Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna darmowe gry dla dzieci online Gaszenie pożaru 32 gier

Zgaś pożar samolotem

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w pilota śmigłowca, a Waszym zadaniem będzie gaszenie pożarów. Zadanie to nie jest proste z ziemi, a co dopiero z powietrza, a dzięki tej grze będziecie mieli okazję cię o tym przekonać. Początkowo nie jest trudno, aczkolwiek z biegiem czasu poziomy trudności wzrosną, więc misje staną się coraz trudniejsze. Każdorazowo zbiornik na linie musicie napełnić w morzu, a potem spuścić jego zawartość w cel. Na pewno dacie sobie radę, więc nie zwlekajcie i zaczynajcie, gdyż płomienie muszą zostać pokonane.


Zgaś pożar helikopterem

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie na filmach widzieliście, jak strażacy gaszą pożar śmigłowcami. Przeważnie dzieje się w tak w miejscach niedostępnych dla jednostek naziemnych. W tej grze zasiądziecie właśnie za sterami helikoptera gaśniczego, a Waszym zadaniem będzie walka z ogniem z powietrza. Za każdym razem musicie pobrać wodę z morza do zbiornika umieszczonego na linie, a następnie spuścić ją nad płomieniami. Takie postępowanie musie wykonywać regularnie, aż do momentu całkowitego zażegnania niebezpieczeństwa.


Pożar lasu

Ocena gry

Strażacy bardzo często zmagają się z pożarami lasów, które regularnie wybuchają z powodu suszy lub podpalenia. Jest to bardzo duże zagrożenie nie tylko dla ludzi, ale również dla zwierząt zamieszkujących te tereny. W tej grze wcielicie się właśnie w rolę strażaków walczących z tym żywiołem. Od samego początku powodzenie akcji będzie zależało od Was, ponieważ to Wy planujecie trasę dojazdu, a następnie gasicie pożar. Pamiętajcie, aby pilnować poziomu wody w zbiorniku, gdyż w każdej chwili może jej zabraknąć.


Gaszenie lasu

Ocena gry

Pożary lasów są niestety bardzo powszechne i nie trudno by tak owy wybuchł. W tej grze wcielacie się w strażaków, którzy zwalczają tego typu nieprzyjemne sytuacje. Początkowo plansze są łatwe, więc na pewno nie sprawią Wam problemu. Potem jednak poziom trudności znacznie wzrośnie, jednak na pewno dacie sobie radę. Waszym zadaniem jest również zaplanowanie trasy przyjazdu oraz pilnowanie, aby w zbiorniku nie zabrakło wody. W razie takiej sytuacji należy ją uzupełnić w pobliskim jeziorku, powodzenia.Gaszenie pożarów 6

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie powstrzymanie płomieni, które chcą się przedostać na drugą stronę terenu przez Was chronionego. Nie możecie oczywiście do tego dopuścić i musicie zrobić wszystko, abyście to Wy byli zwycięzcami tego pojedynku. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze, a strumień wody puszczamy wciskając spację. Początkowo płomieni będzie mało, więc nie powinniście mieć problemów, aczkolwiek z biegiem czasu to się zmieni, gdyż naszych wrogów będzie pojawiało się coraz więcej.


Pożar 2

Ocena gry

Jeśli marzyliście kiedykolwiek o tym, aby zostać strażakiem, to dzięki tej grze macie okazję sprawdzić się w tym bardzo trudnym i odpowiedzialnym zawodzie. Wasze zadanie będzie polegało na zapobiegnięciu przedostania się płomieni na drugą stronę chronionego przez Was terenu. Zadanie z pozoru łatwe wcale takie nie jest, ponieważ początkowo możemy odnieść takie wrażenie, aczkolwiek z biegiem czasu ogni zacznie przybywać, a my będziemy mieli pełne ręce roboty. Sterować będziemy za pomocą strzałek, jak i spacji.


Zgaś pożar

Ocena gry

Bycie strażakiem to bardzo odpowiedzialna i trudna praca. Grając w tę grę przekonacie się o tym na własnej skórze, gdyż Waszym zadaniem będzie ugaszenie płonącego budynku. Z pozoru może wydawać się łatwe, aczkolwiek w rzeczywistości takie nie jest, ponieważ z każdą kolejną planszą poziom trudności będzie wzrastał w związku z czym pracy będziemy mieli coraz więcej. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki, którą naprowadzamy strumień wody w odpowiednie miejsce. Nie zwlekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie!


Interno gaszenie pożaru

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w rolę strażaka i Waszym zadaniem będzie rzecz jasna walka z płonieniami, które pojawiły się w budynkach mieszkalnych. Musicie je okiełznać, aczkolwiek pamiętajcie, aby robić to jak najszybciej, gdyż każda sekunda zwłoki doprowadza do powiększenia ognia, co niestety utrudnia nam sfinalizowanie całej akcji.Początkowe plansze będą dosyć łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności zrośnie, a płomieni będzie pojawiało się coraz więcej. Sterować wężem będziemy za pomocą myszki komputerowej.


Interno meltdown ugaś pożar

Ocena gry

Bycie kierowcą wozu strażackiego to zapewne marzenie wielu z Was, a dzięki tej grze będziecie mogli spróbować swoich sił właśnie w tej roli. Zasiądziecie za kierownicą tej wielkiej ciężarówki, a Waszym zadaniem jest jak najszybsze dojechanie do płonącego budynku. Zanim jednak wyruszycie w trasę musicie uzupełnić zbiornik z woda, a następnie jechać tak ostrożnie, aby wychlapać jej jak najmniej. Sterować będziemy za pomocą strzałek, a gdy już dojedziemy do wyznaczonego celu użyjemy myszki, aby ugasić ogień.


Fite truck heroes

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w kierowcę wozu strażackiego i to na Waszych barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za jak najszybsze dojechanie na miejsce akcji. Zanim to jednak zrobicie, będziecie musieli uzupełnić poziom wody w zbiorniku, a następnie uważać, aby podczas jazdy jej nie wychlapać. Nie będzie to takie proste, ponieważ trasa wiedzie przez wiele wzniesień, a dodatkowo nasza misja jest na czas i musimy byś szybcy, aby nie dopuścić do całkowitego zniszczenia budynku, powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Gaszenie pożaru
 • Zgaś pożar samolotem

  Zgaś pożar samolotem

  Oglądana: 348 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożarów 3

  Gaszenie pożarów 3

  Oglądana: 339 ocena: 0.00

 • Pożar lasu

  Pożar lasu

  Oglądana: 298 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożarów z powietrza

  Gaszenie pożarów z powietrza

  Oglądana: 250 ocena: 0.00

 • Zgaś pożar helikopterem

  Zgaś pożar helikopterem

  Oglądana: 238 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie