Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Nauka gry na pianinie

Ocena gry

W poniższej grze wraz z laką Winx stworzycie fantastyczny, muzyczny duet. Waszym zadaniem będzie grać na fortepianie, podczas gdy Wasza partnerka z zespołu śpiewa znane piosenki z bajek. Dajcie z siebie wszystko i starajcie się nie fałszować i być podporą wokalistki. Razem na pewno stworzycie fantastyczny zespół, który zyska wielu fanów, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, sprawdź się w nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Nauka gry na fortepianie

Ocena gry

Romantyczna muzyka potrafi być kluczem do serca niejednej kobiety, a w tej grze właśnie przed taką szansą staniecie, gdyż w restauracji poznaliście piękną dziewczynę i próbujecie jej zaimponować grając na fortepianie. Wydawać by się mogło proste, lecz wcale takie nie jest, gdyż jeśli będziecie fałszować, to Wasza sympatia zacznie się od Was odsuwać. Na górze ekranu macie widoczne nuty podpisane literami. Musicie wciskać klawisze na klawiaturze w momencie aż nuty znajdą się pomiędzy dwoma liniami.


Uczenie się grać na fortepianie

Ocena gry

Umiejętność gry na fortepianie jest bardzo ceniona w muzyczno-artystycznym świecie, a dzięki tej grze macie możliwość właśnie ją poćwiczyć, bo przecież trening czyni mistrza, więc nie ma na co czekać tylko trzeba zaczynać. Nie jest to trudne, gdyż sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki, czyli po prostu klikacie na poszczególne klawisze, dzięki czemu z instrumentu wydobywać się będzie muzyka. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i sprawdźcie się w nowej roli, a może napiszecie jakąś piękną melodię?


Nauka czytania sylabami

Ocena gry

Język angielski jest bardzo ważny i na pewno warto się go uczyć. Dzięki tej grze możecie to robić poprzez zabawę łącząc przyjemne z pożytecznym, więc na pewno warto to wykorzystać, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Waszym zadaniem będzie ułożenie w odpowiedniej kolejności wagonów, na których są literki alfabetu. Gdy to będziecie robić, to lektor powtarzać będzie ich wymowę w języku angielskim, więc róbcie to razem z nim, tym samym ćwicząc sobie alfabet w tym właśnie języku.Nauka dodawania i odejmowania

Ocena gry

Nauka w szkole nie jest zbyt fajna i mało kto ją lubi. Jest to przyczyna obawy przed dostaniem negatywnej oceny, aczkolwiek mimo wszytko edukacja jest bardzo potrzebna i w przyszłości na pewno odegra dużą rolę w naszym życiu, dlatego też zachęcamy Was do zagrania w tę oto grę. Przeniesiecie się tutaj do wirtualnej szkoły, gdzie profesor będzie na tablicy pisał Wam działania matematyczne. Wy zaś za pomocą klawiatury musicie w puste miejsce wpisać wynik. Nie jest to trudne, lecz dajcie z siebie wszystko i starajcie się popełniać jak najmniej błędów.


Nauka dodawania

Ocena gry

Matematyki warto uczyć się już od najmłodszych lat, gdyż jest ona potrzebna każdemu człowiekowi przez całe życie. Nie zawsze jednak jej wkuwanie sprawia przyjemność, lecz dzięki tej grze ma się to okazje zmienić, więc warto wykorzystać tę szansę nauki poprzez zabawę, gdyż taka okazja nie zdarza się często. Na ekranie wyświetlać Wam się będą misie za każdym razem w innej ilości. Waszym zadaniem jest je policzyć i za pomocą myszki wybrać odpowiednią liczbę odpowiadającą misom na ekranie. Do dzieła o powodzenia!


Nauka czytania i pisania

Ocena gry

Ortografia jest jednym z największych problemów wszystkich uczniów. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż bardzo trudno zapamiętać jest jej wszystkie reguły. Nie ma się jednak co poddawać i warto się jej uczyć, gdyż na pewno w późniejszym czasie to zaowocuje. W tej grze na ekranie wyświetlać Wam się będą wyrazy z pustymi okienkami, gdzie Wy musicie wstawić odpowiednie litery. Gdy tego dokonacie, to odsłoni Wam się jedna z części obrazka. Pamiętajcie, aby nie popełniać błędów, gdyż będziecie tracić przez to punkty.


Nauka słówek angielskich

Ocena gry

Nie da się nauczyć języka angielskiego bez znajomości słówek. Dlatego też zachęcamy Was do zagrania w tę oto grę, gdyż Waszym zadaniem będzie odnalezienie takowych wyrazów w rozsypance wielu liter. Po lewej stronie macie zaś obiekty Waszych poszukiwań, a ich zlokalizowanie nie jest wcale takie proste, o czym przekonacie się na własnej skórze. Pamiętajcie również, że każdy kolejny poziom jest coraz trudniejszy. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Nauka angielskiego dla dzieci

Ocena gry

Język angielski jest w życiu bardzo potrzebny i trudno wyobrazić sobie świat bez jego znajomości. W tej grze macie okazję, aby go poćwiczyć, bo jak wiadome, trening czyni mistrza, więc nie zwlekajcie już dłużej i zaczynajcie. Po lewej stronie ekranu pojawią Wam się sylaby, a tuż obok części słów wraz z obrazkami. Musicie tak wszystko do siebie dopasować, aby się zgadzało i początkowo nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu zacznie się to zmieniać, więc dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Nauka angielskiego online

Ocena gry

Są tu jacyś fani Spidermana? Jeśli tak, to mamy coś dla Was. Waszym zadaniem w tej grze będzie pokonanie wroga. Wyrzuci on przed Was litery, które po odpowiednim ułożeniu utworzą słowo. Musicie je rozszyfrować, gdyż to jedyna metoda na odniesienie sukcesu. Dużym utrudnieniem jest fakt, że są one w języku angielskim, w związku z czym musicie wykazać się jego znajomością, a przy okazji macie okazję go poćwiczyć, więc na pewno warto to wykorzystać, biorąc pod uwagę, że dzięki temu łączycie przyjemne z pożytecznym.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 249 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie