Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Uczenie się literek

Ocena gry

W poniższej grze wraz z Kubusiem Puchatkiem i sową będziecie uczyli się literek. Żółty bohater, którego na pewno znacie w dziupli pełnej pszczół i miodku będzie szukał różnych literek. Gdy już jakąś wyciągnie, to wtedy Wy musicie na ekranie odszukać jej odpowiednik. Jest to bardzo łatwe, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż na pewno sprawi Wam to wiele przyjemności, ponieważ w tym wypadku uczycie się poprzez zabawę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Nauka mnożenia i dzielenia

Ocena gry

Jeśli macie problem z matematyką, a chcielibyście stawić jej czoła, to dobrze trafiliście, gdyż mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze do wyboru są działania związane z mnożeniem, dzieleniem, dodawaniem oraz odejmowaniem. To od Was zależy co wybierzecie, a gdy już to zrobicie, to liczne równania pojawią Wam się na wirtualnej tablicy. Waszym zadaniem będzie za pomocą klawiatury wpisać wyniki i postarajcie się, aby były one prawidłowe, gdyż w innym przypadku stracicie bezcenne punkty, a tego przecież nie chcecie.


Uczenie się w szkole

Ocena gry

Nauka w szkole wielu osobom nie przychodzi łatwo, tym bardziej jeśli mowa o matematyce, czyli królowej nauk. Przedmiot ten jest dosyć trudny, lecz dzięki tej przyswajanie materiału może być przyjemnością, gdyż uczucie się poprzez zabawę łącząc przyjemne z pożytecznym. Na pewno warto to wykorzystać, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. W tym wypadku wirtualny nauczyciel na pewno nie wstawi Wam jedynki, lecz zrozumie Wasze błędy i pomoże je wytłumaczyć, tak aby więcej się nie powtórzyły.


Uczenie się grać w piłkę nożną

Ocena gry

Piłka nożna to najpopularniejszy sport na świecie i chyba każdy kiedyś z kolegami grał w gałę. W tej grze na początku wybierzecie reprezentację jaką chcecie być, a następnie jednego z jej graczy. Kolejno zmierzycie się ze swoim rywalem w grze jeden na jednego. Bardzo ważne w tej rozgrywce są szybkość oraz skoczność, dlatego też starajcie się wybrać zawodnika o takich właśnie atutach. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Nie czekajcie więc już ani chwili dłużej i zaczynajcie!Nauka latania

Ocena gry

W poniższej grze zasiądziecie za sterami samolotu, aby nauczyć się latać. Waszym zadaniem będzie zbieranie czerwonych kulek, które unoszą się w powietrzu. Do tego celu posłuży Wam myszka, gdyż tylko jej używacie w tej grze, a sterujecie przytrzymując lub puszczając lewy jej przycisk. Dzięki temu samolot unosi się lub opada. Uważajcie jednak, abyście nie wylecieli poza planszę, gdyż niestety zakończy to Waszą grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Nauka znaków drogowych

Ocena gry

Dzięki przepisom ruchu drogowego możemy podróżować po drogach w miarę bezpiecznie, pod warunkiem, że każdy ich przestrzega. W tej grze Waszym zadaniem będzie kierowanie ruchem na skrzyżowaniach z sygnalizacją świetlną oraz znakami. Początkowo nie powinno sprawiać Wam to problemu, lecz z biegiem czasu się to zmieni, gdyż każda kolejna plansza będzie coraz trudniejsza. To od Was zależy kiedy zaświecicie zielone światło lub czerwone, aczkolwiek pamiętajcie, aby nie dopuścić do kolizji, gdyż to niestety zakończy grę.


Nauka kierowania

Ocena gry

W przedstawionej grze zasiądziecie za sterami pojazdów takich służb jak: straż pożarna, policja oraz pogotowie. Macie bardzo odpowiedzialne zadanie, gdyż musicie zaparkować pojazdy w wyznaczonym miejscu na ekranie, a dzieje się to podczas akcji, więc dajcie z siebie wszystko, gdyż to od Was może zależeć czyjeś życie. Pamiętajcie również, że każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza. Uważajcie również na inne pojazdy i przeszkody, gdyż każdy kontakt spowoduje, że będziecie musieli zacząć od nowa.


Nauka jazdy autobusem

Ocena gry

Marzyliście kiedykolwiek, aby zostać kierowcą autobusu? Dzięki tej grze macie taką właśnie możliwość, a miastem w którym pracujecie jest Londyn, gdzie przecież jeżdżą najpopularniejsze autobusy na świecie. Pamiętajcie jednak, że w Anglii obowiązuje ruch lewostronny i zwracajcie uwagę na innych uczestników ruchu, gdyż każda kolizja przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, wiec nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze oraz spacji.


Nauka jazdy w mieście

Ocena gry

Miasto nazywane jest przez kierowców \"miejską dżunglą\" i nie ma się co dziwić, gdyż w godzinach szczytu rzeczywiście można odnieść takie wrażenie. W tej grze wcielicie się w kierowcę autobusu, a Waszym zadaniem będzie rzecz jasna rozwożenie pasażerów po przystankach. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ musicie uważać, aby w nic nie uderzyć. Każda kolizja przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, że z każdym poziomem wyżej gra stanie się coraz trudniejsza.


Nauka jazdy na motorze

Ocena gry

Motocykle na całym świecie mają wielu zwolenników. Jazda nimi jest trudniejsza i o wiele bardziej niebezpieczna niż autem, dlatego też lepiej potrenować zanim zasiądzie się za sterami prawdziwej maszyny. Dzięki tej grze macie taką właśnie szansę, w związku z czym warto ją wykorzystać. Zostaliście jednak od razu rzuceni na głęboką wodę, gdyż bierzecie udział w Mistrzostwach Świata w trialu. Jest to impreza o dość wysokiej randze, więc dajcie z siebie wszystko. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie!


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 264 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie