Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe darmowe gry dla dzieci online H2o 23 gier

H2o darmowe

Ocena gry

Na pewno kiedyś oglądaliście serial pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" W poniższej grze wcielicie się w jedną z bohaterek, a Waszym zadaniem będzie uwolnienie z podwodnego labiryntu swoich przyjaciółek, które tam utknęły. Musicie jednak uważać, abyście sami nie padli jego ofiarą, a dodatkowym utrudnieniem jest fakt, że macie tutaj ograniczony czas na zrealizowanie celu, więc musicie się spieszyć. Pamiętajcie jednak, że zbierając napotkane po drodze muszelki zyskujecie cenne sekundy. Do dzieła i powodzenia!


H2o dla dziewczyn

Ocena gry

Serial pt. \"H2O - wystarczy kropla\" jest bardzo popularny i ma zwolenników na całym świecie. W tej grze po raz kolejny spotkacie się z jego bohaterkami, a Waszym zadaniem będzie ułożenie obrazka, który je przedstawia. Wbrew pozorom nie jest to takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ układanka składa się z wielu elementów, których ułożenie wymaga od Was wiele cierpliwości, aczkolwiek efekt końcowy z pewnością wynagrodzi trud, który włożycie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


H2o fishdom

Ocena gry

W poniższej grze Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, na którym widnieją bohaterki popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Jest to bardzo proste, więc na pewno nie będziecie mieli żadnych problemów i dacie sobie radę. Po lewej stronie widoczna jest paleta barw, którą dysponujecie. Kolorów jest bardzo wiele, więc na pewno stworzycie fantastyczną kompozycję, która przypadnie Wam do gustu. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


H2o Emma

Ocena gry

Naturalnym środowiskiem syren jest ocean. Również i w nim mieszkają popularne bohaterki serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla\", gdzie rozgrywa się akcja tej oto gry. Wcielicie się tutaj w jedną z nich, a Waszym zadaniem będzie uwolnienie przyjaciółek, które utknęły w podwodnym labiryncie. Nie jest to jednak takie łatwe, gdyż sami możecie paść jego ofiarą, a dodatkowo na zrealizowanie celu macie ograniczony czas, więc dajcie z siebie wszystko. Pamiętajcie, że zbierając muszelki zyskujecie cenne sekundy.H2o i winx

Ocena gry

Przed Wami kolejna kolorowanka, na której widnieją bohaterki popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla\". Waszym zadaniem jest oczywiście ubarwienie białego obrazka kolorami, które są widoczne po lewej stronie ekranu. Jest to bardzo proste, więc swoich sił mogą spróbować tutaj nawet najmniejsze dzieci, a na pewno sobie poradzą. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, a gra z pewnością Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


H2o hidden odyssey

Ocena gry

\"H2O - wystarczy kropla\", to bardzo popularny serial, który z pewnością znacie, gdyż ma on swoich fanów na całym świecie. W tej grze po raz kolejny macie okazję spotkać się z jego bohaterkami, ponieważ Waszym zadaniem jest ułożenie puzzli, które przedstawiają Cleo, Emme i Rikki. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ układanka składa się z wielu elementów, w związku z czym musicie wykazać się tutaj nie lada cierpliwością, aby osiągnąć swój cel, aczkolwiek na pewno będzie warto.


Gra w syreny h2o dla dzieci

Ocena gry

Kolorowanki, to bardzo popularne gry, a że są łatwe, to swoich sił mogą w nich spróbować nawet najmłodsi. Tym razem na obrazku, który wyświetli Wam się na ekranie pojawią się bohaterki bardzo znanego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla\", który zapewne świetnie znacie, a jeśli nie to teraz macie okazję, aby nadrobić te zaległości. Do dyspozycji jest wiele kolorów widocznych po lewej stronie, więc na pewno uda Wam się stworzyć ciekawą kompozycję. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


H2o uratuj cleo

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielicie się w postać jednej z syren, którą to będziecie pływać po oceanicznym labiryncie. Waszym zadaniem będzie uratować swoją przyjaciółkę, która w nim utknęła. Uważajcie jednaj, aby sami się tam nie zgubić. Dodatkowym utrudnieniem jest fakt iż macie na zrealizowanie celu ograniczoną ilość czasu. Pamiętajcie jednak, że zbierając muszelki możecie zyskać cenne sekundy, więc na pewno warto to robić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


H2o just add water

Ocena gry

W przedstawionej grze po raz kolejny spotkacie się z bohaterkami serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Na ekranie wyświetli Wam się wiele elementów puzzli, które rzecz jasna musicie ułożyć. Nie jest to jednak takie proste, a to wszystko za sprawą ich ilości. Musicie wykazać się tutaj nie lada cierpliwością, aczkolwiek końcowy efekt na pewno wynagrodzi Wam włożony trud. Nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


H2o na dwie osoby

Ocena gry

Jeśli marzyliście kiedykolwiek, aby stać się syrenom i popływać w oceanie, to dzięki tej grze Wasza fantazja może się spełnić, gdyż wcielicie się tutaj w Cleo - jedną z bohaterek popularnego serialu pt. \"H2O - wystarczy kropla.\" Waszym zadaniem będzie uwolnienie przyjaciółek, które utknęły w labiryncie. Nie jest to łatwe do zrealizowania, ponieważ macie na to ograniczony czas. Zbierając jednak muszelki zyskujecie dodatkowe sekundy, więc pamiętajcie o tym. Sterujecie za pomocą myszki komputerowej.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • H2o
 • H2o darmowe

  H2o darmowe

  Oglądana: 508 ocena: 0.00

 • H2o Emma

  H2o Emma

  Oglądana: 365 ocena: 0.00

 • H2o dla dziewczyn

  H2o dla dziewczyn

  Oglądana: 361 ocena: 0.00

 • H2o na dwie osoby

  H2o na dwie osoby

  Oglądana: 339 ocena: 0.00

 • H2o uratuj cleo

  H2o uratuj cleo

  Oglądana: 302 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie