Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Alfabet po polsku

Ocena gry

Rebusy to zabawa, którą lubi chyba każdy. Nic tak nie cieszy jak odgadnięta zagadka, a właśnie na tym polegać będzie ta gra. Waszym zadaniem jest wpisywanie w okienko liter, które w ostatecznym rozrachunku utworzą hasło. Dzięki temu możecie ćwiczyć sobie polski alfabet, gdyż właśnie w takiego języka tutaj używacie. Początkowo zagadki nie powinny sprawiać Wam problemu, lecz z biegiem czasu rebusy będą coraz trudniejsze, więc musicie się bardzo postarać. Na pewno jednak dacie sobie radę, więc nie czekajcie i zaczynajcie!


Ukryty alfabet

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem jest odnalezienie liter alfabetu, które są ukryte na poniższym obrazku. Nie jest to jednak takie proste, gdyż pingwinów jest wiele, a na dodatek znacząco się one ze sobą zlewają przez co nasze oczy mogą wariować. Nie możecie jednak się poddać i koniecznie musicie znaleźć wszystkie literki, które się schowały. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt, iż za każe kliknięcie w złe miejsce odejmowane Wam są punkty, a do tego nie możecie dopuścić za wszelka za cenę, powodzenia!


Nauka literek i alfabetu dla dzieci

Ocena gry

Alfabet powinien umieć każdy. To podstawa do poprawnej pisowni i wymowy, która przyda nam się na całe życie. W szkole jednak nie zawsze macie chęć i ochotę na naukę, a dzięki tej grze możecie połączyć przyjemnie z pożytecznym. Waszym zadaniem jest ułożenie wagonów od litery A do Z. Jest to świetna zabawa, która zapewne spodoba się najmniejszym dzieciom, a może właśnie dzięki niej nauczycie się abecadła. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Znajdź litery alfabetu

Ocena gry

W tej grze musicie maksymalnie wytężyć swój wzrok. Waszym zadaniem będzie znalezienie literek alfabetu, które sprytnie ukryte są na obrazku z kreskówki lub też bajki. Pamiętajcie jednak, ze nie jest to takie łatwe, a dodatkowo za każde kliknięcie w złe miejsce są odejmowane punkty. Z poziomu na poziom plansze również są coraz trudniejsze, w związku z czym musicie się maksymalnie skupić, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Alfabet online

Ocena gry

Literki i alfabet nie zawsze musi kojarzyć się ze szkołą i pisaniem w zeszycie. Czasami można wykorzystać je do całkiem przyjemnego celu, tak jak ma to miejsce w tej grze. Waszym zadaniem jest trafienie klocka z poszczególna literką nabojem na którym również jest umieszczona ta sama litera. W tym przypadku F i D. Zadanie nie jest takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ z poziomu na poziom plansze są coraz trudniejsze. Do sterowania używacie myszki oraz klawiszy F i D, którymi ustalacie moc wystrzału.


Alfabet kolorowanka

Ocena gry

Tym razem macie do czynienia ze świetną grą edukacyjną. Możecie uczyć się, a zarazem bawić a to wszystko dzięki kolorowance alfabetycznej. Waszym zadaniem jest pokolorowanie poszczególnych literek, które pokazane są na tablicy. Przy okazji wykonywania polecenia możecie ćwiczyć sobie ich pisownię, a nawet wypowiedź, dzięki czemu nawet najmniejszym dzieciom sprawi to radość. Nie czekajcie już ani chwili dłużej, łapcie za pędzel i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Alfabetyczna gra

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie szukanie różnych literek alfabetu. Z pozoru łatwe zadanie wcale takie nie jest, ponieważ są one ukryte na obrazkach przedstawiających różne sceny z bajek i kreskówek. Dodatkowym utrudnieniem bez wątpienia są kary jakie dostaniecie za kliknięcie w nieodpowiednie miejsce. Gra ta świetnie ćwiczy Wasz wzrok, więc dajcie z siebie wszystko i postarajcie się jak najlepiej wykonać to zadanie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Alfabet abc

Ocena gry

Alfabetu uczyliście się zapewne już w przedszkolu i zna go każda osoba chodząca do szkoły. W tej grze wykorzystacie swoje umiejętności do znajdywania poszczególnych literek, które są ukryte na obrazkach z kreskówek i filmów. Zadanie wcale nie jest proste, gdyż za każde kliknięcie w złe miejsce dostajecie karę, a na dodatek z poziomu na poziom plansze stają się coraz trudniejsze. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Wytężcie swój wzrok i wykonajcie to zadanie, powodzenia!


Matematyka liczenie

Ocena gry

W tej grze będziemy zajmowali się liczeniem. Przed nami bardzo wiele zadań matematycznych do rozwiązania. Musisz się dobrze postarać aby każdy wynik wyszedł poprawnie. Będziesz między innymi wykonywać zadania z dzielenia,mnożenia,dodawania i odejmowania.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna.


Ortograficzna gra dla dzieci

Ocena gry

Przed tobą gra z ortografią w której będziemy uczyli się poprawnie pisać trudnych wyrazów w których nie brakuje znaków ortograficznych. Grając w gry ortograficzne dla dzieci nauczysz się poprawnej pisowni wszelkich wyrazów. Gra została podzielona na wiele plansz a w każdej z rund masz inne wyrazy do uzupełniania. Wygląda to następująco. Masz na przykład wyraz róża i do wyboru masz do wstawienia u lub ó oraz ż i rz. Musisz zadecydować i wybrać poprawną literkę i wstawić ją do wyrazu. Jeżeli wybierzesz poprawnie to dostaniesz jeden punkt.W przeciwnym wypadku, gdy wybierzesz złą to nie dostaniesz. Do grania w tą grę z ortografią potrzebujesz do gry myszki komputerowej.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 259 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie