Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe darmowe gry dla dzieci online Dora i Diego 129 gier

Dora w królestwie syren

Ocena gry

Syrenki, to stworzenia, które żyją w oceanach. W tej grze jedną z nich stała się Dora, którą na pewno znacie z bajek. Poprosiła Was ona właśnie o pomoc w wyborze swojej morskiej kreacji. Do dyspozycji macie wiele różnokolorowych ogonów, biżuterii itp., więc na pewno coś przypadnie Wam do gustu. Również od Was zależeć będzie jaką fryzurę na głownie będzie miała Dora. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Dora i pieski

Ocena gry

Dora uwielbia zwierzęta, a dzięki tej grze będzie mogła spełniać swoja pasję, gdyż jej, jak i Waszym zadaniem będzie tutaj opiekowanie się słodkimi szczeniakami. Zanim jednak zaczniecie, to staniecie przed trudnym wyborem, ponieważ będziecie musieli zadecydować, którym pieskiem chcecie zająć się w pierwszej kolejności. Po dokonaniu tego wyboru możecie zaczynać, a Wasza rola będzie polegała na czyszczeniu szczeniaka oraz bawieniu się z nim. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Dora przygody szczeniaka

Ocena gry

Pieski to zwierzątka, które bardzo uwielbia Dora - bohaterka wielu bajek, którą na pewno znacie, a jeśli nie, to teraz macie świetną okazję, aby to nadrobić, ponieważ w tej grze wcielicie się właśnie w nią. Waszym zadaniem będzie opiekowanie się szczeniakiem jak najlepiej tylko potraficie. Będziecie go tutaj myli, dbali o jego higienę, jak i również się z nim zabawiali. Na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne wskazówki, więc na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie.


Dora lisek

Ocena gry

Przed Wami kolejna kolorowanka. Tym razem jej główną bohaterką jest Dora i jej przyjaciele, którzy widnieją na tym obrazku. Waszym zadaniem będzie oczywiście go pokolorować, a do tego celu posłuży Wam pędzel oraz farbki. Do dyspozycji macie wiele kolorów, więc na pewno coś przypadnie Wam do gustu. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie ponieść się swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Dora sadzi kwiaty

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w postać zapewne świetnie Wam znanej Dory, która uwielbia kwiaty. Właśnie postanowiliście przystroić swój dom świeżymi kwiatami, w związku z czym wybraliście się do ogrodu, aby jakiś nazrywać. Gdy już Wasz koszyk będzie pełny róż i słoneczników, to możecie wrócić do domu i po wyciągnięciu trzech wazonów zabrać się do tworzenia pięknych wiązanek, które na pewno świetnie się będą komponowały z wystrojem Waszego wnętrza. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Dora w kosmosie

Ocena gry

Kosmos to niezbadana przestrzeń, która przyciąga wielu ludzi. Nie jeden marzył, aby polecieć tam kiedyś statkiem kosmicznym, a dzięki tej grze Wasze marzenie może się spełnić. Wcielacie się tutaj w postać zapewne świetnie Wam znanej Dory i wraz z Butkiem wyruszacie na ważną misję uratowania różnych stworków. Aby jednak osiągnąć swój cel musicie najpierw nie dać się pokonać meteorytom, a do walki z nimi posłuży Wam wielka łapa jaką dysponujecie. Musicie nią zbierać różne cenne przedmioty, a wielkie głazy będą same znikały.


Dora hokej

Ocena gry

Dora uwielbia podróżować po świecie i spędzać czas z przyjaciółmi. Tym razem jednak postanowiła ona zagrać w golfa na wielkiej górze. Poszczególne etapy rozmieszczone są na danej wysokości wzniesienia. Oczywiście ten ostatni i najtrudniejszy jest na samym końcu. Gra nie jest trudna, a polega oczywiście na trafieniu piłeczką do dołka. Czasami z pomocą przyjdą Wam przyjaciele, więc na pewno dacie sobie radę, z związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Dora na łyżwach

Ocena gry

Sporty zimowe mają zwolenników na całym świecie. Jednym z nich jest Dora, którą na pewno znacie z wielu bajek, a w tej grze wcielicie się w jej postać. Waszym zadaniem będzie pokonanie trasy na snowboardzie i dojechanie d wyznaczonego miejsca, czyli mety. Niestety nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ na trasie czeka Was wiele przeszkód z którymi musicie się zmierzyć. Na pewno jednak dacie sobie radę, w związku z czym nie czekacie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Powodzenia!


Dora truskawkowy świat

Ocena gry

W przedstawionej grze przeniesiecie się do świata gdzie królują truskawki. Wcielicie się tam w Dorę, której zadaniem będzie dotarcie do wyznaczonego miejsca, a po drodze zebranie jak największej ilości truskawek. Wydawać by się mogło proste, lecz niestety takie nie jest, gdyż na drodze czeka na Was wiele przeszkód, o czym resztą sami się przekonacie. Pamiętajcie również, aby uważać na dzikie zwierzęta, gdyż zderzenie z nimi spowoduje, że daną planszę będziecie musieli zacząć od nowa, a tego na pewno nie chcecie.


Dora ratuje mape

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w postać Dory, która stoi na straży swojego miasteczka. Niestety, lecz chcą się do niego przedostać intruzi z kosmosu, a Wy nie możecie do tego dopuścić za wszelką cenę, w związku z czym musicie do nich strzelać. Do tego celu posłuży Wam wyrzutnia strzał, którą sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze, a strzelacie spacją. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, sprawdźcie się w nowej roli i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »

Popularne gry

 • Dora i Diego
 • Dora w królestwie syren

  Dora w królestwie syren

  Oglądana: 399 ocena: 0.00

 • Dora jedzie do wesołego miasteczka

  Dora jedzie do wesołego miasteczka

  Oglądana: 338 ocena: 0.00

 • Dora miejska przygoda

  Dora miejska przygoda

  Oglądana: 277 ocena: 0.00

 • Dora sadzi kwiaty

  Dora sadzi kwiaty

  Oglądana: 259 ocena: 0.00

 • Dora w wesołym miasteczku

  Dora w wesołym miasteczku

  Oglądana: 257 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie