Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Ekologiczne 15 gier

Segregowanie rzeczy

Ocena gry

Tym razem pracujecie w sortowni przedmiotów, które musicie dopasować do odpowiednich pojemników za pomocą kolorów. Do tego celu posłuży Wam armata, którą musicie tak wycelować, aby dane rzeczy trafiły tam gdzie powinny. Nie jest to jednak takie łatwe, jak mogło by się wydawać, o czym za chwilę przekonacie się sami. Starajcie się nie popełniać błędów, gdyż każdy przybliża Was do końca gry, a tego na pewno nie chcecie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Segregowanie śmieci

Ocena gry

Segregacja śmieci jest bardzo ważna i przestrzega ją coraz więcej osób, co na pewno bardzo cieszy. W tej grze Waszym zadaniem będzie operowanie dźwigiem, który przenosi różne śmieci do odpowiednich pojemników. Do tego celu posłuży Wam panel widoczny w lewym, dolnym rogu, który za pomocą myszki steruje maszyną w prawo-lewo, jak i podnosi i opuszcza odpady. Jest to bardzo proste, wiec na pewno dobie poradzicie, w związku z czym nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Do dzieła i powodzenia!


Segregacja śmieci dla dzieci

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie segregacja śmieci. Na pewno sprawi Wam to sporą przyjemność, gdyż robocie to wystrzeliwując dane odpady do właściwego pojemnika. Niebieski to papier, zielony plastik, zaś pomarańczowy szkło. Jest to bardzo łatwe, więc każdy na pewno da sobie radę, w związku z czym nie czekajcie i zaczynajcie, gdyż rzadko można łączyć przyjemne z pożytecznym, a dzięki tej grze tak właśnie jest. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Posegreguj śmieci

Ocena gry

Ekologia jest bardzo ważna i każdy powinien jej przestrzegać, a szczególnie jeśli chodzi o segregację odpadów. W tej grze właśnie takie zadanie zostało Wam powierzone. Na ekranie wyświetlać Wam się będą różnorodne odpady, a Wy musicie przyporządkować je do odpowiednich pojemników. Do dyspozycji macie takowy na szkło, papier, odpady spożywcze oraz różnorodne. Jest to dosyć łatwe, więc nawet najmniejsze dzieci mogą spróbować swoich sił. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Ekologiczna gra dla dzieci

Ocena gry

Jesteś ekologiem i twoim zadaniem jest tym razem segregować odpady w tej grze. Masz do wyboru trzy kosze na śmieci w kolorze czerwonym,niebieskim a także żółtym. Po lewej stronie ekranu z grą widzisz kolorowe kwadraciki i musisz wrzucać je do odpowiednich koszy. Przykładowo kwadracik koloru czerwonego musisz wrzucić do czerwonego koszyka i tak dalej. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerową za pomocą którą ustalasz kąt rzutu.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Ekologiczne
 • Ekologiczna gra dla młodzieży

  Ekologiczna gra dla młodzieży

  Oglądana: 409 ocena: 0.00

 • Ekologia dla dzieci

  Ekologia dla dzieci

  Oglądana: 393 ocena: 0.00

 • Segregowanie według koloru

  Segregowanie według koloru

  Oglądana: 379 ocena: 0.00

 • Planszowa gra ekologiczna

  Planszowa gra ekologiczna

  Oglądana: 377 ocena: 0.00

 • Segregowanie ubrań

  Segregowanie ubrań

  Oglądana: 338 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie