Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Nauka śpiewu

Ocena gry

Violetta, to film, który w ostatnim czasie zyskał ogromną popularność, szczególnie wśród dziewczyn i to właśnie im dedykowana jest ta gra, w której musicie odgadywać melodie zagrane przez główne bohaterki serialu. Początkowo nie powinno sprawiać Wam to problemów, lecz z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Nauka tańca dla dzieci

Ocena gry

Taz, to postać z bajki, którą na pewno znacie. Ale czy wiecie, że jest on również świetnym tancerzem? Jeśli nie, to przekonacie się o tym na własnej skórze, gdyż w tej grze wcielicie się właśnie w niego, a Waszym zadaniem będzie tańczenie w rytm muzyki. Na ekranie pojawiać Wam się będą różne pozycje, a Wy ich odpowiednik musicie kliknąć na pasku widocznym w dolnej części ekranu. W innym wypadku każdy popełniony błąd przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, powodzenia!


Nauka pływania

Ocena gry

Na wodzie zorganizować można wiele zabaw, a tym razem będziecie uczyli się pływania na tratwie. W tej grze Waszym zadaniem jest zbieranie złotych monet, które porozrzucane są po całej rzece. Uważajcie jednak na płynące przeszkody, gdyż każde zderzenie z nimi przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, że z biegiem czasu gra stanie się coraz trudniejsza, więc bądźcie czujni. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Nauka o zwierzątach

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie opieka nad zwierzątkami, taki jak: psy, koty, chomiki i króliki. Musicie dbać o to, aby Wasi podopieczni nie byli smutni, w związku z czym jesteście zobligowani do wykonywania wielu czynności, takich jak: karmienie ich, wspólna zabawa, czyszczenie, czy też wiele innych do których atrybuty widoczne są w dolnej części ekranu. Początkowo nie powinniście mieć problemów, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, więc wymagać to od Was będzie jeszcze większej zwinności.Nauka na łyżwach

Ocena gry

Marzyliście kiedyś, aby być profesjonalną łyżwiarką? Dzięki tej grze Wasze marzenie może się spełnić, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Na samym początku wybierzecie sobie figury, jakie chcecie wykonywać na lodzie. Następnie przeniesiecie się na arenę, aby zaprezentować je szerszemu gronu publiczności. Łyżwiarstwo, to bardzo fajne hobby, więc na pewno Wam się spodoba, w związku z czym nie czekajcie, ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż kibice na Was czekają. Powodzenia!


Nauka na zegarku dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w projektanta zegarków. Do dyspozycji będziecie mieli wiele tarcz, kopert, wskazówek i wiele innych ozdób. Macie tutaj całkowitą dowolność w doborze atrybutów, więc dajcie się ponieść własnej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy powinien być oszałamiający. Nie czekajcie, więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sprawdźcie się w nowej roli, gdyż może odnajdziecie swoją nową pasję? Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, do dzieła i powodzenia!


Nauka kolorów

Ocena gry

Flinstonowie, to bohaterowie bardzo popularnej kreskówki, którą uwielbia wiele osób. W poniższej grze Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazków przedstawiających sceny z tego właśnie filmu. Jest top bardzo łatwe i przyjemne, więc na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dyspozycji macie bardzo wiele kolorów, więc pole do popisu jest pokaźne, w związku z czym nie powinniście się nudzić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Nauka rysowania

Ocena gry

Na pewno wielokrotnie oglądaliście bajkę z Myszką Miki i przyjaciółmi. W tej grze wraz z nimi wybierzecie się do wesołego miasteczka, a Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, na którym widoczni są Wasi ulubieńcy. Do dyspozycji macie bardzo dużo kolorów, a dodatkowo kolorystyka zdjęcia jest dowolna, więc dajcie upust swojej inwencji twórczej i wyobraźni, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy, w związku z czym nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie zabawę, która zapewne Wam się spodoba.


Nauka tabliczki mnożenia

Ocena gry

Tabliczka mnożenia jest podstawą jeśli chodzi o matematykę, a w tej grze będzie Wam ona bardzo potrzebna. Na ekranie wyświetli Wam się panel z wieloma cyframi, a na dole działanie z wynikiem. Wy musicie zaś dobrać takie cyfry, aby po ich uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Pamiętajcie, że każdej możecie użyć tylko raz, w związku z czym z każdym kolejnym etapem będzie coraz trudniej. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie radę. Starajcie się zdobyć jak najwięcej punktów zanim upłynie Wam czas.


Nauka języka angielskiego dla dzieci

Ocena gry

Dzięki językowi angielskiemu możemy porozumiewać się na całym świecie i bez wątpienia warto się go uczyć już od najmłodszych lat. Kluczem do sukcesu jest znajomość słówek, bez których nie ułożycie żadnego zdania, w związku z czym warto się z nimi zapoznać. W tej grze Waszym zadaniem będzie latanie SpongeBobem Kanciastoportym po niebie za pomocą balonów i zbieranie potrzebnych liter do utworzenia danego słówka. Uważajcie jednak na ptaki i inne przeszkody, aby nie przebić baloników. Pamiętajcie również o zbieraniu właściwych liter.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1026 27 następna »

Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 264 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie