Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Pisanie dla dzieci

Ocena gry

Matematyka jest bardzo trudna, dlatego też warto uczyć się jej od najmłodszych lat. Ta gra jest poświęcona właśnie tym najmniejszym dzieciom i dzięki niej łączycie przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę. Waszym zadaniem jest rozwiązywanie działań matematycznych i za każdym razem pod równaniem macie do wyboru kilka cyfr, w związku z czym musicie wybrać tę odpowiednią, aby po jej uwzględnieniu wszystko się zgadzało. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Pisanie po tablicy

Ocena gry

Jeśli macie problemy z matematyką i chcielibyście się z tym uporać, to bardzo dobrze trafiliście, gdyż ta gra jest właśnie po to, aby Wam pomóc. Do wyboru macie działania gdzie trzeba odejmować, dodawać, mnożyć lub dzielić. To od Was zależy co wybierzecie. Następnie po dokonaniu wyboru zabieracie się za rozwiązywanie, a wyniki wpisujecie za pomocą klawiszy na klawiaturze. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż podobno trening czyni mistrza, a w tym przypadku z pewnością tak jest.


Pisanie na kartce

Ocena gry

W poniższej grze będziecie się uczyć matematyki. Nie zniechęcajcie się jednak już na samym początku, gdyż w tym przypadku przyjemne łączycie z pożytecznym gdyż \"królowej nauk\" uczycie się poprzez zabawę, co jest wielkim atutem, gdyż chyba sami przyznacie, że jest to nieczęste połączenie. Na wirtualnej kartce wyświetlać Wam się będzie działanie, a Wy musicie wybrać jedną z odpowiedzi, które są widoczne po prawej stronie ekranu. Dodatkowo do pomocy macie ołówek, którym możecie sobie pomagać i pisać.


Pisanie na tablicy szkolnej

Ocena gry

Matematyka, to jeden z trudniejszych przedmiotów w szkole. Sprawia ona problemy wielu uczniom, a żeby się jej przeciwstawić trzeba trenować, gdyż to jest źródłem sukcesu. Dlatego też nie czekajcie dłużej i zaczynajcie grę, gdyż dzięki niej łączycie przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę. Wirtualny nauczyciel pisze na tablicy działanie, a Wy musicie w puste miejsce za pomocą klawiatury wpisać odpowiedni wynik. Nie robicie tego na czas, więc nie spieszcie się, gdyż ważniejsze jest abyście podali prawidłowy rezultat.Pisanie na tablicy

Ocena gry

Pisanie na tablicy szkolnej nie jest zbyt przyjemne, gdyż przeważnie wiąże się z dostaniem oceny, a jak to bywa jest ona rodzona w bólach i nie zawsze jest pozytywna. W tej grze jednak nie grozi Wam jedynka, a pisanie na tablicy powinno sprawić Wam przyjemność, gdyż łączycie tutaj przyjemne z pożytecznym ucząc się poprzez zabawę matematyki. Do wyboru macie dodawanie, odejmowanie, mnożenie lub dzielenie. To od Was zależy co wybierzecie. Czas na rozwiązanie działań jest ograniczony, więc postarajcie się przed jego upływem zdobyć jak najwięcej punktów.


Pisanie na klawiaturze

Ocena gry

Nauka mało kiedy sprawia przyjemność, a dzięki tej grze może się to zmienić, gdyż w tym przypadku uczycie się poprzez zabawę. W kierunku farmy, którą się opiekujecie leci rój os, a Wy nie możecie dopuścić, aby dostały się one do Waszej posiadłości. Na owadach widoczne są działania matematyczne, a Wy musicie je rozwiązać. Jest to jedyny sposób aby powstrzymać biało-czarną plagę. Do tego celu posłuży Wam klawiatura, gdyż to właśnie za jej pomocą wpisujecie wynik i zatwierdzacie enterem. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to osa z rozwiązanym działaniem, po prostu zniknie z ekranu.


Ortografia dla dzieci

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w pewną postać, która ma za zadanie zbierać litery tworzące wyraz widoczny na ekranie. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ musicie robić to w odpowiedniej kolejności. Dodatkowo każda kolejna plansza jest coraz trudniejsza i pojawiają się na niej różnorodne przeszkody na które nie możecie dać się złapać, gdyż każdy taki błąd przybliża Was do zakończenia gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Ortografia na wesoło

Ocena gry

Wraz z SpongeBobem Kanciastoportym będziecie się uczyli w tej grze ortografii. Waszym zadaniem będzie zbieranie literek, które utworzą wyraz znajdujący się na dole ekranu. Do tego celu posłużą Wam balony, gdyż litery znajdują się na niebie. Uważajcie zatem na ptaki, ponieważ zetknięcie z nimi niestety spowoduje przebicie jednego z trzech balonów, a do tego nie możecie dopuścić. Pamiętajcie również, aby zbierać tylko potrzebne litery. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze. Do dzieła i powodzenia!


Ortografia Jurek Ogórek

Ocena gry

Ortografia jest problemem wielu uczniów i nie ma się co dziwić, gdyż jest bardzo trudna. Te wszystkie wyjątki itp. sprawiają wiele problemów, lecz podobno trening czyni mistrza i tak jest również w tym przypadku. Przed Wami ortograficzna gra w języku polskim, gdzie musicie w puste miejsca wstawić odpowiednie litery. Za każdym razem po tej czynności odsłoni Wam się pewna część obrazu i w ten sposób musicie postępować do momentu, aż całość będzie gotowa. Jest to świetna zabawa połączona z nauką, a sami przyznacie, że w szkole takie połączenie jest nieczęste.


Wypracowanie

Ocena gry

Przed Wami wyśmienita gra ortograficzna i to w dodatku w języku polskim. Jesteście tutaj malarzem i po lewej stronie ekranu pojawiają Wam się słowa i w puste miejsca musicie wstawić odpowiednie litery. Za każdym razem gdy to zrobicie namalujecie pewną część obrazu i musicie w ten sposób postępować do momentu, aż Wasze arcydzieło zostanie ukończone. Starajcie się popełniać oczywiście jak najmniej błędów, gdyż każdy taki wypadek powoduje utratę cennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym dajcie z siebie wszystko.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 249 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie