Strona główna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt

Najnowsi uzytkownicy

Kucharskie 309 gier

Mieszanie drinków

Ocena gry

Praca w barze może być bardzo przyjemna, o czym przekonacie się na własnej skórze grając w tę oto grę. Waszym zadaniem będzie przygotowanie drinków wedle zamówień klientów. Starajcie się realizować je jak najszybciej, aby oczekujące osoby nie denerwowały się gdyż może się to zakończyć rezygnacją z zamówienia, a do tego przecież nie możecie dopuścić. Do dyspozycji macie wiele rodzajów szklanek, słomek, owoców, jak i oczywiście kolorów i smaków. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej.


Robienie waty cukrowej

Ocena gry

Tym razem pracujecie w małej kawiarence, która w swojej ofercie ma watę cukrową, popcorn, coca colę i wiele innych. Waszym zadaniem będzie obsługiwanie klientów, którzy złożą zamówienie. Zadbajcie o to, aby zrealizować je jak najszybciej, gdyż każda sekunda zwłoki powodować będzie zniecierpliwienie na twarzy tych osób. Bądźcie również czujni i dokładnie wypełniajcie zamówienia, aby przez przypadek nie podać czegoś innego. Na początku nie powinno być trudno, lecz z biegiem czasu chętnych na Wasze przysmaki zacznie przybywać.


Robienie popcornu

Ocena gry

Popcorn zawsze kojarzony jest z kinem i seansem filmowym, lecz można go przecież również spożywać w innych okolicznościach. Waszym zadaniem w tej grze będzie sprzedaż popcornu na ulicznym stoisku. W ofercie macie dwa jego rodzaje - maślany oraz zwykły. Oferujecie również sok porzeczkowy i pomarańczowy. Waszymi klientami są głównie dzieci wracające ze szkoły, a one szczególnie się niecierpliwią, więc zadbajcie o to aby były zadowolone z obsługi. Z biegiem czasu chętnych na Wasze wyroby będzie przybywać, więc bądźcie czujni.


Przygotowywanie pisanek

Ocena gry

Pisanki nierozłącznie kojarzą nam się ze świętami Wielkanocnymi. W tej grze właśnie ich udekorowanie i pokolorowanie będzie Waszym zadaniem. Do dyspozycji macie wiele możliwości modyfikacji, więc jedynym ograniczeniem jest tylko i wyłącznie Wasza wyobraźnia, dajcie się jej ponieść w całości. Łapcie pędzel i sprawcie, aby Wasze pisanki były tymi najpiękniejszymi spośród wszystkich jakie znajdą się w wielkanocnym koszyku. Sterowanie w całości odbywa się za pomocą myszki komputerowej. Do dzieła i powodzenia!Przygotowywanie hot dog

Ocena gry

Hot dogi wywodzą się z Ameryki, lecz zdążyły one zyskać już zwolenników na całym świecie, w związku z czym są one dostępne w każdej budce z szybkim jedzeniem. W tej grze właśnie otworzyliście taki punkt przy drodze, a zainteresowanie jest spore. Musicie obsługiwać klientów jak najszybciej, aby Ci się nie złościli, lecz zwracajcie również uwagę na rodzaj ich zamówienia, gdyż niektórzy preferują hot doga z ketchupem, a drudzy nie. Czym szybciej wykonacie zamówienie, tym więcej pieniędzy zainkasujecie.


Robienie kawy

Ocena gry

Właśnie otworzyliście kawiarnię na lotnisku. W ofercie macie wiele napojów oraz dań. Oferujecie również kącik czytelniczy i pasażerowie różnych lotów właśnie zaczęli się dowiadywać o Waszej ofercie w związku z czym zaczynają z niej korzystać. Wy musicie ich obsługiwać i serwować wybrane przez nich produkty. Początkowo nie jest trudno, lecz w późniejszym czasie klientów zacznie przybywać w związku z czym pracy będzie coraz więcej, lecz to jest zasługa tylko i wyłącznie Waszej świetnej obsługi, powodzenia!


Zupa z karaluchami

Ocena gry

Zupa to bardzo popularne danie na całym świecie. W tej grze Waszym zadaniem będzie właśnie przygotowanie jej, jak najlepiej tylko potraficie. Nie martwcie się jeśli nie znacie przepisu, gdyż na ekranie cały czas pojawiać się będą liczne podpowiedzi, więc na pewno dacie sobie radę. Dodatkowym plusem jest fakt, iż Wasza kuchnia zlokalizowana jest nad brzegiem rzeki, dzięki czemu gotowanie powinno sprawić Wam jeszcze większą przyjemność, bo przecież nie od dziś wiadomo, że świeże powietrze wpływa pozytywnie na nasze różne zdolności, także te kulinarne.


Zupa ogórkowa

Ocena gry

W poniższej grze wcielicie się w rolę profesjonalnej kucharki pracującej w restauracji, która za zadanie ma przygotować zupę, gdyż właśnie złożono na nią zamówienie. Nie jest to jednak takie proste jak mogłoby się wydawać, gdyż wszystko robicie na czas, lecz nie powinno Was to dziwić biorąc pod uwagę, że pracujecie w restauracji. Na samym początku pokroicie niezbędne składniki, a następnie dodacie je do gotującej się wody. Po tej czynności weźmiecie się za odpowiednie doprawianie i Wasze danie będzie gotowe!


Gotowanie robienie napojów

Ocena gry

Tym razem pracować będziecie w budce przy ulicy, w której to można kupić przepyszne, orzeźwiające soki owocowe. Waszym zadaniem jest obsługiwanie klientów i zarabianie pieniędzy. Nie jest to jednak takie proste, gdyż wszystko odbywa się na czas, a jeśli zamówienia będą się spóźniać, to klienci się zdenerwują. Początkowo jednak powinniście dać sobie radę, lecz z biegiem czasu chętnych na Wasze soki zacznie przybywać, w związku z czym pracy będzie coraz więcej, ale z drugiej strony również Wasze zarobki wzrosną.


Pieczenie pączków

Ocena gry

W tej grze wcielicie się w piekarza, a raczej piekarkę, która jest w stanie przygotować bułki, chleb, pączki i wiele innych. I właśnie takie zadanie dostaniecie w tej grze. Na samym początku warto skorzystać z samouczka, dzięki któremu wiele się dowiecie, gdyż w późniejszej fazie gry, niestety, ale podpowiedzi nie będą Wam pomagały, więc musicie zdać się na własne umiejętności kulinarne. Nie ma się jednak co zniechęcać, gdyż na pewno dacie sobie radę, a włożony trud zaowocuje pysznymi wypiekami.


Popularne gry

 • Kucharskie
 • Kuchnia Julii

  Kuchnia Julii

  Oglądana: 695 ocena: 1.00

 • Lody Bonano dla dzieci

  Lody Bonano dla dzieci

  Oglądana: 550 ocena: 0.00

 • Robienie Wina

  Robienie Wina

  Oglądana: 459 ocena: 0.00

 • Gotowanie z Elza

  Gotowanie z Elza

  Oglądana: 423 ocena: 0.00

 • Krojenie warzyw,owoców i mięsa

  Krojenie warzyw,owoców i mięsa

  Oglądana: 414 ocena: 0.00


Tylko Dla Faceta - ZOBACZ:

GRY-DLACHLOPCOW.PL

Reklama

cookie