Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Kombajny 25 gier

Najnowsza gra kombajn

Ocena gry

Zagraj w najnowszą grę z kombajnami w której to grze będziesz kierował kombajnem i do twoich obowiązków będzie należało aby w jak najkrótszym czasie gry dotrze do mety a także w drodze do mety musisz niszczyć wszystkie przedmioty które tylko spotkasz. Najczęściej są to jednak samochody po których musisz po prostu przejechać aby je zniszczyć. Postaraj się dotrze do mety w jak najkrótszym czasie gry. Do gra używaj tylko wyłącznie strzałek.


Kombajny na komputerze za darmo

Ocena gry

Szalona jazda po nierównościach czeka na ciebie właśnie w tej grze. Twoim zadaniem jest oczywiście wcielić się w kierowcę kombajnu i wyruszyć w trasę. Jadą wyznaczoną drogą musisz niszczyć wszystko to spotkasz w drodze do mety czyli samochody i inne przedmioty.Aby zniszczyć dany przedmiot musisz po nim przejechać. Uważaj także na dosyć stromych podjazdach tak aby nie przewrócić kombajnu podczas jazdy.Do grania używaj tylko wyłącznie strzałek.


Kombajn kosi pole

Ocena gry

Kombajn kosi pole to kolejna darmowa gra z serii gry kombajny w której to grze twoim zadaniem jest zasiąść za kierownicą kombajnu i dotrze do domu jadą przez leśną drogę, ponieważ kosiłeś pole i nie masz zbyt dużo paliwa, dlatego też wracasz przez las na skróty. Omijaj drzewa i dotrzyj do domu w jak najkrótszym czasie gry. Do jazdy maszyną potrzebujesz tylko strzałek.


Kombajn do kukurydzy

Ocena gry

Sprawdź się jaki z ciebie jest tak na prawdę kierowca i pokaż swoje umiejętności jazdy kombajnem. Tym razem musisz jechać bardzo trudną trasą na której nie brakuje przeszkód.Tym razem przeszkodami do pokonania są drzewa, które musisz dosłownie ominąć tak aby w nie nie uderzyć. Jak uderzysz to znacznie uszkodzisz swój kombajn.Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.Kombajn dla czterolatka

Ocena gry

Jest to gra w której twoim zadaniem jest wcielić się w operatora kombajnu czyli potocznie mówić w kierowcę i tym razem będziemy jeździli kombajnem po trasie na której nie brakuje przeszkód. Oczywiście przeszkodami są drzewa, które musisz ominąć. Uważaj aby nie uderzyć zbyt wiele razy w drzewa, ponieważ wtedy rozwalisz kombajn. Kieruj używając w tym celu tylko wyłącznie strzałek.


Kombajn co kosi drzewa

Ocena gry

Akcja gry rozgrywa się w lesie. Dokładnie jedziesz kombajnem przez las i musisz omijać drzewa. Możesz oczywiście uderzyć kilka razy w drzewa, ponieważ jak wiadomo nikt nie jeździ idealnie i raz na jakiś czas trzeba uderzyć. W grze masz wskaźnik uszkodzenia, który pokazuje w jakim stanie jest twój pojazd. Postaraj się zadbać o jego stan tak aby zbytnio go nie rozwalić.Kieruj strzałkami i omijaj drzewa, które spotkasz w drodze do mety.


Kombajn koszenie w polu

Ocena gry

Kombajn koszenie w polu to gra w której wcielasz się w kierowcę kombajnu czyli rolnika i twoim głównym zadaniem w tej grze jest dotrzeć do pola, które znajduje się za lasem. Jednak aby tam dotrzeć to musisz przejechać przez las w którym to lesie droga nie jest za dobra, ponieważ po drodze musisz omijać drzewa. Do grania potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek którymi kierujesz w tej grze.


Kombajn kosi kukurydze

Ocena gry

Zasiądź za kierownicą kombajnu i zacznij grać. W tej grze twoim zadaniem jest skosić kukurydzę, jednak na początku musisz przejechać przed drogę leśna, która prowadzi właśnie na pole na którym rośnie kukurydza. Podczas jazdy leśną drogą używaj na drzewa aby nie uderzyć w nie, ponieważ wtedy twój kombajn się niszczy.Do grania używaj tylko strzałek.


Kombajn na polu

Ocena gry

Kombajn na polu to gra w której jesteśmy kierowcą kombajnu i jeździmy po polu.Nagle dla większej adrenaliny wjechaliśmy kombajnem do lasu i tam musimy też oczywiście jechać i w drodze do mety omijać wszystkie drzewa, które stoją nam na drodze. Uważaj aby nie uderzyć w drzewo, ponieważ za każde uderzenie psuje Ci się traktor.Do jazdy traktorem używasz tylko wyłącznie strzałek.


Kombajn w polu

Ocena gry

Jedź kombajnem i postaraj się w jak najkrótszym czasie dotrzeć na pole, które znajduje się za lasem. Musisz jadą omijać drzewa, które znajdują się nieopodal drogi.Nie jest to najłatwiejsze zadanie ale taki kierowca jak ty na pewno da sobie z tym radę.Do szalonej jazdy potrzebujesz tylko wyłącznie strzałek.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Kombajny
 • Kombajny online

  Kombajny online

  Oglądana: 26228 ocena: 10.00

 • Symulator kombajnu

  Symulator kombajnu

  Oglądana: 13751 ocena: 6.00

 • Kombajn dla dzieci

  Kombajn dla dzieci

  Oglądana: 12669 ocena: 10.00

 • Kombajn bizon

  Kombajn bizon

  Oglądana: 11067 ocena: 9.50

 • Praca w polu kombajnem

  Praca w polu kombajnem

  Oglądana: 7828 ocena: 10.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie