Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 262 gier

Ukryte literki

Ocena gry

Pamiętacie bajkę Auta i ich bohaterów? Na pewno tak, a w tej grze Zygzak McQueen oraz Złomek powracają. Pojawią się oni na pewnej scenie z filmu, która wyświetli Wam się na ekranie. Waszym zadaniem będzie odnalezienie na nim ukrytych literek, których szablony widoczne są w dolnej części ekranu. W większości tego typu grach do dyspozycji jest szło powiększające, niestety tutaj takim gadżetem nie dysponujecie, w związku z czym musicie dodatkowo wytężyć swój wzrok, co jest bez wątpienia jednym z utrudnień.


Nauka literek dla najmłodszych

Ocena gry

Znajomość alfabetu to podstawa, której dzieci uczą się już w przedszkolu, w tej grze również alfabet będzie tematem przewodnim, lecz jego wymowy uczyć się będziecie po angielsku łącząc zabawę z pożytecznym, a sami przyznacie, że w nauce to nieczęsto spotykane połączenie, w związku z czym warto je wykorzystać. Waszym zadaniem będzie ułożyć wagony w odpowiedniej kolejności. Za każdym razem lektor będzie powtarzał prawidłową wymowę danej literki, więc Wy róbcie to razem z nim, a na pewno w szkole przyniesie to pożądane efekty.


Literki dla dzieci po polsku

Ocena gry

Ortografia to pięta achillesowa wielu uczniów, przez którą nie jedna jedynka znalazła się w dzienniku. Dzięki tej grze będziecie mogli połączyć przyjemne z pożytecznym i potrenować ten jakże ciężki kawałek chleba. Waszym zadaniem będzie za pomocą myszki wybierać odpowiedni litery dla danego wyrazu. Gdy już tego dokonacie odsłaniać się będzie mała część obrazka, i tak oto z biegiem czasu ujawniać się będzie coraz to większa jego część. Dajcie z siebie wszystko i starajcie się popełniać jak najmniej błędów. Nie robicie tego na czas, więc macie dużo czasu na zastanowienie się.


Litery nauka dla dzieci

Ocena gry

W przedstawionej grze będziecie dopasowywali literki do siebie tak, aby utworzyły one dany wyraz. Nie jest to jednak takie proste, gdyż chodzi tutaj o wyrazy w języku angielskim. Nie ma się jednak co zrażać, gdyż na pewno dacie sobie radę w związku z czym nie czekajcie dłużej i zaczynajcie, gdyż dzięki tej grze możecie połączyć przyjemne z pożytecznym, a sami przyznacie, że to nieczęste połączenie jeśli chodzi o edukację, w związku z czym warto to wykorzystać. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Literki z klawiatury

Ocena gry

Kojarzycie Kung Fu Pande? Na pewno tak, a w tej grze to właśnie ona będzie głównym bohaterem na obrazku, który wyświetli Wam się na monitorze. Waszym zadaniem będzie odszukanie literek alfabetu, które się tam ukryły. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż świetnie się one tam zakamuflowały, a dodatkowo nie macie do dyspozycji szkła powiększającego, jak to bywa w większości tego typu grach. Pamiętajcie również, że kliknięcie w puste miejsce spowoduje utratę punktów, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę, gdyż każdy taki przypadek przybliża Was do końca gry.


Literki online

Ocena gry

Scooby-Doo, to chyba jeden z najbardziej znanych psów na świecie. W bajkach wraz ze swoimi przyjaciółmi zawsze szukali wskazówek, które doprowadzały ich do rozwiązana zagadek, a teraz Wy przejmiecie tę rolę. Waszym zadaniem będzie odszukanie w strasznym pomieszczeniu literek, które utworzą zdanie wskazujące Wam gdzie ukrył się Scoobi. Nie będzie to jednak takie łatwe jak mogło by się wydawać, gdyż w pokoju jest bardzo dużo miejsc, gdzie literki mogły się schować, więc dajcie z siebie wszystko, powodzenia!


Szukanie literek

Ocena gry

Lalkę Barbie na pewno znacie i lubicie, szczególnie jeśli mowa o dziewczynkach, gdyż właśnie głównie dla nich dedykowana jest ta gra. Waszym zadaniem będzie odszukać wielu liter alfabetu, które zostały w bardzo staranny sposób ukryte na zdjęciu, które przedstawia Barbie podczas koncertu. Wydawać by się to mogło łatwe, lecz wcale takie nie jest, a przekonacie się o tym sami. Z pomocą przychodzi jednak szkło powiększające, dzięki czemu na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem.


Literki są wśród nas

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie wyświetli Wam się zdjęcie z papugami, a Waszym zadaniem będzie odszukanie na nim liter. Nie jest jednak to takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one starannie ukryte, co znacząco utrudnia zadanie. Z pomocą przychodzi jednak szkło powiększające, dzięki któremu powinniście dać sobie radę. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, sprawdźcie się w teście na spostrzegawczość. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Literki dla 4 latka

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której pierwszoplanową rolę grają literki. W postaci klocków spadają one z nieba, a Waszym zadaniem jest niedopuszczenie do tego, aby wylądowały one na ziemi. Na każdym kwadraciku widoczna jest literka i musicie kliknąć jej odpowiednik na klawiaturze komputerowej, aby osiągnąć cel. Nie jest to trudne, lecz z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, w związku z czym klocków zacznie spadać coraz więcej i z coraz większą prędkością, więc dajcie z siebie wszystko. Powodzenia!


Literki z komputerem

Ocena gry

W tej grze stoicie na straży miasta i Waszym zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców. Tym razem nie będzie to jednak takie łatwe, ponieważ nieprzyjaciel postanowił zbombardować miasteczko. Oczywiście nie możecie do tego dopuścić. Na każdej bombie napisana jest literka, a wy musicie jej odpowiednik kliknąć na klawiaturze zanim ta doleci do zabudowań. Początkowo nie powinniście mieć problemu, lecz z biegiem czasu to się zmieni. Do wyboru macie trzy poziomy trudności. Do dzieła i powodzenia!


Popularne gry

  • Edukacyjne
  • Matematyka liczenie

    Matematyka liczenie

    Oglądana: 248 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie