Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Literki alfabetu

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę pewnej postaci, której zadaniem jest zbieranie literek, które w końcowej fazie utworzą wyraz. Początkowo nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu sytuacja ta ulegnie zmianie, gdyż każda kolejna plansza będzie coraz trudniejsza. Zaczną pojawiać się różne przeszkody, a dodatkowo pamiętajcie, że litery musicie zbierać w odpowiedniej kolejności. Jeśli jednak stanie się inaczej to stracicie jedno z trzech żyć, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, w związku z czym dajcie z siebie wszystko.


Literki na klawiaturze

Ocena gry

W tej grze znajdujecie się w restauracji i gracie na fortepianie dla pięknej kobiety. Waszym zadaniem jest zauroczenie jej swoja muzyką, lecz pamiętajcie, aby nie uczynić tego w drugą stronę i jej nie wystraszyć. Na górze ekranu pojawiać Wam się będą nuty z literami, a Wy musicie klikać na klawiaturze litery w odpowiednim momencie, tak aby fortepian grał czysto. W innym przypadku Wasza sympatia zacznie się powoli oddalać, aż w końcu odejdzie, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, powodzenia!


Kolorowanka literki

Ocena gry

Kolorowanki to świetna zabawa dla najmłodszych dzieci, a dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż wymalować będziecie musieli literki alfabetu. Jest to bardzo proste, gdyż wystarczy kliknąć na kolor kredki, a następnie na literę, którą chcecie pokolorować. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie się ponieść swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, gdyż końcowy efekt na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Spadające literki

Ocena gry

W poniższej grze wraz z Olinkiem Oktąglinkiem znajdziecie się w kosmosie. Waszym zadaniem będzie zbieranie za pomocą dużej rękawicy gwiazdek, jak i literek, które po skompletowaniu utworzą napis. Jest to bardzo proste, więc na pewno dacie sobie radę. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno dacie sobie radę, a dodatkowo gra sprawi Wam przyjemność. Dajcie z siebie wszystko i postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów w wyznaczonym czasie.Literki i słowa

Ocena gry

Lubicie rebusy? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze Waszym zadaniem będzie właśnie rozwiązywanie łamigłówek. Początkowo nie powinno sprawić Wam to żadnego problemu, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności znacząco wzrośnie w związku z czym musicie wykazać się nie lada inteligencją. Rozwiązanie wpisujecie w okienko widoczne na ekranie za pomocą klawiszy na klawiaturze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż jest to świetna zabawa. Do dzieła i powodzenia!


Gra z literkami dla dzieci

Ocena gry

Kubuś Puchatek uwielbia miodek i do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. W tej grze również ten wątek zostanie podtrzymany, a główny bohater pod okiem sowy będzie grzebał w gnieździe pszczół i wyciągał z niego różne litery alfabetu z miodu. Waszym zadaniem zaś jest odnalezienie takiej samej na ekranie i kliknięcie jej. Jeśli Wasza odpowiedź będzie prawidłowa, to Kubuś z uśmiechem na twarzy będzie mógł zjeść swoją zdobycz. Bez wątpienia jest to świetna gra, która łączy zabawę z nauką. Powodzenia!


Literki dla 6 latka

Ocena gry

W tej grze będziecie mieli bardzo proste zadanie, jakim bez wątpienia jest szukanie liter, które porozrzucane są po całym zdjęciu przedstawiającym jedną ze scen danej, animowanej bajki. Dokonujecie tego za pomocą lupy, która jest Wam bardzo potrzebna, gdyż litery są dobrze zakamuflowane. Pamiętajcie również, że kliknięcie w puste miejsce będzie powodowało odjęcie punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Dajcie z siebie wszystko i postarajcie się zdobyć jak najwięcej punktów w jak najkrótszym czasie.


Literki darmowe dla dzieci

Ocena gry

Gnomeo i Julia, to bohaterowie bajki, którą prawdopodobnie kojarzycie, a jeśli nie, to macie świetną okazję, aby te zaległości nadrobić. Waszym zadaniem w tej grze będzie znajdowanie na obrazku literek alfabetu. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest ponieważ są one bardzo dobrze ukryte. Nie martwcie się jednak, gdyż z pomocą przyjdzie Wam szkło powiększające, a wspólnymi siłami na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Liczenie diamentów

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w wydobywcę diamentów, a Waszym zadaniem będzie je tak ustawiać, aby obok siebie znajdywały się takie same, co spowoduje ich zbicie i oczywiście zdobycie przez Was punktów. Na początku nie powinno sprawiać Wam to problemów, lecz z biegiem czasu gra stawać się będzie coraz trudniejsza, w związku z czym musicie wykazać się wielką inteligencją i sprytem. Nie czekajcie wiec ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Liczenie do 10

Ocena gry

Liczba 10 jest celem wielu zadań matematycznych i nie inaczej jest również tym razem w poniższej grze, gdzie zabawę łączycie z nauką, a musicie przyznać, że jest to nieczęste połączenie. Waszym zadaniem będzie takie dodawanie do siebie klocków, aby zawsze końcowy wynik wynosił 10. Pamiętajcie, że wykorzystane muszą być wszystkie dostępne elementy. Początkowo nie powinno Wam to sprawiać problemów, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, w związku z czym będziecie musieli wykazać się jeszcze większym skupieniem.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 249 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie