Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe darmowe gry dla dzieci online Gormity 15 gier

Gormity online za darmo

Ocena gry

W przedstawionej grze będziecie mieli okazję wcielić się w Gormita, czyli jednego z bohaterów bardzo popularnego serialu. Na samym początku wybierzecie jedną z dwóch postaci, by następnie podjąć się wykonania misji, która swoje miejsce ma na środku oceanu. Jednak nie tylko to jest utrudnieniem, ponieważ wokół Was roi się od wrogów z którymi nie możecie się zderzyć, ponieważ każdy taki incydent przybliża Was do końca, gry, a tego przecież nie chcecie, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko.


Gormity nowa ewolucja

Ocena gry

Lubicie puzzle? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze na ekranie pojawi Wam się rozsypanka, która po ułożeniu stworzy obrazek pokazujący bohaterów serialu pt. \"Gormiti\". Do finiszu jednak daleka droga, gdyż najpierw musicie się uporać ze wszystkimi elementami. Aby nie było Wam zbyt łatwo, to dostępne są trzy poziomy. Na początek i tak radzimy zacząć od tego najprostszego, by z biegiem czasu spróbować swoich sił nawet w tym najtrudniejszym. Nie czekajcie już i zaczynajcie. Do dzieła!


Gormity dla chłopców

Ocena gry

Popularny, animowany serial pt. \"Gormiti\" jest dedykowany szczególnie dla chłopców, gdyż jego fabuła to superbohaterowie ratujący świat. Powinni się oni również odnaleźć w tej grze, aczkolwiek tym razem nikogo nie trzeba będzie zabijać. Na ekranie pojawiać Wam się będą karty z sylwetkami bohaterów, a Waszym zadaniem jest dopasować je w pary. Nie jest to jednak takie łatwe jak mogłoby się wydawać, ponieważ są one odwrócone, aczkolwiek na pewno dacie sobie radę, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie.


Gormity dinozaurów

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra, w której główna rolę odgrywają bohaterowie popularnego serialu pt. \"Gormiti\". Na ekranie pojawią Wam się puzzle z ich udziałem, a Waszym zadaniem jest je oczywiście ułożyć. Sporym urozmaiceniem jest fakt, że dostępne są trzy poziomy trudności, aczkolwiek początkującym radzimy zacząć od tego najłatwiejszego, by ewentualnie potem spróbować swoich sił w trudniejszym przypadku, który wymagać będzie od Was jeszcze większej cierpliwości, aczkolwiek efekt końcowy na pewno to wynagrodzi.Gormity bitwa na wulkanie

Ocena gry

Gormity to bohaterowie bardzo popularnego serialu, których zadaniem jest ratowanie Ziemi. W tej grze również i Wy będziecie mieli takie polecenie, tuż po tym jak wcielicie się w jedną z dwóch postaci dostępnych w grze. Następnie udacie się w otchłań oceanu, aby wypełnić swoją misję. Niestety nie jest ona taka łatwa, ponieważ wokół Was znajduje się wielu Waszych wrogów, których nie możecie dotknąć, ponieważ każdy taki incydent przybliża Was do końca gry, a tego przecież nie chcecie, więc bądźcie czujni i dajcie z siebie wszystko.


Malowanka gormity

Ocena gry

W poniższej grze na ekranie pojawi Wam się postać z bardzo popularnego serialu pt. \"Gormiti\". Jest ona biała, ponieważ to Wy ją musicie ubarwić, gdyż Wasze zadanie to pokolorowanie obrazka. Jest to bardzo proste, więc na pewno nie sprawi Wam to problemów, więc nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Po lewej stronie widoczne są odcienie kredek, których możecie użyć. Jest ich dosyć sporo, więc na pewno wybierzecie coś, co przypadnie Wam do gustu. Malowanie odbywa się całkowicie za pomocą myszki komputerowej.


Gormity niepokonani władcy

Ocena gry

Lubicie Gormity i gry, które ćwiczą pamięć? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was, ponieważ dzięki tej grze udało się połączyć jedno z drugim. Na ekranie pojawią Wam się odwrócone spodem do góry karty. Na każdej z nich widnieją sylwetki bohaterów tego popularnego serialu, a Waszym zadaniem jest odnaleźć pary. Wydawać by się mogło proste, lecz nie do końca takie jest, tym bardziej, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a na ekranie zacznie pojawiać się coraz to więcej kart. Do dzieła i powodzenia!


Gra z gormitami w akcji

Ocena gry

Gormity to superpostacie, które ratują świat przed zagładą. Jeśli oglądaliście serial z ich udziałem to zapewne o tym wiecie, a jeśli nie to dzięki tej grze przekonacie się o tym na własnej skórze, ponieważ wcielicie się tutaj właśnie w Gromita. Na samym początku staniecie jednak przed wyborem, gdyż do dyspozycji macie niebieskiego oraz czerwonego. Gdy już pokonacie ten dylemat, to znajdziecie się w oceanie wraz ze swoimi odwiecznymi wrogami. Waszym zadaniem będzie nie doprowadzić do zderzenia z nimi.


Gra o gormitach online

Ocena gry

Jesteście fanami popularnego serialu pt. \"Gormiti\", który opowiada o superbohaterach ratujących świat? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was. W tej grze na ekranie wyświetlą Wam się puzzle, które oczywiście musicie ułożyć. Do dyspozycji macie trzy poziomy trudności, lecz na początku warto zacząć od tego najłatwiejszego, by później wspinać się kolejno na te coraz trudniejsze. Musicie wykazać się tutaj nie lada cierpliwością, aczkolwiek efekt końcowy na pewno wynagrodzi Wam włożony trud. Powodzenia!


Gormity era całkowitego zaćmienia

Ocena gry

W przedstawionej grze ćwiczyć będziecie swoją pamięć. Spotkacie się tutaj z bohaterami popularnego, animowanego serialu pt. \"Gormiti\", których sylwetki widnieć będą na odwróconych kartach. Wasze zadanie jest bardzo proste. Musicie odszukać pary poszczególnych kart, aczkolwiek pamiętajcie, że z biegiem czasu poziom trudności wzrośnie, a na ekranie kart zacznie pojawiać się coraz więcej, więc bądźcie czujni i wytężcie swoje umysły. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gormity
 • Gra o gormitach online

  Gra o gormitach online

  Oglądana: 304 ocena: 0.00

 • Malowanka gormity

  Malowanka gormity

  Oglądana: 262 ocena: 0.00

 • Gra z gormitami w akcji

  Gra z gormitami w akcji

  Oglądana: 256 ocena: 0.00

 • Rysowanka gormity

  Rysowanka gormity

  Oglądana: 253 ocena: 0.00

 • Gormity bitwa na wulkanie

  Gormity bitwa na wulkanie

  Oglądana: 252 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie