Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Samochodziki darmowe gry dla dzieci online Koparki 24 gier

Nauka jazdy koparką

Ocena gry

Tym razem zasiadasz za kierownicą koparki na placu budowy i będziesz się uczył jeździć.Twoim głównym zadaniem w tej grze jak już pewnie domyślasz się po jej nazwie jest nauczenie się jeździć koparką poprzez parkowania jej w specjalnie wyznaczonym miejscu. Postaraj się zaparkować koparkę na parkingu w jak najkrótszym czasie gry. Do kierowania koparki używaj tylko strzałek.


Kopara dla dzieci

Ocena gry

Kopara dla dzieci to gra w której będziemy kierować koparką.Twoim zdaniem jest koparką pokonać w tej grze wiele przeszkód w grze takich jak strome podjazdy i wiele innych, które ujrzysz w tej grze. Postaraj się pokonać trasę z przeszkodami w grze w jak najkrótszym czasie gry i oczywiście możesz pomagać sobie łychą, która znajduje się z tyłu koparki.Szczególnie w momencie jechania pod strome góry łycha będzie niezastąpiona. Do poruszania koparką używaj tylko strzałek a do ruszania łychą klawiszy W,A,S,D.


Koparka wydobywani złota

Ocena gry

Pracujesz jako operator główny koparki na gąsienicach i twoim zadaniem jest wydobywać tym razem złoto z ziemi. Jak widzisz na ekranie gry w ziemi jest bardzo wiele złota a także kamieni. Musisz jednak skupić się bardziej na wydobywaniu złota niż kamienie, ponieważ złoto jest o wiele lepiej płatne niż kamienie. Oczywiście jeżeli przypadkowy wydobędziesz kamień to nic się nie dzieje, oczywiście dostanie również punkty ale znacznie mniej niż za złoto. Dlatego lepiej nie wydobywać kamieni, ponieważ bardzo długo z tym schodzi.Do gry użyj tylko myszki.


Oczyszczanie dna koparką

Ocena gry

Dno łowiska zostało znacznie mocno zanieczyszczone i właśnie w tej grze twoim zadaniem jest oczyścić to dno używając w tym celu koparki. Zasiądź za sterami koparki i postaraj się wydobyć z wody jak najwięcej śmieci. Oczywiście pamiętaj aby nie wydobywać z wody ryb tylko śmieci, ponieważ jak przez przypadek wydobędziesz z wody rybę to odejmują ci punkty lub czas. Do grania używaj myszki komputerowej.Wyścigi koparek

Ocena gry

Wyścigi koparek to darmowa gra z kategorii gry z koparkami w której to grze jak już pewnie domyślasz się po samej jej nazwie będziemy ścigać się koparkami na torze. Weź udział w wyścigach koparek na torze i wejdź do gry. Celem gry jest oczywiście wygrać jak najwięcej wyścigów. Musisz jechać jak najszybciej aby dojechać na metę pierwszy. Uważaj na zakrętach aby nie wypaść przy dużej prędkości, ponieważ w takim sytuacji stracisz bardzo wiele czasu. Do gry potrzebne Ci będą tylko wyłącznie strzałki.


Koparka odśnieżanie

Ocena gry

Nastała zima!Na ulicach wiele śniegu i zasypało również parking w mieście. Prowadzisz w firmę, która zajmuje się odśnieżaniem i dostałeś wezwanie od prezydenta miasta że musisz odśnieżyć parnik. Po przybyciu na miejsce musisz ruszyć do odśnieżania parkingu. Przemyśl każdy swój ruch, ponieważ nie możesz przepchnąć dużej hałdy śniegu, dlatego musisz przepychać małe kupki śniegu na bok parkingu. Do kierowania koparką używaj tylko strzałek.


Koparka ładowarka

Ocena gry

Tym razem będziemy jeździli koparko ładowarką z gry Bob Budowniczy po mieście i będziemy musieli zebrać wszystkie skrzynki, które są porozrzucane po ulicach miasta. Postaraj się objechać miasto z głową i zebrać zaginione skrzynie w jak najkrótszym czasie gry. Do grania potrzebujesz tylko myszki komputerowej, ponieważ klikasz w grze odpowiednią strzałkę w którą stronę ma jechać koparka.


Przewożenie koparki

Ocena gry

Zabaw się w kierowcę ogromnej ciężarówki, który przewozi te największe transporty czyli duże maszyny budowlane na inne budowle takie jak na przykład koparki czy też spychy. Tym razem akurat będziesz przewozić koparką na inną budowę. Twoim zadaniem jest dowieźć koparkę całą do celu.Jednak nie jest to takie łatwe zadanie, ponieważ w drodze do celu masz wiele przeszkód i górek do przejechania, lecz jeżeli będziesz jechał rozsądnie i wolno to na pewno dotrzesz do celu. Do kierowania koparką używaj tylko wyłącznie strzałek.


Koparka na lawecie

Ocena gry

Koparka na lawecie to gra w której to grze wcielamy się w kierowcę tira i naszym zadaniem jest przewieźć na lawecie koparkę w wyznaczone miejsce czyli w tym wypadku na kolejną budowę, gdzie koparka zaczyna pracę od kolejnego tygodnia. Postaraj się jechać bardzo rozsądnie, ponieważ droga którą jedziesz nie jest pierwszej jakości i nie brakuje na niej przeszkód i ostrych podjazdów pod górki. Do kierowania ciężarówką z lawetą używaj tylko wyłącznie strzałek.


Symulator koparki

Ocena gry

Symulator koparki to darmowa gra z serii gry koparki w której to grze będziemy kierować koparką. Wcielamy się w zawodowego kierowcę i będziemy jeździć koparką i wykonywać testy sprawnościowe, które polegają na jak najszybszym przejechaniu koparką przez dane okrążenie na torze wyścigowym. Pokaż swoje umiejętności kierowania koparką i pochwal się innym jak umiesz jeździć jadą jak najszybciej na torze wyścigowym. Musisz dać z siebie wszystko aby przejechać tor w jak najkrótszym czasie gry. Uważaj na zakrętach, ponieważ przy zbyt szybkiej prędkości możesz z nich wylecieć i wtedy stracisz nie potrzebne bardzo dużo czasu. Unikaj też driftów, ponieważ na nich także tracisz czas.Najlepiej jechać wolniej i obierać dobrze zakręty. Do kierowania koparką używaj tylko strzałek. Ruszaj na tor i pokaż co potrafisz!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Koparki
 • Koparka kopanie dziur

  Koparka kopanie dziur

  Oglądana: 723 ocena: 0.00

 • Koparka kopie ziemie

  Koparka kopie ziemie

  Oglądana: 573 ocena: 0.00

 • Koparka kopie piach

  Koparka kopie piach

  Oglądana: 554 ocena: 0.00

 • Koparka na gąsienicach

  Koparka na gąsienicach

  Oglądana: 543 ocena: 0.00

 • Koparka na piachu

  Koparka na piachu

  Oglądana: 462 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie