Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Uczenie się angielskiego

Ocena gry

Bajka pt. \"Piotruś Pan\" jest Wam zapewne świetnie znana, a w tej grze wraz z jej głównymi bohaterami będziecie się uczyli angielskiego. Na ekranie wyświetli Wam się wielka tabela z wieloma literami, a po prawej stronie słowa, które musicie na niej odnaleźć. Są one oczywiście po angielsku, więc jest to świetna okazja, aby podszkolić się w tej dziedzinie. Warto to wykorzystać, gdyż mało kiedy zdarza się, aby zabawa była połączona z nauką. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Nauka matematyki

Ocena gry

Matematyka to królowa nauk, lecz wielu uczniom sprawia ona wiele problemów, dlatego też ta gra jest specjalnie dla nich. Mówi się, że trening czyni mistrza i jeśli rzeczywiście tak jest, to nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Na ekranie pojawiać Wam się będą różne działania, a Waszym zadaniem jest wskazać, czy wynik danego równania jest prawidłowy czy też nie. Do tego celu posłużą Wam dwa przyciski - \"prawda\" oraz \"fałsz\". Nie zastanawiajcie się zbyt długo, gdyż robicie to na czas, powodzenia!


Pisanie samodzielnie

Ocena gry

Matematyka jest przedmiotem bardzo trudnym i sprawia problemy wielu osobom. Dzięki tej grze macie jednak okazję ją sobie poćwiczyć poprzez zabawę łącząc przyjemne z pożytecznym, co jest na pewno wielką zaletą, więc nie ma co czekać, tylko trzeba zaczynać. Do pomocy macie wirtualnego profesora, który na tablicy pisze Wam działania. Wy zaś za pomocą klawiatury w puste miejsce wpisujecie odpowiedni wynik. Nie powinniście mieć problemu, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu równania stawać się będą coraz trudniejsze.


Pisanie i czytanie

Ocena gry

W poniższej grze macie szansę sprawdzić na ile dobrze umiecie ortografię. Jeśli jednak jest to Wasza pięta achillesowa, to nie martwcie się, gdyż trening czyni mistrza, więc nie ma się co zastanawiać, tylko trzeba zaczynać. Po prawej stronie ekranu pojawiać Wam się będą słowa z pustymi lukami, w które musicie wstawić odpowiednie litery. Gdy już tego dokonacie, to odkryje Was się jedna z części zdjęcia. W ten sposób postępujecie aż do momentu ukończenia gry, lecz pamiętajcie, aby zachowywać reguły ortografii, gdyż tylko tak możecie zdobywać bezcenne punkty.Pisanie i rysowanie

Ocena gry

Każdy sposób na naukę jest dobry pod warunkiem, że działa. Dlatego też nie mogliście lepiej trafić. W tej grze będziecie się uczyć alfabetu łącząc przyjemne z pożytecznym, czyli poprzez zabawę. Waszym zadaniem jest pokolorowanie liter za pomocą pędzla na wszystkie możliwe kolory jakie są dostępne. Macie całkowitą dowolność, więc dajcie się ponieść własnej inwencji twórczej oraz wyobraźni, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Pisanie z komputerem

Ocena gry

Pisanie na klawiaturze to w pewnym sensie sztuka. Jest wiele sekretów i tajników, które pozwalają pisać szybciej, efektowniej i efektywniej. Przeważnie zależy to od ułożenia rąk na klawiaturze, a dzięki tej grze będziecie się tego mogli nauczyć, gdyż grając w nią uczycie się pisania na komputerze. Przez cały czas na ekranie pojawiać Wam się będą liczne podpowiedzi jak ułożyć dłonie i którymi palcami wciskać poszczególne klawisze, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko. Do dzieła i powodzenia!


Pisanie z robotem

Ocena gry

Wydaje Wam się, że pisanie na klawiaturze jest łatwe i umiecie to robić? Ta gra pokaże Wam, że wcale tak nie jest. Jest ona świetną encyklopedią wiedzy na ten temat, a grając w nią macie okazję się o tym przekonać i poznać wszystkie tajniki prawidłowego pisania na komputerze. Pewien robot cały czas będzie podpowiadał Wam jak ułożyć dłonie i którymi palcami wciskać poszczególne klawisze. Bądźcie więc pilnymi uczniami i dajcie z siebie wszystko. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki oraz oczywiście klawiatury.


Pisanie cyfr

Ocena gry

Nauka nieczęsto sprawia przyjemność, lecz dzięki tej grze może się to zmienić, ponieważ poprzez zabawę uczycie się tutaj matematyki. Waszym zadaniem jest za pomocą ołówka połączyć kropki z poszczególnymi cyframi. Musicie robić to po kolei dzięki czemu powstawać będzie rysunek przedstawiający królika. Jest to bardzo proste, więc swoich sił mogą spróbować nawet najmniejsze dzieci, a na pewno im się to spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie!


Pisanie do malowania

Ocena gry

W tej grze posługiwać się będziecie kredką, a Waszym zadaniem będzie narysowanie mostu, którym postacie w grze przemieszczą się na drugą stronę. Nie jest to trudne, bynajmniej na początku, lecz pamiętajcie, że z biegiem czasu każda kolejna plansza stawać się będzie coraz trudniejsza, w związku z czym musicie wykazać się dużą inteligencją i pomysłowością. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sprawdźcie się w nowej roli. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Pisanie piosenek

Ocena gry

Czym byłby świat bez muzyki? Jest ona obecna w życiu każdego człowieka. Napotykamy się na nią na każdym kroku, czy to w telewizji, radiu lub komputerze. Każdy z nas ma swoje ulubione utwory które uwielbia, lecz są i takie których się z różnych powodów nie lubi. W tej grze będziecie mieli okazję za pomocą pianina napisać własny utwór. Dysponujecie tutaj całkowitą dowolnością, więc dajcie się ponieść własnej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a końcowy efekt na pewno będzie ciekawy. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 249 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie