Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Kucharskie darmowe gry dla dzieci online Krojenie 11 gier

Krojenie tortu

Ocena gry

Robienie tortu to nie taka prosta sprawa, ponieważ wymaga ona dużo cierpliwości i oczywiście umiejętności. W tej grze towarzyszyć Wam jednak będą liczne podpowiedzi, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem, więc wkładajcie fartuchy i do dzieła. Na początku musicie oczywiście urobić ciasto i umieścić go w dwóch formach, mniejszej i większej. Następnie po jego upieczeniu smarujecie każdą część lukrem o innym kolorze, który wcześniej przygotowaliście. Po końcowym zdobieniu tort jest już gotowy!


Krojenie placka

Ocena gry

W przedstawionej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie placka w kształcie znanej postaci animowanej, jaką bez wątpienia jest Arialka. Na samym początku weźmiecie się za urabianie ciasta. Następnie po jego upieczeniu wytniecie z niego potrzebne kształty i zabierzecie się za robienie lukru w różnych kolorach. Po tej czynności czas na smarowanie poszczególnych elementów lukrem, a następnie poskładanie ich w całość, tak aby utworzyły postać syrenki. Na sam koniec pozostało już tylko udekorować wszystko słodkościami.


Krojenie arbuza

Ocena gry

Lody można przygotowywać na wiele różnych sposobów. W tej grze wykonacie je z miąższu różnych owoców, takich jak arbuz, pomarańcza itp. Wybierać go będziecie łyżeczką i przekładali do odpowiednich naczyń. Po dodaniu każdej warstwy należy całość zamrozić i dopiero wtedy zaaplikować kolejny smak, tak aby wszystko nie zlało się razem. Dzięki temu na samym końcu uzyskacie bardzo ciekawy efekt. Nie czekajcie więc ani chwili dłużej. Wkładajcie fartuchy i zaczynajcie. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Krojenie truskawek

Ocena gry

Truskawki są składnikami wielu dań, a w tym przypadku wraz z innymi owocami tworzą bazę do powstania przepysznych lodów, które sami przygotujecie, więc nie czekajcie już ani chwili dłużej, wkładajcie fartuchy i zaczynajcie! Najpierw trzeba jednak umyć owoce, a następnie je pokroić, po czym wrzucacie wszystko do miksera i miksujecie. Po tej czynności sok wlewacie do kubków, wkładacie patyczki i całość powinna znaleźć się w zamrażarce. Po jakimś czasie lodowy deser jest już gotowy i możecie zabierać się za spróbowanie.Krojenie ciasta

Ocena gry

W tej grze Waszym zadaniem będzie przygotowanie deseru w postaci słodkich lizaków. Jest to bardzo prosty przepis, o czym zapewne się przekonacie, więc nie czekajcie ani chwili dłużej i zaczynajcie. Na samym początku musicie rzecz jasna wyrobić ciasto i uformować je w odpowiedni kształt. Następnie po wbiciu patyczków możecie przystępować do rozpuszczenia czekolady, która posłuży jako polewa. Po zanurzeniu w niej lizaków czekamy aż całość ostygnie i można zabierać się za ostatni etap, czyli dekorowanie deseru.


Krojenie owoców

Ocena gry

Krojenie owoców nie jest prostą z prawą, jak mogłoby się wydawać. Trzeba dużo ćwiczyć, aby dojść do takiej wprawy, jaką maja profesjonalni kucharze, co zapewne widzieliście w wielu programach kulinarnych. W tej grze będziecie mieli okazję potrenować, gdyż do przygotowania cielęciny w sosie włoskim potrzebne będą składniki, które trzeba uprzednio pociąć. Uważajcie, aby się nie skaleczyć! Gotowanie powinno sprawić Wam jeszcze większą przyjemność biorąc pod uwagę, że odbywa się ono na świeżym powietrzu.


Krojenie sałatki

Ocena gry

Sałatka zawsze składa się z wielu składników, lecz rzecz jasna najpierw trzeba je pokroić, aby następnie można je było do siebie dodać. I właśnie, to będzie Waszym zadaniem w tej grze. Na samym początku musicie pokroić np. paprykę i cukinię. Następnie kilka składników nakłuwacie na patyk i grillujecie je. Po tej czynności kładziecie zawartość na talerz i dodajecie do nich kolejne porcje warzyw. Po wykonaniu tych wszystkich poleceń Wasze danie jest już gotowe i możecie zabierać się za jego konsumpcję.


Krojenie owoców myszką komputerową

Ocena gry

Krojenie owoców z pozoru może wydawać się proste, lecz zapewne niejednokrotnie widzieliście w telewizji w jak szybkim tempie robią to profesjonalni kucharze, aczkolwiek taki efekt da się osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i doświadczeniu, gdyż w innym przypadku może się to skończyć skaleczeniem. W tej grze Waszym zadaniem również będzie krojenie owoców, ponieważ pomagacie klaunowi przygotować owocową salsę oraz owocowe chrupki. Kuchnia zlokalizowana jest oczywiście w cyrku, a podczas gotowania możecie przy okazji podziwiać popisy Waszego nowego przyjaciela.


Krojenie warzyw i owoców

Ocena gry

Krojenie Warzyw i owoców, nie jest wcale takie proste. Niejednokrotnie zapewne widzieliście jak profesjonalni kucharze w bardzo szybkim tempie kroją dane produkty niesamowicie precyzyjnie i dokładnie. Wymaga to jednak wprawy i doświadczenia, a na dodatek początki na pewno były trudne i zakończyły się niejednym, a kilkoma skaleczeniami. W tej grze Waszym zadaniem będzie właśnie pokrojenie różnorodnych produktów, które będą Wam potrzebne do przygotowywanej potrawy, jaką jest kurczak po tajsku, powodzenia!


Krojenie produktów

Ocena gry

Pieczone pomidory początkowo mogą Wam się wydawać dość egzotyczne jak na danie, lecz uwierzcie, że jest ono bardzo popularne również w Polsce i ma wielu zwolenników. Waszym zadaniem w tej grze będzie właśnie przygotowanie takowego. Poprzedza je jednak wiele czynności takie jak pokrojenie wielu warzyw, gdyż nie tylko pomidory są tutaj głównymi składnikami, co zresztą zobaczycie będąc już w trakcie gotowanie. Nie zwlekajcie więc ani chwili dłużej, zakładajcie fartuchy i zaczynajcie kulinarną przygodę.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Krojenie
 • Krojenie warzyw,owoców i mięsa

  Krojenie warzyw,owoców i mięsa

  Oglądana: 395 ocena: 0.00

 • Krojenie arbuza

  Krojenie arbuza

  Oglądana: 303 ocena: 0.00

 • Krojenie truskawek

  Krojenie truskawek

  Oglądana: 302 ocena: 0.00

 • Krojenie ciasta

  Krojenie ciasta

  Oglądana: 295 ocena: 0.00

 • Krojenie warzyw i owoców

  Krojenie warzyw i owoców

  Oglądana: 265 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie