Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Liczenie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze jesteście właścicielami farmy, i właśnie w Waszą stronę zbliżają się wielkie osy. Jedynym sposobem, aby się ich pozbyć jest rozwiązywanie działań matematycznych, które są na nich widoczne. Wynik wpisujecie na klawiaturze i klikacie enter. Jeśli będzie on właściwy, to osa eksploduje. Starajcie się robić to sprawnie, gdyż każdy owad, który doleci do celu niestety przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i dajcie z siebie wszystko.


Nauka liczenia dla dzieci

Ocena gry

Nauka nie należy do zajęć za którym dzieci przepadają. Jednak dzięki tej grze można połączyć przyjemne z pożytecznym. Waszym zadaniem tutaj jest rozwiązywanie działań matematycznych. Na ekranie pojawi Wam się wielka tabela z wieloma cyframi, a na jej dole widoczne będzie działanie z podanym już wynikiem. Wy zaś musicie wybrać dwie takie cyfry, aby po ich pomnożeniu równanie się zgadzało. Początkowo nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu ta postać rzeczy zmieni się, gdyż każdej z cyfr możecie użyć tylko jeden raz.


Mnożenie do 20

Ocena gry

Przed Wami kolejna matematyczna gra, gdzie Waszym zadaniem będzie wstawianie właściwych znaków w działania, gdzie wynik jest już podany. Jeśli po uwzględnieniu Waszej odpowiedzi wszystko będzie się zgadzało, to na Wasze konto wpłyną punkty. Jeśli zaś udzielicie złej odpowiedzi, to niestety zostaniecie ukarani ujemnymi, a do tego nie możecie za wszelką cenę dopuścić, w związku z czym starajcie się jak najlepiej i bądźcie czujni, gdyż z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, do dzieła i powodzenia!


Matematyka dodawanie

Ocena gry

Gra w którą za chwilę zagracie jest dedykowana głównie dla najmłodszych dzieci, gdyż Waszym zadaniem w niej będzie policzenie misiów na ekranie i podanie prawidłowej ich liczby. Jest świetny sposób na rozpoczęcie przygody z matematyką, w związku z czym na pewno warto tutaj spróbować swoich sił, gdyż nauka rzadko kiedy sprawia przyjemność, a w tej grze tak właśnie się dzieje, więc trzeba to wykorzystać. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Dzielenie na sylaby

Ocena gry

Liczba 10 jest bardzo popularna w świecie matematyki, a Waszym zadaniem będzie takie umiejętne łączenie cyfr, aby utworzyły one właśnie dziesiątkę. Nie jest to jednak takie proste jak mogło by się wydawać, ponieważ nie mogą Wam na planszy zostać żadne kwadraciki, w związku z czym musicie się nieźle nagłowić, aby podjąć ostateczną decyzję. Nie czekajcie już jednak ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba, a nie ma nic lepszego jak nauka, która sprawia przyjemność, powodzenia!


Odejmowanie dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w rolę małej księżniczki, a Waszym zadaniem będzie zaznaczanie, czy dane równanie rozwiązane jest prawidłowo, czy też nie. Do tego celu posłużą Wam dwa guziki, czerwony-fałsz oraz zielony-prawda. Starajcie się nie popełniać błędów, gdyż każdy taki przypadek przybliża Was do końca gry, a tego na pewno nie chcecie, więc skupcie się i bądźcie czujni, gdyż z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Dodawanie i odejmowanie do 10

Ocena gry

Jungla, to nie jest typowe miejsce do nauki matematyki, lecz bardzo specyficzne, a edukacja w takim miejscu zapewne na długo zapadnie Wam w pamięci, więc nie ma się co zastanawiać i czas zaczynać. Waszym zadaniem będzie policzenie wyświetlonych na ekranie zwierząt lub owoców i podanie ich liczby. Z pozoru wydaje się łatwe, lecz niekoniecznie takie jest, ponieważ czasami dla zmylenia w tłum wmieszane są inne gatunki, więc bądźcie czujni! Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Matematyka mnożenie pod kreską

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie wykonywanie działań matematycznych i zaznaczanie myszką prawidłowych odpowiedzi, które widoczne są po prawej stronie ekranu. Do dyspozycji macie również ołówek, który może okazać się niezbędny podczas matematycznych łamigłówek. Nie jest to trudne, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, w związku z czym bądźcie czujni i nie czekajcie już ani chwili dłużej. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Dodawanie i odejmowanie dla dzieci

Ocena gry

Baseball, to bardzo popularny sport w Ameryce i jeśli lubicie w niego grać, to mamy coś specjalnie dla Was, gdyż dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, ponieważ grając uczycie się również matematyki. Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zadań matematycznych, a każdy popełniony błąd, to niestety punkt dla rywala, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Do wyboru macie trzy poziomy trudności, lecz ten ostatni, to prawdziwy poziom dla ekspertów, więc zanim na niego przejdziecie, to lepiej potrenować.


Dodawanie i odejmowanie idę do szkoły

Ocena gry

Uczenie się nie jest zbyt przyjemną sprawą. Co innego, gdy sprawia ono przyjemność, a właśnie tak jest w tej grze. Udajecie się do szkoły i zanim przystąpicie do lekcji możecie sobie wybrać jakie działania chcecie rozwiązywać. Do wyboru macie mnożenie, dzielenie, dodawanie i odejmowanie. Po dokonaniu wyboru przystępujecie do rozwiązywania zadań. Wyniki wpisujecie za pomocą klawiatury i robicie to na czas, w związku z czym musicie to robić bardzo sprawnie. Uważajcie jednak, aby nie popełnić błędu, gdyż wtedy zostaną Wam odjęte punkty.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 259 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie