Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Dźwigi 44 gier

Zaparkuj dźwig

Ocena gry

W poniższej grze macie bardzo odpowiedzialne zadanie jakim jest praca na lotnisku i transportowanie różnego typu bomb. Do tego celu posłuży Wam wielki dźwig. Sterujecie nim za pomocą strzałek na klawiaturze. Następne podjeżdżając do ładunku używacie klawiszy Q oraz E aby wycelować podnośnik w jego stronę. Po naciśnięciu przycisku T podniesiecie bombę i możecie udać się w kierunku samolotu, po czym musicie położyć towar na wyznaczonym miejscu, a w tym pomogą Wam ponownie klawisze Q i E oraz Y, powodzenia!


Gry dźwigi podnośniki

Ocena gry

Ciuchcia o imieniu Tomek na pewno jest Wam znana z wielu bajek, a tym razem wcielicie się właśnie w nią. Waszym zadaniem będzie zbieranie owoców, które zaczęły spadać ze skrzyń, które podnosi Wasz kolega dźwig. Zadanie jest bardzo proste, więc swoich sił mogą spróbować tutaj nawet najmłodsi i warto to wykorzystać, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż warto sprawdzić się nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek prawo-lewo na klawiaturze, do dzieła i powodzenia!


Gry dźwigi za darmo

Ocena gry

W przedstawionej grze Wasze zadanie jest bardzo przyjemne, gdyż polega ono na niszczeniu. Zasiadacie właśnie za sterami dźwiga z betonową kulą, który poruszając się musi niszczyć domy znajdujące się na jego drodze. Początkowo jest to proste zadanie, lecz z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie, gdyż budynki stawać się będą coraz wytrzymalsze, więc w takiej sytuacji musicie wykazać się jeszcze większą determinacją. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Dźwig niszczenie

Ocena gry

Ta gra polega na całkowitej demolce, a Waszym zadaniem jest w niej uczestniczyć. Początkowo za pomocą dźwigu przewozicie bombę na miejsce wyburzania danego budynku. następnie ją podkładacie i szykujecie się na eksplozję. Niestety, lecz potem czeka Was sprzątanie, więc zajmie Wam to trochę czasu. Sterować maszyną będziecie za pomocą strzałek na klawiaturze. Podnośnikiem operujecie klawiszami Q oraz E, zaś podnoszenie przedmiotu następuje po wciśnięciu T zaś opuszczenie po kliknięciu Y, powodzenia!Parkowanie dźwigiem

Ocena gry

Dźwigi to potężne maszyny i manewrowanie nimi, to nie jest wcale taka prosta sprawa, o czym przekonacie się grając w tę oto grę. Wasza praca jest dość, nietypowa gdyż polega na umieszczaniu trumien w wyznaczonych miejscach na cmentarzu. W tym celu często musicie parkować w wąskim miejscu, a dodatkowo musicie uważać, aby w nic nie uderzyć, gdyż poskutkuje to uszkodzeniami pojazdu, a ich większa ilość niestety zakończy Waszą rozgrywkę. Sterujecie strzałkami, zaś podnośnikiem za pomocą klawiszy Q oraz E.


Maniek złota rączka i dźwig

Ocena gry

Kojarzycie Mańka Złotą rączkę, który potrafi wszystko naprawić? Na pewno tak, gdyż jest on bohaterem bardzo popularnej animowanej bajki. Tym razem dzięki tej grze wcielicie się w jego postać, a Waszym zadaniem będzie stworzenie budowli z bardzo ciężkich bloków skalnych. Ich przenoszenie jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą dźwigu i właśnie nim posłużycie się w tym zadaniu. Wsiadajcie więc za jego stery i zaczynajcie, gdyż bez niego nie dacie sobie rady, o czym szybko się przekonacie, powodzenia!


Dźwig wydobywanie złota

Ocena gry

Złoto jest pożądane na całym świecie, lecz jego wydobycie jest bardzo trudne i skomplikowane, o czym przekonacie się grając w tę grę. Waszym zadaniem będzie usiąść za sterami dźwigu, którym będziecie jeździli i spuszczali łychę w głąb ziemi w celu wydobycia tego cennego kruszcu. Sterować maszyną będziecie za pomocą myszki, która przesuwana do przodu i do tyłu wywołuje takie same ruchy na pojeździe. Hak opuszczacie zaś za pomocą lewego jej przycisku. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, wsiadajcie za stery i sprawdźcie się w nowej roli.


Dźwig online

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie stworzenie wielkiego miasta, w którym królować będą wysokie wieżowce. Zadanie z pozoru łatwe, wcale takie nie jest, a przekonacie się o tym na własnej skórze. Na samym początku nie powinniście mieć problemów, gdyż bloki są niskie, lecz z biegiem czasu ich wysokość wzrasta, a wtedy łatwiej o popełnienie błędu. Pamiętajcie aby przyłożyć się do pracy jak najlepiej tylko potraficie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Gry symulator dźwigu

Ocena gry

Przed Wami bardzo popularna gra o tematyce budowlanej. Waszym zadaniem w niej będzie stworzenie od podstaw wielkiego miasta poprzez tworzenie wieżowców. Na początku zaczniecie od tych najniższych, lecz z biegiem czasu otworzy Wam się możliwość budowania coraz wyższych. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż hak na którym umieszczone są poszczególne elementy bez przerwy się chwieje, co bardzo utrudnia efektywną pracę i może doprowadzić w późniejszej fazie do zawalenie się konstrukcji, a tego na pewno nie chcecie.


Gry dźwigi budowlane

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami dźwigu, a Waszym zadaniem będzie zbudowanie z klocków jak najwyższej budowli. Z pozoru wydaje się łatwe, lecz wcale takie nie jest ponieważ jeden niewłaściwy ruch może spowodować zawalanie się konstrukcji, co niestety poskutkuje przedwczesnym zakończeniem gry, a tego na pewno nie chcecie. Z biegiem czasu odblokowywać się będą kolejne elementy, wiec powinno być łatwiej. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, zaś klocki obracacie przy pomocy strzałek na klawiaturze.


« poprzednia 1 2 3 4 5 następna »

Popularne gry

 • Dźwigi
 • Praca na dźwigu

  Praca na dźwigu

  Oglądana: 477 ocena: 0.00

 • Dźwig dla dzieci

  Dźwig dla dzieci

  Oglądana: 444 ocena: 0.00

 • Kierowca dźwigu

  Kierowca dźwigu

  Oglądana: 414 ocena: 0.00

 • Dźwig online

  Dźwig online

  Oglądana: 397 ocena: 0.00

 • Symulator dźwigu

  Symulator dźwigu

  Oglądana: 363 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie