w doktora, który pomagać będzie słodkim pupilom w tej kwestii. Na samym początku będziecie musieli usunąć zepsute zęby lub je zaplombować. Jeśli zdecydujecie się na to pierwsze rozwiązanie, to musicie je zastąpić nowymi, które są widoczne po lewej stronie ekranu. Ostatni krok jest dosyć nietypowy, ponieważ dotyczy on barwienia zębów i ich zdobienia, aczkolwiek jeśli nie chcecie, to nie musicie tego robić.


Ubieranie małpki

Ocena gry

W poniższej grze zaprzyjaźnicie się z sympatyczną małpką, a Waszym zadaniem będzie ją ubrać. Jest to bardzo proste, więc swoich sił w tej grze mogą spróbować nawet najmniejsze dzieci, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba i spędzicie przy niej trochę czasu. Do dyspozycji macie kilka rodzajów ciuchów i starajcie się je dobierać do danej sytuacji, którą widzicie na ekranie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Skakanie na piłce

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w pewną postać, która skacze na piłce. Waszym zadaniem będzie pokonywanie wyznaczonej trasy i zbieranie gwiazdek, które się na niej znajdują. Niestety nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ po drodze napotkacie kaktusy oraz inne przeszkody, na których można przebić piłkę, a do tego nie możecie dopuścić, gdyż taki incydent zakończy Waszą grę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze, powodzenia!


Jazda Buggym

Ocena gry

Buggy to mały, lekki pojazd terenowy, którym jazda sprawia niezwykłą frajdę. Przekonacie się o tym sami, gdyż dzięki tej grze zasiądziecie za sterami takiej maszyny. Waszym zadaniem będzie dojechanie do mety poprzez drogę usłana licznymi przeszkodami, głazami i wzniesieniami. Z biegiem czasu odblokowywać Wam się będą kolejne pojazdy oraz silniki do nich, więc korzystajcie z możliwości ich ulepszenia, tym bardziej, że każda plansza jest coraz trudniejsza. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.Kierowca karetki

Ocena gry

Kierowanie karetką pogotowia, to bardzo odpowiedzialne zadanie, a przekonacie się o tym na własnej skórze grając w tę oto grę. Często to od kierowcy ambulansu zależy życie pacjenta. Tym razem i Wy podejmujcie się takiego zadania i musicie dojechać w wyznaczone miejsce jak najszybciej. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ droga jest pełna przeszkód i wzniesień, na których łatwo o wywrotkę, a taki incydent niestety zakończy grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła i powodzenia!


Produkcja Citorena DS

Ocena gry

Marzyliście kiedyś, aby pracować w fabryce samochodów? Jeśli tak, to dzięki tej grze Wasze marzenie może się spełnić, gdyż właśnie złożenie auta będzie tutaj Waszym zadaniem. Pracujecie przy produkcji kultowego Citroena DS. Na samym początku za pomocą dźwigu magnetycznego przeniesiecie niezbędne elementy nadwozia i złożycie je w całość. Następnie pokolorujecie go i dobierzecie inne dodatki, które dodadzą urody Waszemu autu. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej.


Zbieranie bananów

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w małpkę, a nie od dziś wiadomo, że te zwierzęta uwielbiają banany. Będą one spadać z nieba, a Waszym zadaniem jest je zbierać. Wydawać by się mogło proste, lecz niestety tak nie jest, ponieważ po ziemi toczyć się będą bale drewna, które musicie przeskakiwać. Robicie to za pomocą spacji, a sterujecie strzałkami na klawiaturze. Uważajcie również na inne przedmioty spadające z nieba, gdyż zderzenie z nimi niestety zakończy grę, a do tego nie możecie dopuścić, powodzenia!


Ben 10 wydobywa diamenty

Ocena gry

Ben 10 zazwyczaj zajmuje się ratowaniem świata, lecz nie tym razem. W tej grze wcielicie się w jego postać i znajdziecie się w kopalni diamentów. Będziecie operatorami wielkiej łapy, która po opuszczeniu w głąb ziemi łapać będzie te cenne kamienie szlachetne. Musicie nią tak sterować, aby trafiała wyznaczony cel. Robicie to za pomocą myszki komputerowej. Starajcie wydobyć się jak najwięcej diamentów, gdyż dzięki temu na Waszym koncie zagoszczą punkty. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Batman w jaskini

Ocena gry

Batman to superbohater, którego na pewno znacie z wielu animowanych bajek. Dzięki tej grze będziecie mieli okazję wcielić się w jego postać, a Waszym zadaniem będzie oczywiście ratowanie świata. Tym razem akcja rozgrywa się jaskini. Musicie dobiegnąć do jej wyjścia, aczkolwiek nie jest to takie proste, ponieważ po drodze występują liczne urwiska, które musicie przeskakiwać. Dokonujecie tego za pomocą spacji. Im dłużej ją przytrzymacie, tym wyżej wyskoczycie. Pamiętajcie również, aby po drodze zbierać talizmany.


Puzzle Spiderman

Ocena gry

Jesteście fanami Spiedermana? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie ułożenie puzzli, które przedstawiają sceny z filmów. Układacie je przekładając jeden element w miejsce drugiego. Nie jest to takie łatwe więc musicie wykazać się pomysłowością i inteligencją. Na pewno jednak dacie sobie radę, gdyż Spiderman na Was liczy. Nie czekajcie już jednak ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Popularne gry

  • Dla najmłodszych
  • Święty Mikołaj dla dzieci

    Święty Mikołaj dla dzieci

    Oglądana: 270 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie