Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Straż pożarna darmowe gry dla dzieci online Helikoptery strażackie 11 gier

Helikoptery policyjne

Ocena gry

W przedstawionej grze wcielacie się w przestępcę, którego zadaniem jest zestrzelenie jak największej ilości śmigłowców policyjnych. Zadanie oczywiście nie jest łatwe, ponieważ z helikopterów również wydobywają się strzały w naszą stronę, a z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, gdyż na ekranie zacznie pojawiać się coraz więcej jednostek powietrznych, więc musicie być bardzo czujni i pamiętajcie, aby nie dać się zabić, gdyż jest to adekwatne z końcem gry. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek, a strzelamy używając myszki.


Helikoptery wojskowe

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w pilota wojskowego śmigłowca, który znalazł się w centrum wojny. Waszym zadaniem będzie niszczenie jednostek naziemnych, jak i powietrznych należących do wroga. Do tego celu posłuży Wam kilka rodzajów rakiet, które obsługujecie klawiszami Z, X oraz C. Maszyną steruje się zaś za pomocą strzałek na klawiaturze. O ile początkowo wydaje się to łatwe, o tyle w późniejszej fazie wrogich celów strzelających do Was zacznie przybywać, więc gra stanie się coraz bardziej zaawansowana.


Strażak i helikopter

Ocena gry

W tej grze jesteście świadkami pożaru na wodze, którego ugaszenie jest możliwe tylko i wyłącznie za pomocą śmigłowca. Za jego sterami zasiądziecie właśnie Wy, a Waszym zadaniem będzie uzupełnianie zbiornika z wodą umieszczonego na linie poprzez jego zanurzanie w wodzie, a następnie zrzucenie zawartości nad epicentrum pożaru. W ten sposób musicie postępować każdorazowo, aż do momentu zażegnania niebezpieczeństwa, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż ogień nie może z Wami wygrać.


Gaszenie pożaru śmigłowcem

Ocena gry

Tym razem zasiądziecie za sterami śmigłowca straży pożarnej, a Waszym zadaniem będzie walka z ogniem z powietrza. Jest to bardo odpowiedzialne, jak i trudne zadanie. Od samego początku wszystko zależy od Was. Musicie napełnić zbiornik z wodą zanurzając go w morzu, a następnie wylać wodę nad płomieniami. Postępować w ten sposób musicie aż do momenty całkowitego zażegnania niebezpieczeństwa. Początkowo nie powinniście mieć problemów, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności będzie wzrastał, powodzenia!Gaszenie pożaru z powietrza helikopterem

Ocena gry

Tym razem pożar wybuchł w miejscu niedostępnym dla wozów strażackich. W tym celu go walki z nim użyjecie śmigłowca za którego sterami zasiądziecie. Nie jest to jednak takie proste, ponieważ ilość wody w zbiorniku jest ograniczona, w związku z czym każdorazowo musicie je uzupełniać zanurzając zbiornik w wodzie. Uważajcie jednak, aby podczas wykonywania tej czynności nie zatopić helikoptera. Początkowo powinniście dać sobie radę, aczkolwiek z biegiem czasu poziom trudności będzie znacząco wzrastał.


Gaszenie pożaru domu helikopterem

Ocena gry

Pilotowanie śmigłowca to nie jest takie łatwe zadanie, a co dopiero, gdy dochodzi to tego gaszenie pożaru. Właśnie takiemu zadaniu musicie sprostać w tej grze, w związku z czym nie możecie się poddawać. Powodzenie misji od samego początku zależy od Was, ponieważ za każdym razem musicie uzupełnić poziom wody w zbiorniku na linie poprzez zanurzenie go w morzu. Pamiętajcie jednak, że zbyt bliskie zejście do lustra wody może spowodować zatopienie maszyny. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Ugaś pożar helikopterem

Ocena gry

Pożary często wybuchają w miejscach, gdzie wozy strażackie nie mają szansy dojechać. W takich sytuacjach z pomocą przychodzą śmigłowce, które są wstanie dotrzeć niemal wszędzie. I właśnie o tym jest ta gra. Zasiądziecie za sterami helikoptera, a Waszym zadaniem będzie walka z ogniem z powietrza. Bez wątpienia jest to trudne, aczkolwiek ta praca wymaga poświęcenia i determinacji, w związku z czym musicie być gotowi na każdą sytuację. Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą strzałek na klawiaturze.


Gaszenie pożaru budynku helikopterem

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie widzieliście na filmach, jak strażacy walczą z ogniem z powietrza, gasząc pożary za pomocą śmigłowców. Jeśli zastanawialiście się kiedyś jak to jest, to dzięki tej grze będziecie mieli szansę przekonać się o tym na własnej skórze. Bez wątpienia jest to świetny i realistyczny symulator, a najlepszym tego dowodem jest to, że zbiorniki samodzielnie musimy uzupełnić podlatując nad lustro wody. Pamiętajcie jednak aby nie zrobić tego zbyt blisko, ponieważ może zakończyć się to zatopieniem maszyny.


Śmigłowiec strażacki

Ocena gry

Waszym zadaniem w tej grze będzie pilotowanie śmigłowca straży wybrzeża, która ratuje ludzi potrzebujących pomocy na morzu. Bardzo trudne jest utrzymanie maszyny na obranym kursie i wysokości, a zbyt niskie podejście do lustra wody niestety zakończy Waszą grę, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę. Pamiętajcie również, że z czasem zadania stają się coraz trudniejsze, lecz ta praca przecież wymaga poświeceń i wytrwałości, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej i zaczynajcie, gdyż wiele rozbitków czeka na Waszą pomoc.


Helikoptery ratunkowe

Ocena gry

Na pewno niejednokrotnie zastanawialiście się jak to jest pilotować śmigłowiec. Grając w tę grę przekonacie się o tym na własnej skórze, ale uwierzcie, że nie jest to łatwe zadanie. Waszym celem będzie ratowanie ludzi topiących się w morzu. Bardzo dużym utrudnieniem jest utrzymanie helikoptera na wybranym kursie, a zbyt bliskie podejście do lustra wody może spowodować zalanie śmigłowca, co skutkuje niestety zakończeniem gry. Sterowanie odbywa się za pomocą strzałek, a linę pomocniczą spuszczamy i wciągamy klawiszami Q oraz E.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Helikoptery strażackie
 • Gaszenie pożaru śmigłowcem

  Gaszenie pożaru śmigłowcem

  Oglądana: 416 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożaru z powietrza helikopterem

  Gaszenie pożaru z powietrza helikopterem

  Oglądana: 412 ocena: 0.00

 • Helikoptery wojskowe

  Helikoptery wojskowe

  Oglądana: 367 ocena: 0.00

 • Strażak i helikopter

  Strażak i helikopter

  Oglądana: 357 ocena: 0.00

 • Gaszenie pożaru domu helikopterem

  Gaszenie pożaru domu helikopterem

  Oglądana: 353 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie