Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Kucharskie 309 gier

Gotowanie Monster High

Ocena gry

Nie ma chyba dziewczyny, która nie kojarzy postaci Monster High. W tej grze postanowiły one otworzyć własną restaurację, a Waszym zadaniem będzie im w tym pomóc. Jest to bardzo przyjemna praca, lecz nie taka łatwa, ponieważ z dnia na dzień klientów zacznie przybywać, a Wy będziecie mieli pełne ręce roboty, ponieważ musicie odebrać od nich zamówienie, zrealizować je i dostarczyć. Trzeba potem również posprzątać po nich ze stołu. Musicie wykazać się nie lada sprawnością, aby nie kazać innym osobom czekać.


Kucharz Spongebob kanciasto porty

Ocena gry

Spongebob Kanciastoporty, to animowana postać którą na pewno znacie. Mieszka ona na dnie oceanu, a w tej grze właśnie otworzyła restaurację. Waszym zadaniem będzie pomóc gąbce w obsłudze klientów. To wy musicie zadecydować gdzie dana ryba ma usiąść, a następnie odebrać od niej zamówienie, zrealizować je o dostarczyć. Potem trzeba również posprzątać ze stołu. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, ponieważ z biegiem czasu klientów zacznie przybywać, w związku z czym pracy również.


Upiecz naleśniki

Ocena gry

Tym razem wcielicie się w rolę dziewczyny, która znajduje się w swojej kuchni i postanowiła zrobić sobie przepyszne naleśniki. Przepis znajduje się w prawym górnym rogu i koniecznie wykonujcie wszelkie czynności zgodnie z nim, gdyż w innym wypadku danie Wam po prostu nie wyjdzie, a tego na pewno nie chcecie, więc zakładajcie fartuch i do dzieła. Jedynym utrudnieniem może być to, że przepis jest po angielsku, lecz mimo to na pewno dacie sobie radę, a zwieńczeniem tego będą naleśniki, które rozpłyną się w Waszych ustach.


Pieczenie naleśników

Ocena gry

W przedstawionej grze podróżowaliście wraz z kotem i nagle zobaczyliście pewny budynek. Postanowiliście otworzyć tam restaurację, której specjalnością będą przepyszne naleśniki. Początkowo klientów jest mało, lecz z biegiem czasu zacznie ich znacznie przybywać, w związku z czym pracy będziecie mieć coraz więcej, lecz o to przecież chodzi. Pamiętajcie aby dokładnie realizować zamówienia i robić to jak najszybciej, ponieważ klienci nie mogą się niecierpliwić. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.Pieczenie domku z piernika

Ocena gry

Święta Bożego Narodzenia to szczególny okres, który poprzedzamy jest wieloma godzinami spędzonymi w kuchni. Chcemy aby wszystko było przygotowane idealnie, co doprowadza nas niemal do perfekcji. Tym razem Waszym zadaniem jest upieczenie i udekorowanie domku z piernika. Nie martwcie się jeśli nie znacie przepisu, gdyż przez cały czas na ekranie pojawiać się będą liczne podpowiedzi, więc na pewno dacie sobie radę. Dekorowanie to już końcowa faza, a wygląd Waszego domku zależeć będzie tylko i wyłącznie od Was.


Gotowanie robienie pączków

Ocena gry

Pączki to przysmak wielu osób, lecz niestety mający wiele kalorii. W tej grze Waszym zadaniem będzie ich upieczenie co wcale nie jest takie trudne, tym bardziej, że przez cały czas towarzyszyć Wam będą liczne wskazówki, więc na pewno dacie sobie radę i wszystko pójdzie zgodnie z planem. Na samym początku urabiacie ciasto. Następnie umieszczacie je na brytfance i wycinacie z niego kształty pączków. Po tej czynności pieczecie je w piekarniku, a na sam koniec pozostało już tylko oblać deser lukrem i gotowe!


Piekarz dla dzieci

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w piekarza, którego zadaniem jest umieszczenie wielu bochenków chleba w skrzynkach. Nie jest to takie łatwe jak mogło by się wydawać, ponieważ wszystkie czynności wykonujecie na czas, a dodatkowo rodzajów chleba jest kilka i musicie segregować go do odpowiednich skrzynek. Z biegiem czasu wypieków na taśmach zacznie pojawiać się coraz więcej, wiec musicie wykazać się nie lada sprawnością. Do sterowania użyjecie strzałek, którymi chodzicie oraz spacji odpowiedzialnej za łapanie chleba.


Gotowanie mleka

Ocena gry

Rodzajów lodów jest bardzo wiele. Wystarczy tylko wybrać się do sklepu, a tam w zamrażarkach można wybierać w nieskończoność. Żadne lody nie smakują jednak tak wyśmienicie jak te, które przyrządzimy sami. I właśnie to będziemy robili w tej grze. Głównymi składnikami są czekolada i mleko, lecz nie tylko na tym polega nasz przepis. Początkowo do miski sukcesywnie dodawać będziemy składniki, które wskazują nam podpowiedzi. Następnie całość zmiksujemy i umieścimy w foremkach. Po tej czynności wkładamy je do zamrażarki i po jakimś czasie są już gotowe!


Podawanie piwa

Ocena gry

Piwo, czy jak kto woli płynne złoto jest niesamowicie popularnym napojem na całym świecie. Szczególnie w Niemczech, gdzie z tej okazji obchodzony jest specjalny festiwal zwany Oktoberfest. W tej grze pracujecie w barze na takiej właśnie imprezie, więc możecie się spodziewać jak wielkim zainteresowaniem cieszyć się będzie Wasze stoisko. Klientów będzie bardzo wielu, a Wy musicie nadążać z laniem do kufli tego złotego trunku. Początkowo nie powinno sprawiać Wam to problemów, lecz z biegiem czasu klientów zacznie przybywać, więc i pracy będzie więcej.


Mieszanie alkoholi

Ocena gry

Mannah Montana, to postać Disneya, którą na pewno znacie. Szczególnie bliska jest ona dziewczyną i to właśnie im dedykowana jest ta gra. Waszym zadaniem będzie wcielenie się w tą bohaterkę i przygotowanie drinków. Do dyspozycji macie wiele mieszanek. Są również owoce oraz lód. Nie macie z góry narzuconego przepisu, więc ogranicza Was tylko i wyłącznie Wasza wyobraźnia. Dajcie się jej ponieść i przygotujcie przepysznego drinka. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej, powodzenia!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1030 31 następna »

Popularne gry

 • Kucharskie
 • Kuchnia Julii

  Kuchnia Julii

  Oglądana: 696 ocena: 1.00

 • Lody Bonano dla dzieci

  Lody Bonano dla dzieci

  Oglądana: 550 ocena: 0.00

 • Robienie Wina

  Robienie Wina

  Oglądana: 459 ocena: 0.00

 • Gotowanie z Elza

  Gotowanie z Elza

  Oglądana: 423 ocena: 0.00

 • Krojenie warzyw,owoców i mięsa

  Krojenie warzyw,owoców i mięsa

  Oglądana: 414 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie