Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Stylistka gra online dla dziewczyn

Ocena gry

Wciel się w profesjonalną stylistkę mody i pracuj jako stylistka. Już pewnie wiesz jakie będzie twoje zadanie w grze skoro będziesz pracować jako stylistka. Jeżeli ktoś nie wie to szybkie przypomnienie zasad gry. W grze będziemy ubierali modelki. Jesteś stylistką, więc postaraj się ubrać każdą modelkę jak najładniej. Do ubierania modelek potrzebna będzie Ci tylko myszka komputerowa.


Stylista mody

Ocena gry

Stylista mody to darmowa gra dla dziewczyn w której to grze wcielamy się w stylistkę mody i naszym zadaniem jest ubierać modelki. Postaraj się ubierać modelki tak aby każda z nich była jeszcze bardziej zadowolona od poprzedniej. Masz do wyboru bardzo wiele dostępnych pięknych ubrać, więc bez żadnego problemu wybierzesz odpowiednie ubranie dla każdej modelki.Ubieraj modelki używając myszki komputerowej.


Opieka nad zwierzętami

Ocena gry

Przed tobą darmowa gra w której to grze będziemy opiekowali się zwierzętami. Na początku gry musimy wcielić się w prawdziwego opiekuna, który kocha małe zwierzaki. Twoim zadaniem w tej grze jest opiekowanie się zwierzętami. Pokaż że masz duże serce do zwierzaków i opiekuj się nimi jak najlepiej. Podawaj im wszystko to co im tylko potrzebne. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Opieka Barbie

Ocena gry

Opieka Barbie to gra w której się wcielamy w lalkę Barbie i naszym zadaniem jest opiekować się w grze zwierzętami Barbie. Twoim zadaniem jest szukać zwierzaków na ekranie gry, ponieważ zwierzęta Barbie są bardzo nieusłuchane i musisz je odszukać na ekranie gry jak najszybciej. W każdej z plansz musisz odszukać określoną liczbę zwierzaków. Postaraj się wykonać to zadanie jak najlepiej. Graj myszką komputerową.Opieka bobasami dla dzieci

Ocena gry

Opieka bobasami dla dzieci to gra w której będziemy się wcielać w domową nianię i naszym zadaniem jest się opiekować małymi dzieciakami czyli tak zwanymi bobasami. Postaraj się tak zadbać o każde dziecko aby żadne nie płakało. Podaj im wszystko co im potrzeba lub czego tylko chcą. Pokaż że jesteś jak prawdziwa niania i potrafisz opiekować się małymi bobasami. Do opiekowania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Pierwsza randka w restauracji

Ocena gry

Jesteś w restauracji ze swoją dziewczyną, z którą jeszcze nigdy w życiu się nie całowałeś. Twoim zadaniem jest pocałować dziewczynę właśnie pierwszy raz w restauracji. Niestety ale nie jest to takie łatwe jak się wydaje ze względu na kelnera, który co chwilę chodzi w kółko i obserwuje Was. Wyczuj moment jak kelner nie będzie patrzył i całuj dziewczynę. Pamiętaj aby robić to bardzo dyskretnie. Graj za pomocą myszki komputerowej.


Ubieranka-pierwsza romantyczna randka

Ocena gry

W tej grze jak sama nazwa mówi będziesz ubierał/a młodą parę, która przebywa na pierwszej swojej randce. Mężczyzna zaręcza się dziewczynie i podczas tego musisz ubrać zarówno mężczyznę oraz kobietę. Masz w grze do wyboru na prawdę bardzo wiele prze pięknych ubrań dla mężczyzny i kobiety, więc bez żadnego problemu ubierzesz młodą parę, tak aby ładnie wyglądali na swoich zaręczynach. Do ubierania używaj myszki komputerowej.


Pierwsza randka-znajdź różnice na obrazkach

Ocena gry

Masz przed sobą dwa obrazki, które przedstawiają pierwszą randkę młodej pary. Dwa obrazki delikatnie różnią się od siebie. Na obrazkach są małe różnice, które ty musisz odszukać w tej grze. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry odszukać różnić, którymi różnią się właśnie te dwa obrazki. Pamiętaj aby dokładnie a nawet dwa razy przyjrzeć się aby odnaleźć wszystkie szczegóły. Szukaj i gra myszką komputerową.


Pan młody i Panna młoda

Ocena gry

W tej grze będziemy ubierali państwa młody, którzy szykują się do swojego wesela. Wesele mają za godzinę a tu ani Panna Młoda oraz Pan Młody nie jest ubrany ! Musisz ubrać ich jak najszybciej, tak aby wyglądali przyzwoicie na swoim ślubie, ponieważ ślub to najładniejszy moment w całym życiu. Postaraj się i ubierz państwa młodych jak najlepiej. Do gry potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Ubieranie panny młodej do ślubu

Ocena gry

Ubieranie panny młodej do ślubu to kolejna darmowa gra z kategorii gry ślubne w której to grze jak sama nazwa mówi będziemy ubierali pannę młodą do ślubu, który odbędzie się za niecałą godzinę. Pan młody już jest gotowy i czeka na pannę młodą, więc musisz się trochę pospieszyć i ubrać pannę młodą w jak najładniejszą suknię ślubną. Masz bardzo wiele sukni do wyboru w grze, więc dasz radę. Ubieraj myszką komputerową.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 259 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie