Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Nauka ortografi dla dzieci online

Ocena gry

W poniższej grze ortografii będziecie się uczyć w języku angielskim. Na ekranie wyświetlą Wam się sylaby, które musicie dopasować do wyrazu tak, aby powstała nazwa przedmiotu znajdującego się na obrazku. Nie jest to łatwe, lecz dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, gdyż poprzez zabawę również się uczycie i na pewno warto to wykorzystać, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Ortografia online

Ocena gry

Są tu jacyś fani Spidermana? Jeśli tak to mamy coś specjalnie dla nich. W tej grze wcielicie się właśnie w człowieka pająka, a Waszym zadaniem będzie oczywiście pokonanie wroga. Nie jest to jednak takie łatwe, ponieważ wasz nieprzyjaciel wyrzucił litery, które po właściwym ułożeniu utworzą słowo. I właśnie to musicie zrobić, gdyż to jedyny sposób, aby zwyciężyć. Dużym utrudnieniem jest jednak to, że gra jest na czas oraz w języku angielskim. Nie zwlekajcie więc zbyt długo z odpowiedzią, gdyż każda chwila zwłoki przybliża Was niestety do przegranej.


Ortografia dla najmłodszych

Ocena gry

Piotruś Pan to postać z bajki, którą lubi oraz zna chyba każdy. Tym razem Waszym zadaniem będzie na wielkiej planszy z wieloma literami zaznaczyć słowa widoczne po prawej stronie ekranu, które wyrażają charakter tej popularnej bajki. Nie jest to jednak takie proste, gdyż są one w języku angielskim, ale dzięki temu możecie łączyć zabawę z pożytecznym ucząc się ortografii oraz języka obcego. Nie czekajcie, więc ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Ortografia gimnazjum

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra tzw. \"wykreślanka.\" Waszym zadaniem jest odnalezienie na planszy słów, które wyświetlone są po prawej stronie ekranu. Nie jest to takie łatwe, gdyż znajdują się one w otoczeniu wielu innych, w związku z czym wymaga to od Was maksymalnego wytężenia wzroku. Dodatkowo są one w języku angielskim, więc możecie go sobie poćwiczyć. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę, w związku z czym nie czekajcie dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Dyktando dla dzieci

Ocena gry

Bajka \"Kubuś Puchatek\" jest Wam zapewne dobrze znana, a w tej grze wraz z tygryskiem, sową i królikiem uczyć się będziecie angielskiego. Tygrysek ze skrzyni wyjmować będzie litery, które utworzą słowo. Wy zaś musicie wskazać obrazek na którym dana rzecz jest widoczna. Jest to świetna zabawa, a na dodatek połączenie przyjemnego z pożytecznym, dzięki czemu możecie uczyć się poprzez zabawę, więc warto to wykorzystać. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


Ortografia planszowa

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się wielka różowa plansza z wieloma literami. Kolor wskazuje, że jest ona dedykowana dziewczynom i tak rzeczywiście jest. Po lewej stronie widnieć będą słowa, a Waszym zadaniem będzie odnalezienie ich na tej właśnie planszy. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż są one w języku angielskim, aczkolwiek dzięki temu macie szansę podszkolić się w tej dziedzinie i na pewno warto to wykorzystać. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


Świnka peppa literki

Ocena gry

Świnka Peppa, to bajkowa postać, którą na pewno znacie. W tej grze Waszym zadaniem będzie odszukanie gwiazdek, które ukryte są na różnych obrazkach. Nie jest to trudne, gdyż z pomocą przychodzi szkło powiększające, dzięki któremu powinno być o wiele łatwiej. Pamiętajcie jednak, aby nie klikać w puste miejsca na ekranie, gdyż skutkuje to odjęciem punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Nauka literek dla chłopców i dziewczyn

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie Waszym zadaniem będzie odszukanie na obrazku ukrytych liter. Tym razem zdjęcia będą przedstawiały sceny z filmu jaki na pewno znacie, a mowa tutaj o \"Królu Lwie.\" Nie jest to trudne, więc swoich sił mogą spróbować nawet małe dzieci. Do dyspozycji macie szkło powiększające, które znacząco ułatwia zadanie. Pamiętajcie również, że każde kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Literki Myszka Miki

Ocena gry

Myszka Miki, to animowana postać, którą na pewno znacie. W tej grze Waszym zadaniem jest odnalezienie ukrytych literek na obrazku, który przedstawia właśnie tego bohatera wraz ze swoją ukochaną podczas świąt Bożego Narodzenia. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one doskonale zakamuflowane, a na dodatek nie macie do dyspozycji szkła powiększającego jak w innych tego typu grach. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę. Pamiętajcie jednak, że kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie punktów.


Nauka literek dla przedszkolaków

Ocena gry

Dorę na pewno znacie z bajek, a dzięki tej grze znów macie okazję się z nią spotkać. Waszym zadaniem jest odnalezienie ukrytych literek na obrazku, który przedstawią Waszą bohaterkę podczas urodzin. Jest to bardzo łatwe i na pewno dacie sobie radę, gdyż z pomocą przychodzi Wam szkło powiększające, dzięki któremu wszystko staje się prostsze. Pamiętajcie jednak, że każde kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie bezcennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 249 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie