Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Dla dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Kąpanie i mycie 5 gier

Zmywanie talerzy

Ocena gry

Kazda Pani Domu ma swoje zajęcia, które musi wykonywać. Jednym z nich jest na przykład mycie naczyn. Niektóre to uwielbiaja drugie natomiast niekoniecznie. W tej grze masz za zadanie pozmywać. Kliknij \"PLAY\". Gra podzielona jest na poziomy. W pierwszym do zmycia masz dwa talerze, w drugim trzy, w czwartym pięć. Z każdym poziomem ilość naczyń, które trzeba umyć wzrasta. W lewym dolnym rogu znajduje się licznik zmytych talerzy. Im więcej tym lepiej. Gra prowadzona jest na czas. Gierka sterowana jest mysza.


Myjnia samochodowa

Ocena gry

Samochód jest bardzo użytecznym wynalazkiem, ale by nadal cieszył oko tak jak w dniu zakupu trzeba o niego dbać. W tej grze wcielisz się w osobę odpowiedzialną za umycie drogiego, sportowego samochodu. Kliknij \"PLAY\". Po lewej stronie masz narzędzia potrzebne do wykonania zadania. Najpierw należy zmoczyć samochód. Następnie zanurz szczotke w detergencie i natrzyj nią samochód. Potem musisz wszystko spłukać. Na koniec pozostało ci wytarcie. Samochód cały lśni i wygląda jak z salonu. Gra sterowana myszą.


Salon piękności

Ocena gry

Stwórz idealną dziewczyne. Graj jako kosmetyczka, stylistka i makijażystka w jednym. Zajmij się pielęgnacją twarzy nastolatki z tradzikiem. Musisz ją umyć, nałożyć maseczke, a potem tonik i krem. Następnie zajmij się makijażem dziewczyny.Spraw by wyglądała jak księżniczka. Później wybierz jej wlosy i biżuterie. Masz duży wybór. Pozostała ci sukienka. Dobierz ją do własnego gustu. Po wykonaniu tych wszystkich czynności dziewczyna jest gotowa na bal. Gra idealna dla mlodych i kreatywnych dziewczyn.


Salon urody

Ocena gry

Gra, w której musimy wykonać wyjątkowy makijaż, na specjalną okazje nastolatce,która ma problemy z cerą. Rozrywka dla tych z was, które kochają kosmetyki, makijaż i upiększanie urody. Jeżeli masz ochotę na eksperymenty ta gra jest idealna dla Ciebie. Sprawi Ci dużą frajde, ale i nauczy jak pielęgnować cere trądzikową oraz jaki makijaż pomoże zamaskować wypryski. Jeżeli chcesz zagrać kliknij Play. Z obu stron ekranu znajdują się narzędzia potrzebne do nałożenia maseczki, prysznic, zatrzyki, pęseta itp.Mycie naczyć

Ocena gry

Po każdym posiłku w kuchni zalegają naczynia, które oczywiście trzeba pozmywać. Jeżeli zmywarkę to nie musimy się o to martwić a co zrobić jeżeli nie mamy zmywarki? Musimy oczywiście brudne naczynia pozmywać tradycyjnie pod bieżącą wodą. Twoim zadaniem właśnie w tej grze będzie zmywać brudne naczynia, które uzbierały się po całym dniu. Wymyj wszystkie naczynia w jak najkrótszym czasie gry.Do mycia zabrudzonych naczyń używaj tylko myszki komputerowej.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kąpanie i mycie
 • Salon piękności

  Salon piękności

  Oglądana: 264 ocena: 0.00

 • Salon urody

  Salon urody

  Oglądana: 231 ocena: 0.00

 • Myjnia samochodowa

  Myjnia samochodowa

  Oglądana: 223 ocena: 0.00

 • Mycie naczyć

  Mycie naczyć

  Oglądana: 210 ocena: 0.00

 • Zmywanie talerzy

  Zmywanie talerzy

  Oglądana: 183 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie