Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Praca darmowe gry dla dzieci online Hydraulik 15 gier

Hydraulik 2

Ocena gry

Przed tobą już druga wersja gry hydraulik. Oprócz tej gry można spotkać także hydraulik 1,3,4 a także 5. Jednak druga wersja, czyli ta w którą teraz będziemy grali jest najlepsza, ponieważ tutaj nie budujemy rurociągu, lecz go uszczelniamy. Musisz zobaczyć i dobrze się przyjrzeć w miejsca, gdzie przecieka rurociągi tak właśnie strzelać specjalnymi łatkami aby zatkać dziury tak aby nie leciała z nich woda. Do uszczelniania potrzebujesz tylko myszki komputerowej.


Hydraulika online

Ocena gry

Hydraulika online to gra w której jesteśmy hydraulikiem i naszym zadaniem tym razem nie jest budować rurociągu, lecz musimy go naprawić, ponieważ przecieka w wielu miejscach. Aby uszczelnić rurociąg musisz w miejsca, gdzie tylko przecieka strzelać specjalnymi łatkami do uszczelniania.Do grania potrzebujesz tylko myszki.


Bob Budowniczy hydraulik

Ocena gry

Tym razem pora wcielić się w Boba Budowniczego, które już niemalże każdy z Was pewnie kojarzy z bajki Bob Budowniczy, którą pewnie ogląda na bieżąco. Przejdźmy jednak do zasad gry. W grze musimy w każdej z plansz naprawić a właściwie to zbudować rurociąg w różnych pokojach w domu. Masz pod ręką gotowe elementy i to właśnie z nich musisz zbudować wodociąg. Graj używając w tym celu tylko myszki komputerowej.


Budowanie wodociągu

Ocena gry

Budowanie wodociągu to fantastyczka gra z serii gry budowanie wodociągu w której to grze będziemy musieli zbudować zaczynają od podstaw czyli praktycznie można powiedzieć że zaczynając od zera wodociąg. W grze masz gotowe elementy do budowania wodociągu, wiec wystarczy że tylko dobrze ułożysz z nich rurociąg. Do układania potrzebujesz myszki komputerowej, która jest niezbędna do budowania z rur wodociągu.Naprawianie rur

Ocena gry

Wodociąg który jest zbudowany z rur zaczął przeciekać i leci z dziur woda. Twoim zadaniem jest wcielić się w zawodowego hydraulika właśnie w tej grze i musisz zabrać się za naprawianie rur i oczywiście uszczelnić cały rurociąg. Nie jest to bardzo trudne, ponieważ aby uszczelnić rurociąg należy strzelać łatkami w miejsca z których cieknie woda. Do naprawiani rurociągu potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Układanie rurociągów

Ocena gry

Czekan na ciebie w tej grze zabawa w hydraulika a dokładnie musisz się zająć przygotowaniem od początku czyli od podstaw rurociągu. Krótko mówiąc musisz zacząć od zera budować rurociąg z gotowych elementów w grze. Dostajesz na zmianę losowe części rur i to właśnie z nich musisz przygotować i zbudować rurociąg. Do układania rurociągu potrzebujesz tylko wyłącznie myszkę komputerową.


Budowanie rurociągu

Ocena gry

Budowanie rurociągu to kolejna gra z serii gry budowanie rurociągu w której to grze jak już się pewnie domyśliliście po samej nazwie gry co będziemy robić w tej grze, ponieważ nazwa gry mówi sama za siebie. Naszym zadaniem będzie zbudować rurociąg z rur, które mamy dostępne w grze. Rury czyli materiały z których będziemy musieli zbudować rurociąg pojawiają się na zmianę to znaczy że nigdy nie wiesz jaką dostaniesz następną rurę do układania i jakiego ona będzie kształtu.Dlatego też musisz przemyśleć każdy swój ruch nawet kilkakrotnie. Do układania rurociągu i budowania do z gotowych elementów będziesz potrzebował tylko myszki.


Szalony hydraulik

Ocena gry

Jesteśmy tym razem szalonym hydraulikiem.Skąd od razu określenie szalony? Wzięło się od szybkości pracy, ponieważ właśnie w tej grze musisz bardzo szybko pracować układając wodociąg z rur, dlatego gra nazywa się też szalony hydraulik.W tej grze spotkasz wiele plansz w których będziesz oczywiście układał rury.Do układania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej.


Budowanie rur

Ocena gry

Budowanie rur to gra w której zajmiesz się budowanie wodociągu z rur. Rury z których będziesz budował wodociąg pojawiają się losowo. Oznacza to że nie wiesz jaka rura w jakim kształcie pojawi się następna, dlatego tez powinieneś przemyśleć kilka razy każdy swój ruch, który tylko wykonasz, ponieważ nie będziesz mógł potem go już cofnąć.Układaj myszką komputerową rury bawiąc się w hydraulika.


Układanie rur dla dzieci

Ocena gry

W tej grze grając będziemy układali rury.Zabawimy się w hydraulika i naszym zadaniem będzie ułożyć od podstaw nowy wodociąg, który po pierwsze będzie szczelny i będzie połączony z dwoma punktami.Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej, która jest niezbędna do układania rur.Postaraj się wykonać to w jak najkrótszym czasie, ponieważ pamiętaj że czeka na ciebie kilka plansz.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Hydraulik
 • Symulator hydraulika

  Symulator hydraulika

  Oglądana: 849 ocena: 0.00

 • Układanie rurociągów

  Układanie rurociągów

  Oglądana: 460 ocena: 0.00

 • Budowanie rurociągu

  Budowanie rurociągu

  Oglądana: 440 ocena: 0.00

 • Budowanie rur

  Budowanie rur

  Oglądana: 401 ocena: 0.00

 • Chomik hydraulik

  Chomik hydraulik

  Oglądana: 386 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie