Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Kierowanie 117 gier

Kierowca zimowego autobusu

Ocena gry

Kierowca autobusu to bardzo odpowiedzialny zawód, ponieważ za każdym razem przewozisz na podkładzie wiele ludzi. Tym razem grając w symulator jazdy autobusem będziesz miał możliwość zobaczyć jak to tak na prawdę jest czyli jak wygląda jazda takim autobusem z ludźmi. Jazda busem po mieście będzie również dla Ciebie przygotowaniem przed zimową jazdą, ponieważ opony w autobusie już są zimowe ze względu na opady śniegu, które niebawem mają się pojawić. Przygotuj się dobrze do zimowej jazdy, która już niebawem nastąpi jak tylko spadnie pierwszy śnieg. Do grania potrzebne ci będą tylko wyłącznie strzałki, które są niezbędne do tej gry. Powodzenia !


Kierowanie wojskami rzymskimi

Ocena gry

Tym razem będziemy zarządzali a wręcz kierowali wojskami, które bronią Rzymski zamek. Twoim zadaniem jest dokupować wojskowych i tak je ustawiać na murach zamku aby strzelały jak najcelniej i zabijały przeciwników, które tylko chcą się zbliżyć do twojego zamku i go zniszczyć. Nie poddawaj się ! Pamiętaj aby zawsze walczyć do końca. Jednak przed umiejscowieniem zakupionego żołnierza musisz to bardzo dobrze przemyśleć gdzie go postawić, ponieważ nie będziesz mógł tego potem już cofnąć. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie myszki komputerowej, która jest niezbędna w tej grze. Postaraj się zbudować jak największą armię, która zniszczy przeciwników.


Kierowca zimowej policji

Ocena gry

Zima już niebawem nadejdzie, więc najwyższa pora aby poćwiczyć jazdę samochodem policyjnym przed zimą. Na ulicach miasta w którym będziesz jeździł autem policyjnym nie ma jeszcze śniegu, wiec musisz dobrze poćwiczyć aby zapamiętać rozkład miasta czyli gdzie są mniej więcej jakie drogi. Podczas ćwiczeń będzie wykonywał normalnie zadania tak jak na prawdziwej akcji policyjnej. Do kierowania potrzebujesz strzałek.


Kierowca 18 kołowca

Ocena gry

Widzieliście kiedyś ciężarówkę o tylu kołach? Dzięki tej grze będziecie mieli taką możliwość. Ba! Nawet zasiądziecie za jej sterami, a zadaniem będzie przewiezienie wielkich bali drewna do celu. Nie jest to jednak taka prosta robota, gdyż droga pełna jest przeszkód i licznych wzniesień, na których w bardzo prosty sposób możemy pogubić ładunek, a do tego nie możemy dopuścić za wszelką cenę. Nie zwlekaj wiec ani chwili dłużej i zobacz jak poradzisz sobie za sterami tej potężnej maszyny, powodzenia!Sterowanie tramwajem

Ocena gry

Oglądaliście kiedyś film pt. \"Powrót do Przyszłości\", na pewno większość z Was tak, więc zapewne kojarzycie scenę ostatniej części kiedy to główni bohaterowie muszą rozpędzić auto do wyznaczonej prędkości, aby ten znów przeniósł się do przeszłości. Do tego celu muszą użyć lokomotywy, którą pchają popularnego i kultowego już DeLoreana. Nie będzie to jednak takie proste, gdyż na torach czeka wiele przeszkód i wzniesień co utrudnia rozwinięcie potrzebnej prędkości. Bohaterom z filmu się jednak udało, a czy uda się Tobie? Przekonaj się sam!


Sterowanie myszką dla dzieci

Ocena gry

Oto przed Wami bardzo prosta gra dla dzieci. Zadanie jest łatwe. Musimy najeżdżać myszką na kolorowe bańki mydlane. U góry ekranu cały czas pokazuje nam się na jakim kolorze musimy się w danej chwili skupić. Jeśli uda nam się naprowadzić myszkę na każdą np. niebieską, to ten kolor nam zniknie i będziemy mogli przejść do kolejnego. Jedynym utrudnieniem jest mydło, ponieważ gdy na nie najedziemy baniek mydlanych przybędzie, przez co nasz czas gry wydłuży się. Sterowanie odbywa się poprzez myszkę, powodzenia!


Kierowca w Nowym Jorku

Ocena gry

Lubicie jeździć autem? Jeśli tak, to dobrze trafiliście, gdyż ta gra jest właśnie dla Was. Waszym zadaniem będzie sterowanie sportowym samochodem świetnie nam znanej i popularnej marki, jaką bez wątpienia jet Porsche. Kierowanie będzie odbywało się za pomocą strzałek na klawiaturze i to właśnie za ich pośrednictwem musimy wykonywać różnorodne polecenia, jak np. zaparkowanie w wyznaczonym miejscu. Uważajcie jednak na pieszych, inne auta lub budynki, gdyż kontakt z nimi niestety zakończy naszą przejażdżkę.


Kierowca straży miejskiej

Ocena gry

Praca policjanta jest bardzo trudna i wymagająca, a dzięki tej grze będziecie mogli się o tym przekonać na własnej skórze. Waszym zadaniem będzie ściganie złodziei rozrabiających w mieście. Czynność tę będziecie mogli wykonać w biegu, lecz na pewno o wiele łatwiej, jest jechać autem, więc skorzystajcie z tej możliwości. Nie będzie to jednak proste, gdyż napotkamy na swojej drodze wiele przeszkód. Sterowanie odbywa się poprzez strzałki na klawiaturze. Nie zwlekaj już ani chwili dłużej i zostań stróżem prawa!


Kierowca osiemnasto kołowca

Ocena gry

Tym razem wcielimy się w kierowcę ciężarówki z bardzo dużą ilością kół. Naszym zadaniem będzie przewiezienie wielkich bali drewna do mety. Nie jest to jednak takie proste, gdyż na przeszkodzie staje nam nierówna droga pełna przeszkód, na której w bardzo łatwy sposób możemy zgubić ładunek, a do tego przecież dopuścić nie możemy oraz to, że nasza misja jest na czas. Pamiętajmy jednak, że mimo wszystko prędkość nie jest naszym sprzymierzeńcem, więc nie przesadzajmy z nią. Sterujemy strzałkami, powodzenia!


Kierowanie ruchem tramwajów

Ocena gry

W tej grze czeka na nas ciążyło bardzo odpowiedzialne zadanie jakim jest sterowanie ruchem pociągów. Przed wyruszeniem lokomotywy, będziemy musieli dokładnie przeanalizować trasę i tak ułożyć tory, aby ciuchcia dojechała do celu. Pamiętajmy, że to od nas zależy, czy pasażerowie będą zadowoleni z podróży, więc starajmy się wykonać swoją pracę jak najlepiej tylko potrafimy. Początkowo gra będzie łatwa, lecz z biegiem czasu tory będą coraz bardziej skomplikowane i zawiłe. Sterujemy myszką, a na zwrotnice klikamy lewym jej przyciskiem.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Popularne gry

 • Kierowanie
 • Jazda ciągnikiem po farmie

  Jazda ciągnikiem po farmie

  Oglądana: 722 ocena: 0.00

 • Jazda traktorem

  Jazda traktorem

  Oglądana: 502 ocena: 0.00

 • Traktor Rolniczy

  Traktor Rolniczy

  Oglądana: 467 ocena: 0.00

 • Jazda ciągnikiem po polu

  Jazda ciągnikiem po polu

  Oglądana: 346 ocena: 0.00

 • Szalona jazda na motorach

  Szalona jazda na motorach

  Oglądana: 343 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie