Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Rzymskie literki

Ocena gry

Oglądaliście bajkę pt. \"Gdzie jest Nemo?\" Na pewno tak, a dzięki tej grze znów spotkacie z głównymi bohaterami, gdyż na ekranie wyświetlać Wam się będą różne sceny z tego filmu, a Waszym zadaniem będzie znaleźć na nich ukryte cyfry. Nie jest to łatwe, gdyż co one dobrze zakamuflowane, a na dodatek nie macie do dyspozycji szkła powiększającego jak bywa to w większości tego typu grach. Pamiętajcie również, że kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjęcie bezcennych punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Literki do pisania

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się tabela z wieloma literami. PO lewej stronie podane będą słowa, które musicie znaleźć w tej oto rozsypance. Nie jest to łatwe, gdyż wymaga to od Was wiele sprytu, a na dodatek słowa są w języku angielskim, lecz z drugiej strony dzięki temu możecie potrenować język obcy łącząc przyjemne z pożytecznym, a to w nauce zdarza się nieczęsto, więc warto to wykorzystać. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Literki po polsku

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie na ekranie wyświetlać Wam się będą sceny ze znanych i lubianych bajek Disneya, a Waszym zadaniem będzie odnalezienie na nich ukrytych literek. Nie jest to oczywiście takie łatwe, gdyż są one świetnie zakamuflowane, a na dodatek nie macie do dyspozycji szkła powiększającego, jak to bywa w większości tego typu grach, w związku z czym musicie dodatkowo wytężyć swój wzrok. Nie ma na co czekać, więc zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Literki dla 5 latka

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w postać SpongeBoba Kanciastoportego, którego na pewno znacie z animowanych bajek. Waszym zadaniem będzie zbieranie literek, które utworzą wyraz podany na ekranie. Do tego celu posłużą Wam balony, gdyż literki są umieszczone na niebie. Sterujecie za pomocą strzałek na klawiaturze, lecz wcale nie jest to takie proste, gdyż musicie uważać na ptaki, które mogą doprowadzić do przebicia balonów i zakończenia gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również aby zbierać tylko potrzebne litery.Kilkuliterowe słowa dla dzieci

Ocena gry

Połączenie nauki z zabawą jest dosyć trudne, lecz dzięki tej grze możliwe. Wcielicie się tutaj w postać zwierzątka, które musi poruszać się po labiryncie i zbierać literki tworzące wyrazy. Utrudnieniem jest jednak, to iż są one w języku angielskim, a dodatkowo musicie uważać na inne zwierzaki, gdyż zderzenie z nimi niestety zakończy grę a do tego nie możecie dopuścić, w związku z czym dajcie z siebie wszystko. Pamiętajcie również, że z biegiem czasu plansze stawać się będą coraz trudniejsze, a słowa będą coraz dłuższe.


Literki i cyferki dla dziewczyn

Ocena gry

Przedstawiona gra to kolejna w której musicie znaleźć ukryte literki. Obrazki są głównie dziewczęce i to właśnie im dedykowana jest ta gra. Nie jest to jednak takie łatwe zadanie jak mogło by się Wam wydawać, ponieważ nie dysponujecie szkłem powiększającym w porównaniu do większości innych tego typu gier, w związku z czym musicie dodatkowo wytężyć swój wzrok. Nie martwice się jednak, gdyż na pewno dacie sobie radę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Gra w literki dla dzieci

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, gdzie Waszym zadaniem będzie szukać ukrytych literek na obrazkach. Tym razem do czynienia macie ze scenami z filmu \"Horton Słyszy Ktosia. Do dyspozycji jest szkło powiększające, a z jego pomocą na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pamiętajcie również, że za każde kliknięcie w puste miejsce zostaną Wam odjęte punkty, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Literki bez logowania

Ocena gry

W tej grze zmierzycie się ze spadającymi literkami, a Waszym zadaniem jest niedopuszczenie, aby doleciały one na ziemię. W tym celu musicie klikać ich odpowiedniki na klawiaturze, i gdy to zrobicie to dana literka zniknie z ekranu, a Wy na swoje konto zapiszecie cenne punkty. Niestety, lecz każda inna, która wyląduje na ziemi spowoduje odjęcie punktów, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko, gdyż ta gra sprawi Wam na pewno wiele frajdy, a poza tym jest to świetny trening na nauczenie się szybkiego pisania na komputerze.


Nauka literek dla dzieci

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się zdjęcie stada pingwinów na którym zostały ukryte literki całego alfabetu. Waszym zadaniem będzie rzecz jasna je odnaleźć, co niestety nie jest takie proste, gdyż nie macie tutaj do dyspozycji szkła powiększającego, jak w innych tego typu grach, w związku z czym musicie dodatkowo wytężyć swój wzrok. Na dole ekranu widoczne są wszystkie nieznalezione litery, lecz po każdym odkryciu będą one znikać, dzięki czemu na bieżąco widzicie jakich liter musicie jeszcze szukać.


Literki matematyczne za darmo

Ocena gry

Bajki Disneya są najpopularniejsze na świecie, mają całą rzeszę zwolenników, a dzięki tej grze macie okazję po raz kolejny spotkać się z ich bohaterami. Na ekranie pojawiać się będą różne sceny z filmów, a Waszym zadaniem będzie odnalezienie na nich świetnie ukrytych cyferek. Nie jest to łatwe, lecz z pomocą przychodzi Wam szkło powiększające, dzięki któremu na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pamiętajcie jednak, że każde kliknięcie w puste miejsce spowoduje odjecie punktów, a do tego nie możecie dopuścić.


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 248 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie