Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Cirrus Charlie gra pegasus

Ocena gry

W tej grze poruszasz się Charlim, który pracuje w cyrku i jest cyrkowcem. Jego specjalnością jest przeskakiwanie przez płonące kółka. Poruszaj się cyrkowcem i postaraj się przeskakiwać przed ogniste kółka. Uważaj aby się nie oparzyć, ponieważ gdy skoczyć za wcześnie lub za późno to nie uda Ci się przeskoczyć kółka. Musisz wyczuć odpowiedni moment i przeskoczyć przez ogniste kółko. Jeżeli nie uda Ci się przeskoczyć to tracisz życie i zaczynasz grę od nowa. Dlatego przemyśl swój każdy ruch zanim wykonasz skok. Postaraj się w każdej z rund przeskoczyć jak najwięcej palących się kółek w grze. Graj za pomocą strzałek oraz spacji.


Tank gra pegasus

Ocena gry

Zagraj w czołgi, czyli starą grę z pegasusa. W grze występują cztery czołgi. Twoim zadaniem jest jeździć czołgami w grze. W każdej w rund musisz przeprowadzić cztery czołgi w specjalnie wyznaczone miejsce, które się świeci. Przejedź jednym czołgiem i postaw go w wyznaczonym miejsce. Potem drugi, trzecim i czwartym a potem przechodzisz do kolejnego etapu gry. Graj za pomocą strzałek oraz klawisza X.


Mario pegasus

Ocena gry

Zagraj w Stare Mario czyli Mario na pegasusa. Ta gra jest niepowtarzalna. Nawet najnowsze wersje Maria nie są tak fajne jak najstarsza wersja na konsole. Pixelowa grafika,stary wygląd to jest właśnie to. Poruszaj się Mariem i zbieraj złote monety a także uważaj na przeciwników. Postaraj się zabijać przeciwników skacząc na nich. W grze występują także grzybki różnych kolorów, które są dodatkami do gry. Czerwony grzybek daje wzrost, zielony daje Ci jedno życie. Po zebraniu kwiatka natomiast możesz strzelać. Do gry używaj strzałek do poruszania się a resztę instrukcji znajdziesz w grze.


Pacan adventure

Ocena gry

Pacan adventure to przygodowa gra z Pacmanem w której to grze również zjadamy tak jak w poprzednich wersjach, lecz tym razem nie poruszamy się w kwadratowej planszy, tylko cała akcja gry toczy się na świeżym powietrzy czyli na takich platformach jak w grze Mario. Postaraj się zjeść jak najwięcej małych złotych monet a także pokonuj przeszkody oraz uważaj na przeciwników. W przeciwnym wypadku gdy przez przypadek lub z nieuwagi trafisz na przeciwnika czyli małego duszka to tracisz niestety życie w grze. Poruszaj się strzałkami.Pacmam 3d

Ocena gry

Przed tobą trójwymiarowa wersja gry pakman. Tym razem akcja toczy się w trójwymiarze. Zasady gry są bardzo proste a wręcz takie same jak w poprzednich edycjach, lecz tym razem gramy w trzy d. Postaraj się w jak najkrótszym czasie gry zjeść wszystkie złote małe monety. Jedząc monety, uważaj na stworki czyli tak zwane duszki, których się nie je. W przeciwnym razie gdy natkniesz się na duszka lub przypadkowo w niego wpadniesz to tracisz życie i zaczynasz rundę w grze niestety ale od nowa. Poruszaj się strzałkami aby zbierać złote małe monety.


Pacman 2

Ocena gry

Pacman 2 to druga wersja gry Pacman. Zasady gry są dokładnie takie same, lecz został zmieniony w tej grze trochę wygląd. Zagraj w najnowszą wersję Pacmana i postaraj się zjeść wszystkie złote monety. W poprzednich wersjach musiałeś omijać potworki, ponieważ nie można było ich zjeść. W tej wersji natomiast po zjedzeniu wszystkich złotych monet musisz na końcu gry zjeść duchy, lecz nie jest to takie proste, ponieważ w prawy dolnym roku gry pojawia się równianie matematycznie i musisz obliczyć wynik. Po wyliczeniu wyniku zjadasz na początku tego potworka, na którym widnieje właśnie taki wynik. Później ponownie tak samo z drugim potworkiem. Do gry potrzebujesz tylko i wyłącznie strzałek.


Samochody 3d

Ocena gry

Wyścigi na torze będę towarzyszyć w tej grze. Jeżeli lubisz szybkie auta i szaloną jazdę a także zapach spalonej gumy to musisz zagrać w tą grę. Weź udział w wyścigach samochodowych na torze ze specjalną nawierzchnią, która jest przystosowana pod szybką jazdę oraz ostre zakręty. Daj z siebie wszystko jedź jak najszybciej i pokonując rywali dotrzyj pierwszy na metę. Uważaj szczególnie na zakrętach, aby nie przesadzić z prędkością, ponieważ gdy wypadniesz z zakrętu czyli z toru to bardzo dużo czasu ucieka zanim wjedziesz znów na tor. Graj używając strzałek do jazdy. Ruszaj ! Gaz do dechy !


Auta 3d

Ocena gry

Zagraj w darmową grę auta trzy d i weź udział w ulicznych wyścigach. Ścigaj się z rywalami na ulicznych torach i pokaż swoje umiejętności. Postaraj się wygrać w wyścigu z rywalami. Ostro ścinaj zakręty i dotrzyj do mety jako pierwszy. Pamiętaj że wyścig jest również na czas, więc czas okrążenia jest bardzo ważny akurat w tej grze. Dlatego też postaraj się jechać jak najszybciej aby przejechać okrążenie na torze w jak najkrótszym czasie gry. Graj za pomocą strzałek.


Kojot gra 3d

Ocena gry

Kojot gra 3d to darmowa gra w której poruszamy się Kojotem, który biegnie z góry i naszym zadaniem jest biegnąć Kojotem z góry aż do mety. Po drodze do mety musimy jednak uważać na przeszkody a także zbierać przydatne rzeczy. Postaraj się w każdej z rund w tej grze dobiec do mety w jak najkrótszym czasie gry i przejść jak najwięcej plansz. Do tej gry używaj strzałek do poruszania się.


Sonic The Hedgehog

Ocena gry

Sonic The Hedgehog to również stara gra podobnie jak gra Sonic 1, która pochodzi z pegazusa. Hedgehog to również gra z serii Sonic, lecz jest bardzo stara. Jest to również gra z różnych konsol takich jak pegazus, lecz mimo swojej starości nie ma lepszej wersji od tej najstarszej. W grze poruszamy się Sonikiem i naszym zadaniem jest zbieranie złotych monet. Postaraj się zebrać w każdej z plansz w tej grze jak najwięcej złotych monet a także uważaj na przeciwników, ponieważ jak wpadnie na przeciwnika a nie zabijesz go to wysypują Ci się wszystkie monety, które do tej pory zebrałeś i musisz zaczynać zbierać wszystko od początku. Poruszaj się strzałkami oraz myszką atakuj przeciwników.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 249 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie