Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Bajkowe i Filmowe darmowe gry dla dzieci online Kot w Butach 20 gier

Kot w butach online

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w Kota w Butach, którego zapewne doskonale znacie z bajek Shreka. Waszym zadaniem będzie tutaj przystąpić do tanecznego pojedynku i go oczywiście wygrać. Rywalem będzie inny kot o imieniu Kitty. Aby osiągnąć swój cel i okazać się lepszym musicie powtarzać kroki swojego przeciwnika, a dokonacie tego za pomocą strzałek na klawiaturze. Pamiętajcie jednak, że każda pomyłka przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić, wiec bądźcie czujni, tym bardziej, że z biegiem czasu gra staje się coraz trudniejsza.


Shrek kot w butach

Ocena gry

Tańczyć może każdy. Niektórzy robią to lepiej, inni trochę gorzej, aczkolwiek bez wątpienia zawsze jest to świetna zabawa. Przekonacie się o tym w tej to grze, gdyż Waszym zadaniem będzie wcielenie się w znanego wszystkim Kota w Butach i wygranie tanecznego pojedynku z Kitty. Aby tego dokonać musicie naśladować ruchy swojego rywala, co na początku będzie łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu się skomplikuje. Pamiętajcie, że każda pomyłka przybliża Was do końca gry, a do tego nie możecie dopuścić za wszelką cenę.


Kot w butach za darmo

Ocena gry

Zakochać się mogą nie tylko ludzie, ale również i zwierzęta, o czym zapewne doskonale wiecie. W tej grze jeszcze bardziej umocnicie się w tym przekonaniu, ponieważ Waszym zadaniem będzie pokolorowanie obrazka, na którym widnieje popularny kot w Butach wraz ze swoją kocią sympatią. Do dyspozycji macie wiele kolorów, więc na pewno dobierzecie je w taki sposób, aby utworzyły zgraną całość. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dajcie upust swojej wyobraźni, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy.


Kot w butach 3

Ocena gry

Jednymi z najpopularniejszych gier dla dziewczyn są ubieranki. Przed Wami kolejna tego typu gra, aczkolwiek dedykowana również dla chłopców, ponieważ jej głównym bohaterem jest Kot w Butach, czyli popularna postać z wielu bajek Disneya, którą na pewno znacie. W Waszej garderobie znajdują się liczne ubrania, niektóre z nich bardzo dziwne i śmieszne, co zapewne Wam się spodoba. Macie tutaj całkowitą dowolność, więc dacie upust swojej wyobraźni oraz inwencji twórczej, a efekt końcowy na pewno będzie bardzo ciekawy.Planszowa gra kot w butach

Ocena gry

Taniec ma fanów na całym świecie. Jednym z nich jest Kot w Butach, czyli popularny bohater z animowanego filmu pt. \"Shrek\", który podjął się wyzwania jakim jest taneczny pojedynek z innym kotem i imieniu Kitty. Wasze zadanie będzie polegało na powtarzaniu ruchów przeciwnika, co na początku będzie łatwe, aczkolwiek z biegiem czasu kombinację będą coraz trudniejsze, więc bądźcie czujni, gdyż każda pomyłka przybliża Was do przegranej, a do tego ne możecie dopuścić za wszelką cenę. Do dzieła i powodzenia!


Kot w butach dla dzieci

Ocena gry

Miłosne wątki pojawiają się niemal w każdej bajce, czy też filmie. Nie brakowało ich również w \"Shreku\", a jednym z zakochanych był Kot w Butach. W tej grze na ekranie wyświetli Wam się właśnie jedna z tych scen, gdzie popularny bohater znajduje się ze swoją ukochaną, a Waszym zadaniem będzie to wszystko pokolorować odcieniami jakie macie dostępne po lewej stronie ekranu. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdy gra na pewno Wam się spodoba. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Kot w butach gra przygodowa

Ocena gry

Jeśli lubicie tańczyć, to dobrze trafiliście, ponieważ w tej grze wcielicie się w Kota w Butach, którego zapewne świetnie znacie, a Waszym zadaniem będzie stawić czoła rywalowi w tanecznym pojedynku. Musicie tutaj naśladować jego ruchy, a dokonujecie tego poprzez klikanie strzałek na klawiaturze. Będzie to widoczne na ekranie, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, w związku z czym nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie, gdyż gra na pewno Wam się spodoba. Powodzenia!


Kot w butach 2

Ocena gry

Lubicie kolorowanki? Jeśli tak, to mamy coś specjalnie dla Was, ponieważ przed Wami kolejna z nich. Tym razem jej głównym bohaterem będzie zapewne świetnie Wam znany Kot w Butach. Na obrazku widnieje on ze swoja ukochaną, a Waszym zadaniem jest oczywiście całość ubarwić kolorami, co nie powinno sprawić Wam problemu, gdyż jest bardzo proste, w związku z czym nawet najmłodsze dzieci mogą tu spróbować swoich sił. Nie czekajcie już dłużej i zaczynajcie. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą mysi komputerowej.


Gra o kocie w butach

Ocena gry

Znacie Kota w Butach? Na pewno tak, gdyż wystąpił on w wielu filmach Disneya, a jeśli nie, to teraz macie świetną okazję, aby to nadrobić, gdyż Waszym zadaniem będzie właśnie ubrać tego popularnego bohatera. Do dyspozycji macie bardzo bogatą garderobę, więc na pewno coś przypadnie Wam do gustu. Tym bardziej, że jej niektóre części są bardzo interesujące, więc gra na pewno Wam się spodoba i spędzicie przed nią trochę czasu. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


Darmowa gra kot w butach online

Ocena gry

Przed Wami kolejna gra w której głównym bohaterem jest Kot w Butach - znacie go zapewne z bajek Disneya, takich jak np. \"Shrek.\" Wasze zadanie w poniższej grze będzie bardzo proste, a polega ono na ubraniu tego popularnego kota. Do dyspozycji macie wiele strojów, które pochodzą również z innych bajek, więc odzianie w nie Waszego nowego przyjaciela niejednokrotnie będzie śmieszne, co jest wielkim atutem tej gry. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Kot w Butach
 • Kot w butach online

  Kot w butach online

  Oglądana: 292 ocena: 0.00

 • Kot w butach malowanki

  Kot w butach malowanki

  Oglądana: 254 ocena: 0.00

 • Kot w butach 3

  Kot w butach 3

  Oglądana: 251 ocena: 0.00

 • Kot w butach dla dzieci

  Kot w butach dla dzieci

  Oglądana: 245 ocena: 0.00

 • Shrek kot w butach

  Shrek kot w butach

  Oglądana: 244 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie