Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Liczenie palców

Ocena gry

W poniższej grze głównym tematem będzie matematyka, której uczyć będziecie się poprzez zabawę. Na ekranie pojawiać Wam się będą różne działania matematyczne, a Waszym zadaniem nie będzie ich rozwiązywanie, gdyż wynik jest już podany. Musicie zaznaczyć tylko czy dana odpowiedź jest prawidłowa, poprzez kliknięcie myszką na czerwony lub zielony guzik. Pamiętajcie, ze na wykonanie każdego działania macie ograniczoną ilość czasu, i jeśli nie zdążycie się zdecydować, to zostanie potraktowane to jako błędna odpowiedź, a tego na pewno nie chcecie.


Liczenie par 2

Ocena gry

Każdy sposób jest dobry, aby poćwiczyć sobie matematykę. Tym bardziej jeśli zabawę łączy się z pożytecznym, a właśnie tak jest w tej grze, która przeznaczona jest dla najmłodszych adeptów matematycznej edukacji. Przenosicie się w niej do dżungli, i przez cały czas na ekranie pojawiać Wam się będą różne zwierzęta oraz owoce. Waszym zadaniem będzie ich policzenie i podanie właściwej odpowiedzi spośród tych widocznych po lewej stronie ekranu.Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Liczenie dla dzieci 5 lat

Ocena gry

Matematyka to bardzo trudny przedmiot i na pewno wielu z Was ma z nim problem. Dzięki tej grze możecie jednak znacząco poprawić swoje umiejętności związane z tym przedmiotem i na pewno warto to zrobić, w związku z czym nie zastanawiajcie się ani chwili dłużej i zaczynajcie. Na ekranie wyświetlą Wam się działania matematyczne oraz wyniki, spośród których musicie wybrać ten odpowiedni. Zakres liczb jest dosyć wysoki, dlatego też z pomocą przychodzi Wam ołówek, dzięki któremu możecie sobie pomagać.


Nauka liczenia dziecko

Ocena gry

W poniższej grze przeniesiecie się do wirtualnej szkoły, gdzie nauczyciel będzie Was uczył matematyki. Nie bójcie się, gdyż tutaj jest on bardziej przyjazny niż w tradycyjnej szkole. Na tablicy będzie on Wam pisał działania, a Wy w puste miejsca musicie za pomocą klawiszy na klawiaturze wpisywać wyniki. Nie jest to trudne, lecz wymaga od Was koncentracji i skupienia, gdyż każdy źle wpisany wynik powoduje utratę cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła i powodzenia!Liczenie punktów

Ocena gry

Połączenie edukacji z zabawą zawsze zwiastuje coś dobrego, gdyż w takich przypadkach nauka sama wchodzi do głowy. Nie inaczej jest w tej grze, gdzie gracie w basebolla i uczycie się matematyki. Na ekranie pojawiać Wam się będą różne działania matematyczne i jeśli je dobrze rozwiążecie to dostaniecie punkt. Jeśli tak się jednak nie stanie to cenne oczka powędrują na konto rywala. Do wyboru macie trzy poziomy trudności, lecz na początku warto zacząć od tego najłatwiejszego, gdyż kolejne są naprawdę trudne.


Liczenie dla 2 klasy

Ocena gry

Połączenie nauki z zabawą, to zawsze dobry sposób, aby edukacja łatwiej wchodziła do głowy. Tak samo jest również z tą grą, która dedykowana jest dla najmłodszych dzieci. Po prawej stronie ekranu widoczne są działania matematyczne. Po lewej zaś widzicie cyfry, które są wynikami. Waszym zadaniem jest je przyporządkować za pomocą myszki przeciągając na odpowiednie miejsce. Gdy zrobicie to poprawnie, to odkryje Wam się pewna część obrazka, by po chwili powstała scena z jakieś znanej bajki, powodzenia!


Liczenie do 9

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra matematyczna. Tym razem jednak nie będziecie wpisywać wyników, gdyż te są już podane, podobnie jak inne cyfry. Waszym zadaniem będzie wstawianie odpowiednich znaków, aby po ich uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Do wyboru macie symbole dodawania, odejmowania, mnożenia oraz dzielenia. Jak sami widzicie są one standardowe, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Liczenie do 10 dla dzieci

Ocena gry

Mało kto lubi chodzić do szkoły, a nauka jest prawdziwą udręką. Jeśli jednak uda się ja połączyć z zabawą, to niekoniecznie tak jest, więc na pewno warto zagrać w tę oto grę. Przeniesiecie się w niej do wirtualnej szkoły, gdzie rozwiązywać będziecie zadania matematyczne. Do wyboru macie dodawanie, odejmowanie, mnożenie lub dzielenie. To od Was zależy co wybierzecie. Wyniki wpisujecie za pomocą klawiszy na klawiaturze i potwierdzacie je enterem. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Liczenie od 1 do 40

Ocena gry

Matematyka, to przedmiot nazywany królową nauk. Bez wątpienia nie jest on łatwy, lecz dzięki tej grze macie okazję go sobie poćwiczyć i na pewno warto z tego skorzystać. Waszym zadaniem będzie rzecz jasna rozwiązywanie działań matematycznych. Na ekranie pojawi Wam się tabela w wieloma cyframi, a na jej dole dostępne są działania, gdzie wynik zawsze bezie podany. Wy zaś musicie dobrać takie cyfry, aby po ich uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Pamiętajcie jednak, że każdej liczby możecie użyć tylko raz i gdy już to zrobicie, to znikną one z tabeli.


Liczenie i zabawa

Ocena gry

Połączenie nauki z zabawą, to nie jest taka prosta sprawa, lecz dzięki tej grze staje się to możliwe. Wcielacie się tutaj w postać snowboardzisty. Przez cały czas wyświetlać Wam się będą działania matematyczne, a Waszym zadaniem jest jechać tym torem, na którym podany jest właściwy wynik, gdyż również tylko tam jest rampa, na której wykonacie triki i dostaniecie punkty. Starajcie się nie popełniać błędów, gdyż każdy taki incydent przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, powodzenia!


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 259 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie